Slepá vášeň

Slepá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58637/bmid_slepa-vasen-0Na-58637.jpg 4 287 42

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu. Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

She Went All the Way , 2008

Katy_vKnihách
20.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Začátek knihy mi přišel dost chaotický, autorka nás přímo "vhodila" do příběhu, bez nějakého představení postav. Po pár kapitolách to ale začínalo zapadat do sebe, takže to ji budiž odpuštěno. Ale, bohužel už jsem se nedočkala toho, proč čtu tyto knihy. Napětí takřka nulové! Letecká katastrofa a bloudění Aljaškou chtělo prostě víc rozepsat, na můj vkus se tam hrdinové zdržovali velmi málo, a velice brzo se vrátili zpátky do civilizace. Takový ten typický boj o přežití tam bohužel nebyl. I tak se to četlo ale s lehkostí a s celkem sympatickou hl. hrdinkou. Za mě 3,5 * :)

Ráčkajda
08.11.2023 4 z 5

Jasně předvídatelný konec, ale četlo se to samo, taková jednohubka oddychovka a postavy byly hodně sympatické.

Badun
11.01.2023 4 z 5

Tohle je taková plynulá nekomplikovaná jízda k předem jasnému cíli. Dokážu si to představit i jako film a v podstatě to má všechny parametry holywoodského trháku. Čte se to jedním dechem a člověk ani nestihne přemýšlet nad některými nelogičnostmi. Než se člověk zamyslí, tak se akce zase valí dál.

Miliamka
18.05.2022 4 z 5

Tohle byla paráda. Příjemná vtipná knížka a pachatel pro mě byl vlastně docela překvapení.

bekule
08.07.2021 4 z 5

4,5
Tak tady jsem si naopak oproti před tím čtené "Náhle sami"smlsla. Jo je to sice místy nereálné ale díky věčnému hašteření mezi ústřední dvojicí také hodně zábavné.Lou není žádná fiflena a Jack taky není typická hollywoodská star, takže se dokážou v zasněžené pustině s zabijáky v zádech celkem schopně ohánět. Jo byla to prima zábavička a spravilo mě to po několika knižních přešlápnutí chuť ke čtení.

SBH
05.10.2020 4 z 5

Skvělý rodokaps pro holky. Divoké honičky zasněženou aljašskou divočinou, přestřelky, boj o přežití, do toho břitké a vtipné dialogy hlavních hrdinů. Na pozadí samozřejmě probíhá hluboké láskyplné vzplanutí. Dvě výtky - při jízdě na skútru v mrazech bez čepice by Lou přišla o uši. Ale koneckonců jedná se o fikci. A potom ke konci už mě rozčilovalo, jak pořád zdůrazňovala, že herce už víckrát ne. Chápu ji, ale stačilo mi to říct zhruba desetkrát.

jinbr
01.10.2020 5 z 5

Jo, tak tohle je přesně to, co jsem potřebovala po Posvátném místě. Už jsem měla strach, že jsem snad všechny trochu slušné romanťárny přelouskala. Ze zoufalství jsem si dokonce začalu jednu, která v češtině nevyšla, překládat-Tahle byla pro mě zase tou správnou oddychovkou, která mě vnitřně vyladila a zase můžu v noci klidně spát.

FairyD.
07.05.2020 5 z 5

Pekná kniha, už som ju čítala viac krát a ešte ma nemrzela. Je to jednoduchý napínavý príbeh - človek sa pri ňom nenudí, dej plynie svižne a plynulo, hlavné postavy sú sympatické osoby. Nechýba happy end, napätie a humor.

Sabina335
06.04.2020 3 z 5

Krásně napsané a velmi čtivé i když děj je už tak trochu ohraný: hrdinové se nenávidí a pak se do sebe bezmezně zamilují. Nic co už bych nečetla v jiných románech.

Juvka
22.02.2020 4 z 5

Obyčejný román pro ženské pohlaví. Kniha se čte sama, typický příběh o dvou hrdinech, kteří se údajně nesnáší a pak se do sebe, jak jinak, zamilují.

MiliKry
04.01.2019 2 z 5

Podle mého názoru je to jedna ze slabších knih, která nemá nějak extra překvapivý děj. Už se k ní určitě nikdy nevrátím.

greetchen
27.04.2018 3 z 5

Klasický slaďák, tektokrát v krimi hávu a zákulisí filmového průmysu, díky kterému je kniha celkem příjemně k učtení. Tyhle dvě linky dokážou pozvednou a doplnit samotnou lovestory, hodně naivní a až lehce kýčovitou.

-Sinéad-
08.03.2018 2 z 5

Tato kniha mě zklamala. Čekala jsem od ní víc. Musela jsem se donutit dočíst knihu do konce, abych věděla, jak to dopadne.

Tesset
14.01.2018 1 z 5

Musím říct, že od Meg Cabotové jsem čekala něco víc. Zápletka nic moc, postavy nic moc a styl vyprávění taky na nic. Jediné plus dávám dialogům, které mě občas pobavily.

lifeoptimist
09.11.2017 5 z 5

Naprosto skvělá......musím souhlasit, že některé věci byly přitažené za vlasy, ale je to román a byl pro mě super, romantika, detektivní zápletka a perfektní humor, občas jsem se smála nahlas, paráda. Tohle je pro lidi jako já :-)

Evaho73
11.08.2017 3 z 5

Osobne považujem tento román za priemerný. Dosť mi vadilo, že hlavné postavy často používali porovnávania s filmami, seriálmi a hercami, čo bol pre mňa rušivý prvok.

MíšaS.
30.04.2017 4 z 5

Kniha mě bavila. Autorka krásně popisuje přírodu a postavy vedou skvělé dialogy. Takhle ano, prosím.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Tak jako určitě jo! Tahle kniha mě fakt bavila. Tolik jsem se při ní nasmála. Super jen tak dál, víc takových knih.

Kelynka
12.09.2016 5 z 5

Vřele doporučuji...nemohla jsem se od ní odtrhnout :-)

Baraliska
22.06.2016 4 z 5

Hezká knížka s hezkým dějem. Moc se mi líbila a přečetla jsem ji ani ne za jeden den. To lecos o ní vysvětluje:).
Je to knížka, která zaujme všechny čtenáře milující romantiku, tajuplno i nebezpečí.