FairyD. FairyD. komentáře u knih

Pod hladinou Pod hladinou Dani Pettrey

Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a pre mňa to nebolo sklamanie. Detektívna zápletka v pozadí s romantickým príbehom v krásnej aljašskej prírode. Postavy sa často utiekajú k modlitbe k Bohu a viere, takže nie každému táto kniha sadne.

12.05.2020 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Taká oddychová kniha. Človek od nej veľa neočakáva. Aj napriek tomu sa mi to páčilo. Klasicky príbeh kde sa študentka zamiluje do učiteľa. Veľa časti bolo to vtipných, ako si kúpila mačku ktorá ju nenávidí, alebo ako blúznila počas choroby a mnoho iných veci. Pekný príbeh, ľahko sa číta a nechýba ani ta dráma.

12.05.2020 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Konečne Sara našla niekoho s kým je život za zavretými dverami desať krát lepší než čo videli ľudia navonok. Samozrejme nechýbal sex, častokrát na verejných miestach. Nejaká tá dráma, napätie. Mne sa to páčilo.

12.05.2020 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Fantastické zakončenie príbehu Caroline a Simona. Je to vtipné, sladké. Jednoducho koniec ako ma byť.

11.05.2020 5 z 5

Kam zmizla Kam zmizla Gayle Forman

Noo neviem, mne sa to nepáčilo. Nie žeby to bolo moc zle napísané ale proste mi to prišlo také o ničom. Ona skoro ako ľadová kráľovná obviňovala Adama že ju priviedol späť. A z Adama sa stala troska. A zrazu sa uvidia a všetko sa ako zázrakom vyrieši.

11.05.2020 1 z 5

Splněný sen Splněný sen Susan Elizabeth Phillips

Jeden z najkrajších príbehov aké som mala možnosť čítať. Obaja hlavný hrdinovia si prešli cez mnohé úskalia. Hlavná hrdinka musela bojovať s predsudkami, odcudzeniami, urážkami za veci ktoré nespáchala. Spoločnosť sa jej obrátila chrbtom a žila pomaly na ulici. Títo dvaja mladý ľudia museli prejsť dlhou cestou plnou prekážok, dokonca aj zo strany rodiny, aby nakoniec mali sladký happy end.

11.05.2020 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Keď zomrela Wellsia nemohla som tomu uveriť, nejako som čakala že ju privedú naspäť. Všetci ju milovali, jej smrť otriasla každým bratom. Myslela som že Tohrment sa z toho už nedostane. Avšak spoznal novú lásku - povedala by som že bola ešte silnejšia ako ta prvá. Príbeh plný emócii, najmä smutných pretože Tohrment sa nevedel preniesť cez jej stratu a pustiť svoju shellan na druhý breh. Pomedzi to ako sa vyvíja láska medzi hlavnými hrdinami je samozrejme boj proti bezduchými. Bol to príbeh na ktorí som sa tešila ale aj som sa obávala. Každopádne príbeh nesklamal.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Asi som sa zamilovala! Vicious bol proste božský, arogantný, sebecký bastard ktorý na prvý pohľad myslí iba na seba ale nenechajme sa zmiasť, vážne myslí na seba. Avšak stará sa o svojich kamarátov. A neskôr sa bude starať o Emiliu. Každá z hlavných postav sú svojím spôsobom silné osobnosti. Príbeh plný silných emócii, nevedela som sa odtrhnúť od deja. Kniha prinúti čitateľa čítať ,čítať, čítať a zrazu je koniec a ostanete plný pocitov. Rozhodne stojí za prečítanie.

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Bola to taká rýchlovka ani som sa poriadne nevedela vcítiť do pocitov hlavných postáv. Napriek tomu že kniha je krátka, neustále sa niečo dialo. Avšak hlavné postavy mám rada a myslím si že si zaslúžili aj dlhší príbeh.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Konečne sme sa dozvedeli ako plynul život Coleovi. Od týraného chlapca sa dostal na výslnie a dočkal sa happy endu. Našiel si lásku a určite nečakal kto to bude. Príbeh sa mi veľmi páčil, podľa mňa jeden z najlepších zo série. Úžasné boli žiadosti o ruku. Ale čo sa mi naviac páčilo ako ho priali medzi seba, už ako malého chlapca v minulých častiach - nebol na vedľajšej koľaji, vzali ho do kolektívu a brali ho takého aký je.

India Place India Place Samantha Young

Ani príbeh Hannah a Marca ma nesklamal. Znova bol príbeh o inom, iná zápletka, iný druh emócii. Najviac sa mi páčili časti po „ udobrení“, najmä časti v ktorých vystupoval aj Dylan. Tie boli najvtipnejšie.

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Veľmi pekná kniha. Mala napínavý dej. Nemala zbytočné omáčky išla rovno k veci, podrobný a kvetnatý opis situácie a hlavne citov dokázal udržať čitateľa. Životný príbeh hlavného hrdinu dokáže chytiť za srdce. Obľúbila som si hlavných hrdinov a ich cestu k spoločnému životu.

10.05.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

V predchádzajúcich častiach Stefanií bola vykreslená ako záporná postava. Ale v skutočnosti ju ľudia odsúdili a nechceli sa s ňou baviť. Príbeh Stefanií a Nicka je z tých smutnejších, zažili niečo čo nechce nikto zažiť a každý sa s tým popasoval ako si myslel že je najlepšie . Ale nakoniec láska zahojila všetky rany.

10.05.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Ďalší skvelý príbeh z pera autorky. Znova hlavný hrdinovia sú poznačený minulosťou. V príbehu zažijeme aj policajnú zápletku ktorá tomu dodáva nádych akčnosti. Pomedzi to vtipné dialógy a humorné situácie. A prirodzene na čele všetkého stojí láska.

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Veľmi pekný príbeh. Najviac ma zaujala hlavná hrdinka a jej život, čo všetko si musela pretrpieť a potom sa zoznámi s „bad boy“, samozrejme aj on nemal práve ružový život a prešiel si množstvom zlých zážitkov. Na začiatku je ich spoločný vzťah plný predsudkov, neskôr sa stanú kamarátmi až to prerastie v lásku. Kniha je plná napätia a zvratov. Dej plynie prirodzene a čitateľ sa nenudí. Aj napriek tomu že je to smutný príbeh človek sa aj zasmeje. Rozhodne odporúčam prečítať.

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Pekná kniha, už som ju čítala viac krát a ešte ma nemrzela. Je to jednoduchý napínavý príbeh - človek sa pri ňom nenudí, dej plynie svižne a plynulo, hlavné postavy sú sympatické osoby. Nechýba happy end, napätie a humor.

07.05.2020 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Kniha má romanticko-detektívnu zápletku, niekto by povedal s klišé – hlavná hrdinka sa zamiluje do svojho bodyguarda – ale mne sa to páčilo. Bolo to také osobité, neraz som sa zasmiala na vtipných hláškach alebo situáciách, nechýbala ani milostná kríza medzi postavami a nejaká ta akcia pri pátrani po vrahovi. Kniha bola pútava s pekne opísaním príbehom.

07.05.2020 5 z 5

Smrtící portrét Smrtící portrét J. D. Robb (p)

Pre mňa určite jedna z najlepších časti série, okrem dokonalej vraždy sa Roark konečné dozvedá o svojej rodine a nadviaže s ňou kontakt. Tejto časti nechýbajú emóciami vypäté situácie čo jej pridáva na kráse.

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Príbeh ktorý dokázal zaujať od začiatku až do konca. Veľmi pekné spracovanie deja, opis prostredia, situácii. Je to moja druhá kniha z tejto série ale nejako som nemohla prísť na chuť Churchillovi. Ale čo sa týka hlavných postav, tie som si obľúbila, napriek predsudkom sa dokázala naučiť žiť, prežiť v ťažkom prostredí.

Sladký šepot Sladký šepot Lisa Kleypas

Príbeh bol sám o sebe veľmi pekný. Obzvlášť sa mi páčili časti o „trhu párenia a perfektný deň“. Zo začiatku mi prišlo že Ella prebrala myšlienky Daniela a na niektoré veci nemala vlastný názor, ale vysvitlo že to je iba poznamenaná svojou minulosťou. Z knihy vyplýva - ten kto neverí na manželstvo ešte nikdy nemiloval. Kniha patri do skupiny príbehov ktoré odporúčam prečítať.

06.05.2020 5 z 5