EvikU. EvikU. komentáře u knih

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Tuhle knihu jsem četla přes týden, což je u mě hodně. Moc fantasy a moc vražd a moc přeplácaný. Neskutečný a vlastně to skončilo divně.

10.03.2017 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Knihu jsem si koupila, protože má krásnou obálku. Líbila se mi, jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

06.03.2017 3 z 5

Džínový deník Džínový deník Zuzana Šulajová

Byla to taková klasická teenagerská knížka. Dalo se to číst. Kdybych ji četla v 15 -ti, chápala bych ji víc. :-)

28.02.2017 4 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Tahle poslední kniha mě nebavila. Přečetla jsem ji jen proto, abych ji dala šanci.

25.02.2017 2 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Litovala jsem Emily, co si musela prožít, jak moc se bála svého otce, z kterého se stal netvor, když Emily zneužil. Chápu její nutnost se za ním vrátit už jako Neferet a ublížit mu. A byla jsem zklamaná, že se z Arthura vyklubal slaboch. Pěkný příběh.

24.02.2017 3 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Moc pěkný příběh o velké lásce, baví mě fantasy a tajemno ...dávám palec nahoru této knize

22.02.2017 4 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Jelikož jsem nečetla školu noci, tak to byl moc krátký děj, ale i tak se mi kniha moc líbila.

22.02.2017 3 z 5

Zkouška neviny Zkouška neviny Agatha Christie

Překvapilo mě, že ač je to stará kniha, tak se četla docela hezky. Závěr mě překvapil, čekala jsem jiného vraha. Za mě dobrý.

21.02.2017 2 z 5

Posvátná přísaha Posvátná přísaha Laura Walden

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla celou dobu napínavá. Místy smutná a zároveň obdivuhodná. Je to silný příběh, který zaujme. Rozhodně doporučuji.

19.02.2017 5 z 5

Černý mág Černý mág Lenka Teremová

Kniha se mi líbila, měla jsem ji hned přečtenou. Přišlo mi to docela zajímavý, myslím si, že někdo takové schopnosti má. A myslím, že ho to může děsit zrovna tak jako hlavní hrdinku Jitku.

18.02.2017 5 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Byla to výpověď zlomeného člověka žalem po ztrátě své lásky. Mělo to na mě silný dojem, souhlasím s tím, že všechna "poprvé" bez milovaného člověka jsou nejhorší. Jen mi nesedělo, když psal dopis za dvouleté batole a ten dopis byl příliš moudrý na to, aby si tohle myslelo malé dítě a všemu dokonale rozumělo.

16.02.2017 3 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Místama jsem se v knize ztrácela, co je skutečnost a co sen. Je hezčí obálka než obsah, ale úplně nezklamala. Závěr? Docela hezká, jsou lepší knihy.

14.02.2017 2 z 5

Kletba Vikingů Kletba Vikingů Shirley Waters

Pěkná kniha, mám ráda fantasy a cestování do minulosti. Romantično. Oddychovka, rozhodně neurazí.

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Šlo to. Taková oddychovka, rozhodně to není kniha ke které se budu vracet.

14.02.2017 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Překvapilo mě, co všechno dokáže lidská psychika a mozek, aby člověk přežil hrozné chvíle. Třeba tak, že si vymaže 3 roky svého života. Napínavý a čtivý.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Četla se pěkně a rychle, ale trochu mi přišlo, že čtu něco, co už jsem četla. Brala bych místo toho díl, který fakt navazuje.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tuto knihu jsem šla číst po knize "Hvězdy nám nepřály". A po debatě s jinými čtenáři o téhle knize jako o propadáku. Já ale dávám šanci každé knize. Musím říct, že byla docela hezká. Nesmí to člověk srovnávat s tou lepší. A myslím si, že spousta kluků může brát lásku jako vědu... :-)

11.02.2017 2 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Ne vždy se vším bych s hlavní hrdinkou souhlasila, ale je to hezky napsaná kniha!

09.02.2017 3 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Četlo se to jedním dechem, krásně napsaný.

05.02.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc pěkná kniha. Smutná, ale hezká. Silný příběh, který člověka zasáhne. ...

05.02.2017 3 z 5