FairyD. FairyD. komentáře u knih

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Ďalší príklad toho že za nezaujímavou obálkou sa skrýva strhujúci príbeh od ktorého sa nedajú oddtrhnúť oči. V tej obálke je symbolika aj keď to určite nebolo naschvál. Ale rovnako aj pri hlavných postavách platí že nie sú také ako sa na prvý pohľad zdajú. Je tu krásny prechod od nenávisti a ľahostajnosti k láske a strachu o druhého.Zakulisie príbehu a pocity boli opísané tak krásne až som si pripada že som priamo v centre deja.Čítanie tejto knihy mi vyvolalo slzy v očiach ale aj úsmev na perách. Nádherná kniha, plná pocitov,odporúčam prečítať...

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Podľa môjho názoru najlepšia časť z tejto série.Veľmi som si obľúbila hlavné postavy, dokonale do seba zapadali. Pekne zakončenie celej série, na konci stretnutie kamarátov a prekvapenie Étienna .

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Svojím spôsobom pekná kniha. Najviac sa mi páčila hlavná postava, bola svojská,svojím spôsobom výstredná ale hlavne ostala stále sama sebou. Avšak príbeh ma neoslovil tak ako prvá časť, niečo mi tam chýbalo.

13.04.2020 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Jedná z prvých kníh ktoré som čítala. Už je to pár rokov dozadu ale stále sa k nej nostalgický vraciam. Jednoduchý dej, obľúbila som si hlavné postavy a ich kamarátov.Taka typická oddychová kniha. Bolo úžasné ako rýchlo si hlavná postava našla svoje miesto v kruhú nových kamarátov v novej krajine.Nechýbal ani humor ani trocha toho napätia...

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Pekná hlavá myšlienka,podobná prvej časti. Sympatické postavy, humorom pretkané situácie. Pred koncom samozrejme nechýba mini zvrat.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha so silným príbehom a hlbokým zamyslením,ktorá určite prinúti k slzám nie jedného človeka. Bolo úžasné ako sa po rokoch znova našli,vzniklo medzi nimi silné puto ktoré nezaniklo a po znovu stretnutí sa obnovilo a bolo ešte silnejšie až prerástlo v lásku,alebo ta tam možno stále bola. Pri príbehu tečú slzy po tvári ale nechýba ani úsmev pri vtipných dialógoch a humorných situáciach. Odporúčam si ju určite prečítať.

Vražedný príliv Vražedný príliv Dani Pettrey

Je úžasne ako autorka dokáže skombinovať vieru, krimi záplteku a lásku dokopy. Príbeh bol originálny,napínavý,nebol zbytočné núdný a natiahnutý, veľmi ľahko sa čítal.Zobrazuje že ani po rokoch láska nevybledne a aj napriek nesprávným rozhodnutiam v živote sa môžeme vrátiť na správnu koľaj.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Nádherná kniha. Od jej vydania som ju prečítala niekoľko krát a stále sa mi neomrzela. Toľko ako pri tejto knihe som sa asi ešte nenasmiala.Prečítala som ju na prvý krát,vôbec som sa od nej nevedela odtrhnúť. Originálny dej, sympatické postavy,vtipné situácie.... Proste a jednoducho krásny príbeh.

Beze jména Beze jména Debra Webb

Kniha bola takou oddychovkou. Už na začiatku bolo jasné ako to približne bude prebiehať a ako to skončí. Aj napriek tomu pár udalosti v knihe bolo prekvapením. Hlavná myšlienka bola super, držala sa jej počas celého deju. Zbytočne to nenaťahovala,kniha sa čítala ľahko,stale sa niečo nové dialo takže nebola ani nudná a samozrejme na konci happy end.

Skandál Skandál Sandra Brown

Autorka patrí medzi moje najobľubenejšie, píše úžasné knihy ktoré majú aj krimi zápletku, sú originálne a nechýba šťastný koniec.
Táto kniha je toho úžasným dôkazom, dej je originálny, vôbec nie je zbytočne naťahovaný. Pri čítani som sa tak pohĺbila do deja že som nevedela ako beží čas.
Krásne je tu ukázané ako sa karma vracia aj keď to trvalo pár rokov ale každý sa dočkal zaslúženého konca. Je to nádherná kniha so silným príbehom ktorý určite chytí každého za srdce, odporúčam tento príbeh prečítať.

Láska online Láska online Penelope Ward

Nie je to najlepšia kniha akú som kedy čítala, ale od Penelope som prečítala už viacero kníh a podľa mňa je to jej najlepšia kniha , ktorú som zatiaľ mala tu možnosť prečítať.
Prečítala som ju jedným dychom,nemohla som sa od príbehu odtrhnúť. Bolo to úžasné a vtipné, malo to aj pointu a Ollie bol proste perfektný, úplne sa hodil do tohto príbehu,vôbec som nemala pocit že je tam nasilu ako v niektorých iných knihách v ktorých postavy majú podobný problém. Mal krásny pohľad na svet a vedel sa tešiť aj z maličkosti.Samozrejme nechýbala mini zápletka a šťastný koniec. Určite sa k tejto knihe ešte vrátim.