honey321 honey321 komentáře u knih

Vrazi bez tváře Vrazi bez tváře Henning Mankell

Od tohoto autora to byla moje první čtená knížka a nevím, zda po některé ještě sáhnu. Ze začátku naděje na slibný děj, vyšetřování, ale v průběhu kniha naprosto ztrácela, alespoň pro mě dynamiku.

03.07.2013 2 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Po 1. dvou dílech jsem čekala o něco rozmanitější děj. Ale další díly určitě přečtu taky, přece jenom jsem zvědavá, jak to celé dopadne :)

27.06.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Na konci 3. dílu sama autorka, volně přeloženo, píše: Ano čtenáři, máte pravdu, tohle ještě nemůže být konec. Cesta Evy a Gideona ještě zdaleka není u konce.
A za sebe, po přečtení v 3. dílu v AJ musím říct, pokračovat to prostě musí :)

20.06.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Líbila se mi více než díl první a nedokážu říct, jak celá trilogie skončí. Už aby vyšel další díl !

10.06.2013 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Přes první stránky jsem se jen těžce překousávala, ale jelikož to byla poslední nepřečtená kniha na dovolené, neměla jsem moc na výběr. A rozhodně toho nelituji!!! V knize se vyskytuje hodně jmen, ale i na to se dá zvyknout. Děj je opravdu poutavý a až do poslední chvíle jsem netušila, jak celý příběh skončí. Po přečtení za nějaké 3 dny jsem okamžitě běžela pro další díly.

04.06.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Skvělá knížka. Můžu doporučit i přečtení v originále ... přišlo mi to rozhodně více emotivní ;)

02.06.2013 5 z 5