emilieselden emilieselden komentáře u knih

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Úžasná kniha. Není třeba nic dodávat.

10.12.2020 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Už po 4 stránkách jsem si říkala, do čeho jsem se to zase pustila a měla jsem pravdu. Bohužel. ,,Tato kniha způsobuje záchvaty smíchu!???" Co k tomu víc dodat. Jedině snad, že jsem to dokázala dočíst.

05.12.2020 1 z 5

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

Krásná romantická kniha jak má být. Zajímavé prostředí, Wales, Anglie, 16. století....

04.12.2020 4 z 5

Horská dráha Horská dráha Andrew Hall

Trochu mi vadil nespisovný jazyk, jinak v pohodě.

30.11.2020 3 z 5

Dominus Dominus Tom Fox

Líbila se mi. Asi od poloviny byla napínavá a nemohla jsem ji odložit. A konec super.

22.11.2020 3 z 5

Tajemství spálené chaty Tajemství spálené chaty Enid Blyton

Jedna z klasických knih mého dětství. Knih, které mě přivedly ke čtení. Milovala jsem je.

12.11.2020 3 z 5

Dům s vypůjčeným výhledem Dům s vypůjčeným výhledem Martina Leierová

Neměla jsem od ní velká očekávání ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. I ta meditativní část nebyla tak špatná a prostředí Japonska bylo velmi zajímavé.

11.11.2020 3 z 5

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Ze začátku mi přišla taková nereálná ale později mě chytla a bavila. Alespoň tam nebylo žádné zdržování, natahování a zdlouhavé popisy děje. Takže docela fajn.

08.11.2020 3 z 5

Strážkyně tajemství Strážkyně tajemství Barbara Wood

Příjemná oddechovka. Začátek vypadal slibně a velmi mě chytl ale pak už to bylo příliš zdlouhavé, nic moc se nedělo. Konec mě trochu zklamal.

27.10.2020 3 z 5

Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Anna Česká: Dcera Karla IV. na anglickém trůnu Hana Parkánová-Whitton

Jednoduchý krásný příběh. Dobře se četla.

11.10.2020 3 z 5

Královna na útěku Královna na útěku Viola Slavíková

Líbila se mi, jen mi na konci chybělo nějaké shrnutí, jak to bývá u knih Hany Whitton.

29.09.2020 3 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Kniha se mi líbila i když ze začátku mi chvíli trvalo se začíst a zorientovat. Ale potom už mě to bavilo a zajímalo by mě pokračování.

17.09.2020 3 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Nuda. Dočetla jsem ji ale nebavila mě. Absolutně o ničem.

04.09.2020 2 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Zajímavý příběh ale děj se děsně vleče. Je to prostě taková pomalejší rozvláčnější detektivka bez nějakých dramat. O čemž taky vypovídá fakt, že jsem ji četla skoro 14 dní.

18.08.2020 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nádherná kniha, čte se úplně sama. A. Mornštajnová umí opravdu dokonale vykreslit všechny postavy, i když tady jich bylo na můj vkus trochu moc, až jsem se v tom někdy ztrácela. Ale jsem ráda, že tahle kniha měla uzavřený konec.

06.08.2020 4 z 5

Prokletá kaple Prokletá kaple Robin Stejskal

Zajímavý příběh ale ten konec už byl trochu překombinovaný.

02.08.2020 4 z 5

Duše Henryho Quantuma Duše Henryho Quantuma Pepper Harding

Opravdu nudná a nezajímavá kniha. Taky jsem nemohla pochopit, že tohle mohl vůbec někdo vydat.

31.07.2020 odpad!

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Krásné oddechové letní čtení. Stejně jako stejnojmenný film.

23.07.2020 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Trošku pomalejší detektivka ze zajímavého prostředí. Akorát mi přišlo zvláštní, že i důchodci z takových odlehlých míst se v pohodě domluví anglicky.

18.07.2020 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak to bylo něco! Úžasný, napínavý psycho thriller. Nenudila jsem se ani minutu.

13.07.2020 5 z 5