Léto s kovbojem přehled

Léto s kovbojem https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12353/bmid_leto-s-kovbojem-thw-12353.png 4 380 380

Úsměvný prázdninový příběh studentky psychologie, která po setkání s vesnickým mladíkem nachází nové životní hodnoty a smysl existence. Uvědomuje si plochost vztahu se svým snoubencem a se svým novým přítelem se učí jednoduššímu pohledu na svět.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Léto s kovbojem. Přihlašte se a napište ho.

moničina
28.01.2024 3 z 5

Ešteže som videla viackrát film pred knihou, takže som si pri každom dialógu predstavila konkrétnu osobu, ktorú hral konkrétny herec. Bez stotožnenia knižného Honzu so skvelým Hanzlikom s jeho typickým úsmevom a hlasom ako aj postáv Dorkinych babičiek, perfektne zahraných skvelými herečkami taktiež s osobitným prejavom a hlasom by kniha nestála za veľa. A súhlasím s jedným z nižšie uvedených názorov , že kniha postrádala ten citový náboj a ľahkosť z filmu.

Kackac77
09.11.2023 4 z 5

Moc hezká knížka, krásné se čte a je to takové milé pohlazení. Člověk u toho úplně vidí toho Hanzlíka a Kolářovou. Taková hezká jednohubka do vkaku.

Hoblinka
18.09.2023 5 z 5

Krásný film a ještě krásnější knížka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Léto s kovbojem v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x