halimatu halimatu komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Příběh se mi líbil.... než přišel konec....ten mě hodně zklamal. Škoda :(

04.04.2022 2 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tak ráda čtu detektivky od Angely... a tak nerada čekám než vyjde další ;)

30.01.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další povedený příběh. Ostatně, jako vždy. Doporučuji přečíst :)

01.08.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Za mě nejlepší kniha ze série, velmi napínavý strhující děj, všichni z Kiminy party mi přirostli už nadobro k srdci.... Závěr nečekaný, zabolel.
Vraha jsem sice odhadla celkem brzo, ale všechny okolnosti, které k vraždám vedly a byly rozluštěny až v závěru, byly překvapivé.
Těším se na další knížku v pořadí.

15.07.2020 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Moc hezká, čtivá knížka. Taková pohodová oddychovka.

04.11.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

I když knihu vypráví na střídačku dvě vypravěčky, je velmi čtivá a v ději přehledná hned od začátku. Bavila mě.

06.01.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Přečetla jsem už několik knih od této autorky, po přečtených komentářích jsem si koupila tedy i tento titul. Zatím se mi nejvíc líbily Sedmilhářky, tuhle knihu ale pro mne řadím pod označení zklamání, čekala jsem víc. Nemohla jsem se dočkat až knihu konečně dočtu a odložím.

31.08.2017 1 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Perfektně napsaný thriller, hltáte stránku za stránkou a stále doufáte v trochu štěstí pro hlavní hrdinku. Jak se však blíží konec knihy, připadá vám stále víc a víc neuvěřitelné, že by snad nějaká šance byla.
Závěr knihy mě dostal, měla jsem husinu po celém těle. Díky, Ester!
Doporučuji.

25.08.2017 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Výborná detektivka, napínavá už od prvních stran. Děj postupně nabírá na obrátkách, postupně se odkrývají další a další fakta a sílí napětí, že nelze přestat číst. Za mě jednoznačně pět hvězdiček, knihu mohu vřele doporučit, nudit se nebudete.
Ještě jsem nečetla Ohroženou, a i když obě další autorčiny knihy Spi sladce a Zabij mě znovu jsou skvělé, Nezvěstná pro mne vyhrává na plné čáře.

30.03.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Četla jsem už tituly Na co Alice zapomněla a Manželovo tajemství.... Od této autorky byla pro mne tato kniha nejlepší. Do jmenovaných titulů jsem se nedokázala dost dobře začíst, tady to šlo dobře hned - od začátku čtivý příběh, doporučuji.

18.03.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Příjemná oddychovka.

01.03.2017 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Výborná detektivka, zaujala mě okamžitě od prvních stran. Určitě doporučuji, zakládám do knihovny a těším se na další autorčiny knihy.

31.01.2017 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Super knížka, autorka opět nezklamala, hned mám chuť přečíst si její další román ;-)

06.12.2016 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Krásná, čtivá knížka. Pro mne jedna z nejhezčích. Doporučuji :-)

24.11.2015 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemná oddychovka ze života při které jsem se zasmála, ale i uronila slzu, doporučuji!

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Čtivá, napínavá, překvapivá... prostě super čtení, doporučuji!

15.09.2015 5 z 5

Rok s krtkem - Náměty pro práci s předškolními dětmi Rok s krtkem - Náměty pro práci s předškolními dětmi Miroslava Sloupová

Skvělá pomůcka pro práci s dětmi v mš - spoustu nápadů jak děti zaujmout a dopřát jim radost při učení se hrou :)

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásná a zároveň smutná knížka, díky které jsem několikrát při čtení cítila beznaděj a bezmoc. I přesto jsem ráda, že se mi dostala do rukou, protože i tak to byl nádherný příběh, který mne zcela pohltil od přečtení prvních řádků. Je mi líto žen, které nemají v životě štěstí a nemůžou svůj život žít zcela normálně, beze strachu, bez ponižování, bez násilí...

22.08.2015 5 z 5