Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Sousedé z čísla 9 Sousedé z čísla 9 Felicity Everett

Knížka se dobře čte a proto jsem jí dočetla až do konce, přestože je naprosto o ničem.

05.09.2018 3 z 5

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Souhlasím s tím, že je to vyloženě oddechové čtení (přečteno během jednoho dne na dovolené). Nerozumím téměř nenávistným hodnocením, přece když se mi něco nelíbí, tak to nečtu. Tvrdit jak se mi něco hnusí a přitom přečíst celou knížku je trochu zvrácenost. Mě se to moc líbilo.

17.08.2018 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Tak tenhle pokus o přečtení nedopadl. Snad někdy příště.

19.06.2018

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Tak nevím! Původně jsem u téhle knihy měla pět hvězdiček. Po roce od přečtení už si ale vůbec nepamatuju o čem to bylo. Nakonec to tedy asi zas taková bomba nebyla, když nezanechala žádnou stopu.

07.05.2018 3 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Nejzajímavější na celé knížce jsou informace na přebalu. Vydržela jsem do strany 120, dál už to opravdu nešlo.

23.01.2018

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Naprosto skvělý!!!

21.07.2017 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Česká detektivka, která určitě stojí za přečtení.

09.07.2017 4 z 5

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Knížky od pana Kinga mám ráda, ale tohle se mi vůbec nelíbilo.

12.06.2017 1 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Prvních 200 stránek jsem si pořád říkala"co tom sakra všichni vidí, vždyť se tam nic neděje". Ten zbytek do konce už byl"ahaaaaa už vím". Těm co se knížku chystají číst radím - vydržte, opravdu to stojí za to.

26.03.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka, která se moc hezky čte. Postavy jsou tak propletené, že za půlkou jsem měla problém udržet kdo s kým. Konec mě dost zklamal.

14.03.2017 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Knížku jsem přečetla velmi rychle především díky tomu, že první dvě třetiny jsem se už konečně chtěla dostat k tomu, až se začne něco dít. No a když to konečně začalo o něčem být, tak byl konec.

04.03.2017 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Dočíst tuhle knihu bylo nad mé síly. Po několika pokusech jsem jí odložila. Nuda

11.02.2017

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Po slibném začátku už se to jen zhoršovalo. Asi mám problém s tím, že tomu prostě nevěřím.

01.02.2017 3 z 5

Iluze pravdy Iluze pravdy Michal Vaněček

Po dlouhé době knížka, kterou jsem dočetla do konce, přestože nějak nevím, jak to vlastně dopadlo.

29.10.2022 4 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Nuala Ellwood

Mě se to líbilo. S ohledem na hodnocení jsem čekala že to nebude nic moc, ale docela milé překvapení.

07.07.2022 4 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Četlo se to krásně, ale konec je velmi, ale velmi přitažený za vlasy.

18.04.2021 4 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

První kniha, kterou jsem od pana Kinga četla. Dnes už vím, že to není ta nejlepší, ale vděčím jí za to, že mě k tomuto spisovateli přivedla.

28.03.2021 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Začátek se neuvěřitelně vlekl, až za půlkou dostal děj spád.

18.08.2020 3 z 5

Zubatá za krkem Zubatá za krkem Miloslav Švandrlík

Oddechové čtení dobré třeba na cesty do práce hromadnou dopravou.

25.02.2020 3 z 5

Nulté číslo Nulté číslo Umberto Eco

Zřejmě určeno pro hodně náročného čtenáře. Vůbec tomu nerozumím, po padesáti stranách odkládám.

25.06.2019 1 z 5