Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 590 149

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

moudivlacek
24.06.2023 5 z 5

Velice smutný příběh. Pro někoho možná nereálný, pro mě spíš ještě upravený. Život dokáže být někdy hodně drsný a nepředvídatelný. Kdysi zmizelá malá Tasha se nečekaně objeví u svého otce a jeho nové rodiny. Ale místo radosti má otec David a jeho žena Emma poznat strach a bezmoc. Detektiv Tom do toho spadne čirou náhodou. A i když Tom zažil mnohé, i on musí spojit krutou minulost s krutou přítomností. Tasha je poznamenaná dívka, která si zažila své a ještě zažívá. Děti by měly mít možnost být dětmi.
A tak můžete zde číst o radosti a smutku, o dobru a zlu, o naději a beznaději.

martiline
28.05.2023 3 z 5

Pro mne docela dost neuvěřitelný příběh ... Dokonce jsem přemýšlela, že knihu odložím ... vytrvala jsem. Ale nadšená jsem nebyla.

Bara52
23.03.2023 2 z 5

Mno, opet zminim, ze nemam moc rada knihy o jednom dokonalem detektivovi, v tomto pripade bezchybny Tom, ktery se sve pritelkyni treba 5 dni vubec neozve, ale kdyz ona odcestuje na vylet, tak Tom se logicky musi zamyslet nad tim, jestli by se vubec mel zahazovat se zenou, ktera mu neni oporou, kdyz on ji potrebuje. Spisovatelka se asi uplne zblaznila :D Bylo to cele takove jaksi prekombinovane a prehnane. 88 % zcela urcite neodpovida.

Satyrka
10.02.2023 3 z 5

Váhám nad "bodováním"... Od knihy jsem čekala větší "wow" na základě velmi dobrého hodnocení i anotace, ale nakonec nevím, jak hodnotit.
Kniha má krátké kapitoly, což jak už jsem psala několikrát, je docela cesta k úspěchu, protože věta "ještě jedna kapitola" nabývá nových rozměrů. Pořád se něco dělo, pořád bylo plno akce. Nicméně na mě možná moc akce. Závěr? Knedlík v krku a chuť třást s knížkou, dokud se neobjeví ještě jeden konec!!
PS: Od kdy je jméno Jack málo obvyklé jméno?
A s tím hodnocením - budu hodná, přece jenom je to první přečtená kniha po znovupřečtení mé srdcovky Harryho Pottera.

Termina
18.11.2022 3 z 5

čtivé, dynamické a napínavé .. za závěr bych někoho asi praštila, ale budiž … naučím se s tím žít. DÍK !

ZuK1
11.10.2022 4 z 5

Čtivé a napínavé, až na ten závěr, který mi připadal hodně překombinovaný a některé věci těžko uvěřitelné ...

ZuzanaZ83
28.06.2022 5 z 5

Skvěle napsaný příběh. Krátké kapitoly, děj neztrácí tempo. Postupné rozplétání nitek mě opravdu strhlo. Jen ty konce mi u téhle autorky nikdy nedají spát. :-)

dom.ini
06.05.2022 5 z 5

Tohle čtení jsem si moc užila! Neměla jsem od knížky prakticky žádné očekávání a vybrala jsem si ji tak nějak náhodně a moc mě překvapila! Čtení bylo napínavé, bez hluchých míst a i když některé věci bych osobně vynechala, tak i se závěrem jsem spokojená a celkově bych knížku doporučila.

P3_tis
01.04.2022 5 z 5

Skvělé, nemohla jsem se odtrhnout! Baví mě sympaťák Tom s Becky, kteří kromě případu musí řešit i své osobní životy. Vše tak do sebe hezky zapadá!

Majulle
03.03.2022 4 z 5

Výborná knížka, po dlouhé době konečně pořádně napínavá od. začátku do konce. Plná zvratů. Konec bych čekala trochu více rozvinutý ze strany Natashi. ale doporučuji :)

Youn@n
16.01.2022 5 z 5

Tak tato knížka mě dostala! Moc dojemná na konci ..

PetraDD
11.12.2021 5 z 5

Skvely psychothriller!! Cetla jsem znovu asi po 5 letech a nemohla to odlozit :)

Páájinka
02.11.2021 5 z 5

Audiokniha. Moc pěkná knížka..tato série mě zcela pohltila.

NADEI
27.09.2021 4 z 5

Povedené psycho s dobrou zápletkou o to víc, že hlavní postavou je malá slečna, která se záhadně ztratí ještě jako dítě při havárii, u které zemře její maminka. Moc hezky se knížka četla a líbila se mi.

judith141
24.09.2021 5 z 5

Za mě super kniha! Tentokrát jsem neměla moc času na čtení, o to bylo pro mě horší knihu odkládat a trpět, kdy se k ní zase dostanu.

Jack Bauer
06.08.2021 3 z 5

Na doporučení a s velkým očekáváním jsem se do této knihy pustil, jinak by mě zcela minula. Ze začátku zajímavý děj se začal vléct a motat stále okolo toho samého,zbytečně natahované odpovědi na spousty otázek, hodně předvídatelné, napětí téměř žádné, nepřesvědčivá, překombinovaná zápletka. Kniha se čte dobře, ale v záplavě opravdových nerváků je to téměř zbytečná četba. Raději sáhnout po jiné, není v mých silách přečíst každou knihu co na trhu vyjde.

Kaja1
23.05.2021 4 z 5

Nechybělo tu napětí, děj pěkně ubíhal, z jednání některých postav mi bylo opravdu zle. Už se těším na další autorčinu knihu.

martina2540
04.04.2021 5 z 5

Velmi čtivá kniha, doporučuji

Gibis
21.03.2021 5 z 5

Nejde jinak než za pět hvězdiček. Knihy Rachel Abbott se čtou neskutečně dobře, vtáhnou hned od prvních vět a jen těžko se odkládají. Z Natashy mi ze začátku vyloženě běhal mráz po zádech a její chování na mě působilo až hororově. Celý děj byl prosycený napětím a i když bych si přála jiný konec, byl takový bez příkras. Těším se na další setkání s touto autorkou.

Madi
13.03.2021 3 z 5

Moje první knížka od autorky.
Začátek byl skvělý. Napínavý, záhadný, říkala jsem si co sakra bude dál. Pak se děj tak nějak rozpliznul a zbytečně zamotal. Konec to ale zase docela pozvednul. I tak to bylo dost těžko uvěřitelný a za vlasy přitažený. Detektiv Tom mi nepřišel nějak zvlášť zajímavý. Mám radši aktivnější a akčnější vyšetřovatele. Suma sumárum 3 solidní hvězdičky.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott