Druhý život

Druhý život https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319333/bmid_druhy-zivot-fuE-319333.jpg 4 159 48

Do jaké míry můžeme doopravdy znát druhého člověka? A sebe sama? A jak daleko jsme ochotni zajít, abychom zjistili pravdu o člověku, jehož milujeme? Netrpělivě očekávaný druhý román od autora bestselleru Dřív než půjdeš spát vypráví o ženě s utajenou identitou, která má moc ji zničit. Když se Julia dozví, že její sestra byla brutálně zavražděna, vypraví se do Paříže s nutkavou touhou zjistit víc. Od sestřiny spolubydlící se dozvídá, že Kate s oblibou vyhledávala sexuální dobrodružství na internetu, a napadne ji, že vrahem mohl být jeden z jejích četných on-line kontaktů. Namísto toho, aby se však obrátila na policii, přihlásí se na sestřin účet na webové seznamce – a vydává se na nebezpečnou výpravu do neprobádaného světa vlastních erotických tužeb. Poté, co se zaplete se záhadným cizincem, s nímž se seznámila přes internet, ztrácí Julia čím dál více kontrolu nad svým životem. Hledání odpovědi na otázku, co se vlastně její sestře stalo, však ohrožuje nejen ji samotnou, ale i její rodinu. Protože tuhle smrtelně nebezpečnou hru si mohou dovolit hrát jen ti, kteří mají sami čisté svědomí… Strhující a znepokojivý psychologický thriller nám dává nahlédnout do zákulisí utajených životů, které vedeme. A do temných zákoutí, v nichž se bezděčně můžeme octnout.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Second life , 2015

zdenaR
07.07.2023 4 z 5

Velmi napínavý příběh, určitě si přečtu i autorovu první knihu.

Paris2000
11.04.2023 4 z 5

Některé stránky byly docela nudné, někdy jsem se však přistihla, že knihu nemůžu odložit. A závěr knihy mě zcela překvapil...
Dobrá kniha.

LadyCarousel
22.02.2023 3 z 5

Tak kdo je vrah mi pak doslo, ale konec me prekvapil. Par desitek stranek se mi cetlo hure, ae pak jsem se pristihla, ze potrebuji vedet, jak to bude dal.

SimonaP
14.06.2022 3 z 5

Kniha nepatří k nejlepším, ale číst se dala. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne a co za vším je. Ale co ten konec?

Evkae36
25.08.2021 4 z 5

Na knize mě upoutala anotace. Než jsem začala číst, přečetla jsem si některé recenze zde, takže jsem od příběhu nic nečekala. Kupodivu mě kniha velice překvapila, od začátku se Četla velmi dobře, dej ubíhal a neměla jsem pocit hluchého místa. Škoda ale toho otevřeného konce..

Theresa.2679
08.08.2020 3 z 5

Není to nejhorší kniha co jsem kdy četla, ale rozhodně mohla být o dost lepší. Vláčný průběh, pak se najednou něco dělo a šup otevřený konec. Radši bych začátek a střed kratší a delší konec s lepším koncem, navíc mě hrozně rozčilovala hlavní hrdinka, pro mě nepochopitelné jednání, myšlenky, úsudky ...

kachnat
16.04.2020 3 z 5

Tak třetina knihy měla velmi rozvláčný děj, pak se to zlomilo a četla jsme jedním dechem. Hlavní hrdinka, Julie, pro mě byla trochu ujetá v tom smyslu, že reagovala na své životní zvraty naprosto nečekaně a nelogicky. Vyústění jsme nečekala, vrah a otec Connora - to bylo velké překvapení. A konec byl uspěchaný a jako čtenáři přede mnou, jsem nabyla dojmu, že zbraň obrátila proti sobě. Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme, ale i přes en rozvláčný začátek jsem ráda, že jsem knihu dočetla.

pocketka
22.03.2020 1 z 5

Knihu jsem dokončila rychločtením jen z toho důvodu, že je nerada nechávám nedotčené. Příběh mne vlastně ani nezaujal, nelíbil se mi styl psaní a navíc mi byl vrah jasný již od počátku. Podruhé ji už zcela jistě číst nebudu.

boruvkovy_kolac
23.10.2019 odpad!

Knihu jsem nedočetla, nedalo se to...

ctenarkaEva
28.09.2019 2 z 5

Podle anotace na přebalu jsem asi čekala něco jiného... Jak už psalo více čtenářů přede mnou, také mi příběh připadal natahovaný, některé věty jsem přeskakovala, hlavní hrdinka a její chování mi bylo hodně nesympatické. Knihu jsem dočetla, abych věděla, jak dopadla, ale spíše u mě bude patřit mezi knihy, na které brzy zapomenu

luksky
21.09.2019 odpad!

Ne..todle sem nemohl ani dočíst.. :-(

tess.de.veles
12.07.2019 3 z 5

Bylo to zajímavé...., ale na zadek mě to ne posadilo. Ale myslím si, že ta kniha patří k tomu lepšímu, co trh nabízí.

lucyq
02.06.2019 1 z 5

Nereálný příběh, místama teda zajímavě napsaný. Ale musela jsem se přemáhat, abych to vůbec dočetla:(

Nikollinka
11.02.2019 5 z 5

Za mě zajímavá kniha se zajímavou zápletkou

lusidka7636
12.08.2018

Půlka knihy docela utahaná a nudná vzhledem k tomu rozuzlení na konci,které bylo naopak zase moc rychlé.A doufám,že na konci to mělo být myšleno tak,že to obrátila proti sobě,protože tolika zvratů během pár chvil by i mě dohnalo k tomu to zmáčknout :-D Ne kecám,Julia byla marná od začátku do konce,vůbec mi neseděla,ale na druhou stranu asi to měl být záměr.Spíš mě na celé knize zaujalo téma sociálních sítí,seznamování přes internet a jaké to obnáší nebezpečí.Řekla bych,že docela dost aktuální téma o kterém se mluví čím dál časteji.Dala bych tak tři hvězdy maximálně.

moore.allonsy
14.03.2018 2 z 5

Nápad dobrý, provedení dostatečné.

putpuda
12.03.2018

To mě tedy nebaví....odkládám, nehodnotím :(

OnlyFour
01.03.2018 2 z 5

Horko - ťažko dočítané.....chvíľami som sa nudila a Julia ma neskutočne štvala, záver ale celkom fajn

KydlochMoris
15.02.2018 2 z 5

Nevím, jak bych se zachovala v její situaci, to nemůže říct nikdo, dokud si tím neprojde sám... Špatná minulost, pokračuje to přítomností... A asi je pravda, že nás minulost vždy dostihne... Do půlky to je moc utahané, ale závěr dobrý :-)

elisa194
13.02.2018 1 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože předchozí se mi hrozně líbila. Tato byla bohužel zklamání. Děj bez napětí, zbytečně natahovane, závěr dostal ode mě hvězdičku.