Horská dráha

Horská dráha https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50339/horska-draha-50339.jpg 4 30 6

Jenom se chtěla svézt, ale když jízda na horské dráze skončila, Ashley byla pryč. Kam se mohla ztratit? Oběhl jsem celý zábavní park. Nenašel jsem ji. Sám jsem se bez ní nemohl vrátit domů. Mohl jsem udělat jenom jednu věc. Jít zpátky k Monstru a vydat se… na nejděsivější jízdu, jakou jsem kdy zažil.

Literatura světová Horory
Vydáno: , Signet

Big Dipper , 1999

Martin82
16.06.2023 1 z 5

První část knihy se ještě dala docela přečíst - zajímavě napsané, ikdyž né můj šálek kávy, tak ještě vcelku průměr. Oproti tomu pokračování - druhá část knihy, to byl odpad konkurující s literárním velkodílem manželů Siegelových - SH 5,7,9,15,28. Že se chovaly dědinsky hlavní postavy, to se ještě dá chápat, ale to chování okolí a celkové logiky uvažování, abych tak řek, bylo opravdu hororem. Celkově 27%

DominaCZ
26.05.2021 1 z 5

+ Part první, tornádový-skvělej a bolestnej, tam to mělo skončit
- Nespisovnej, pubertální jazyk
- Neustále omílané ABYCH TAK ŘEK
- Part návratu v domnělý budoucnosti byl prdlej

Ta děcka neznala zmrzlinu tutti-frutti?! Dyť ta byla v Americe od roku 1900 a od 1920 jí bylo USA posedlý, tak jak by to mohli v 1991 neznat proboha...fakt na hlavu.

Navíc si autor spletl dobu, v roce 1931 opravdu lidi nechodili v kloboukách a dlouhých sukních...to si plete s léty 1890+

- SPOILER: Nikde jsem nezaznamenala, že ona zmizela ze sedadla, dyť jí podával ruku aby vystoupila a společně si četli jména těch, co zahynuli dole na ceduli....

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

No ty brďo prolínání současnosti a minulosti v příběhu. Taková je horská dráha, která vás pěkně sveze, a vy nevíte, která bije. Zajímavě naservírovaný kousek.

emilieselden
30.11.2020 3 z 5

Trochu mi vadil nespisovný jazyk, jinak v pohodě.

Nellinka
14.07.2015 5 z 5

Mně se to líbilo. Prokreslenost minulosti, pobytu ve zrůdoriu a přeměny v okamžiku jízd byly dobře popsané.
Uměla jsem si představit, že jedu a proberu se jinde.
A osobně mi námět o uhoření lidí v zábavním parku přijde dostatečně hororový, strašidelný a děsivý.

lucie2371
17.06.2015

Kniha se mi líbila ale čekala jsem od ní víc. Když už to má být horor tak ať je alespoň strašidelný ne?