Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Iluze pravdy Iluze pravdy Michal Vaněček

Po dlouhé době knížka, kterou jsem dočetla do konce, přestože nějak nevím, jak to vlastně dopadlo.

29.10.2022 4 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Nuala Ellwood

Mě se to líbilo. S ohledem na hodnocení jsem čekala že to nebude nic moc, ale docela milé překvapení.

07.07.2022 4 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Jedna z knížek, kterou jsem jako malá milovala a četla jí pořád dokola.

05.06.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přečetla jsem opravdu jen malý kousek, ale nějak jsem nedokázala sama sebe přesvědčit, dát tomu ještě šanci. Po knížce jsem sáhla kvůli autorovi, ale očekávání se nedostavilo.

05.06.2022 1 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Knížku jsem měla dlouho rozečtenou, nakonec jsem přece jen dočetla. A co k tomu říct. Že bych byla vyloženě nadšená, to říct nemůžu, ale zase tak špatné to taky nebylo.

05.06.2022 2 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tu dobu jsem zažila a na těch náměstích stála. Opravdu mě mrazilo z představy, že to tak klidně mohlo dopadnout. Z pohledu mladší generace, to ale asi tak mrazivé nebude.

05.06.2022 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Další kniha, kterou se mi nepodařilo dočíst. Rozhodně jí úplně nezatracuji, téma dost zajímavé, ale nějak se to vleklo.

06.11.2021 3 z 5

Spiknutí Spiknutí Nicolas Beuglet

Ze začátku to vypadalo dost dobře, ale nakonec jsem nedočetla. Nějak mě přestalo zajímat, jak to dopadne.

22.10.2021 1 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Naprosto úžasná kniha přečtená za jeden víkend.

06.09.2021 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Gabrielu jsem jako sportovkyni měla moc ráda. Kniha ve mě zanechala dost podivný pocit. Říkala jsem si, jak takový uzlíček nervů, může něco vyhrát.

09.05.2021 2 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Četlo se to krásně, ale konec je velmi, ale velmi přitažený za vlasy.

18.04.2021 4 z 5

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

První kniha, kterou jsem od pana Kinga četla. Dnes už vím, že to není ta nejlepší, ale vděčím jí za to, že mě k tomuto spisovateli přivedla.

28.03.2021 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dobře se čte. Má kratší kapitoly, což mi přesně vyhovuje. Závěr mě dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.

28.03.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Po dlouhé době knížka, u které mě opravdu zaujal začátek. To bylo ale bohužel všechno. Po asi 150 stranách jsem odložila. Přehrabování v archivu asi není můj šálek kávy.

04.01.2021 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Po dlouhé době knížka, která mě opravdu bavila a měla překvapivý závěr.

11.12.2020 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Tentokrát mě pan Brown moc nenadchl. Hrozně se to vleklo a už od půlky byl konec dost předvydatelný.

24.11.2020 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Dočetla jsem do konce, protože jsem pořád čekala, kdy se dostaví to napětí, mrazení....kdy to zkrátka začne být strašidelné. Nic z toho se nedostavilo.

25.10.2020 4 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2x a stejně se mi jí nepodařilo dočíst. Styl slohové práce žákyně základní školy mi dost vadí a andělé mě prostě o své existenci nepřesvědčili.

24.10.2020

O práci letušky se toho člověk moc nedozví, spíš co se pije v kterém baru. A pokud neumíte anglicky, připravte si slovník.

18.08.2020 1 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Začátek se neuvěřitelně vlekl, až za půlkou dostal děj spád.

18.08.2020 3 z 5