emilieselden emilieselden komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nebyla to špatná knížka ale asi jsem čekala trochu víc. Hlavní hrdinka mi taky nebyla nijak zvlášť sympatická. Nicméně nějaký další díl asi ještě zkusím.

22.01.2020 4 z 5

Hořící kříž Hořící kříž Diana Gabaldon

Tuhle knihu jsem dlouho nemohla sehnat a když jsem ji konečně uviděla u nás ve knihovně, tak jsem po ní bez přemýšlení chňapla a s nadšením jsem se pustila do čtení. Ale pak jsem byla trochu zklamaná. První polovina knihy byla prakticky nuda (a když polovina znamená cca 700 stránek, tak je to sakra dost!). Ale druhá polovina už byla o poznání lepší. To už se konečně něco dělo. Za mě určitě nejslabší díl série. Nevím, jestli se budu pouštět do dalších dílů ale myslím, že zvědavost u mě nakonec zvítězí. I když mě odrazují ty dlouhé nudné pasáže.

16.01.2020 1 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Víc psycho knihu jsem určitě nečetla. Začátek měl rychlý spád, pak to byla trochu nuda, v jednu chvíli mi z toho bylo tak psychicky špatně, že jsem ani nechtěla číst dál ale konec byl pěkný a překvapivý. Nicméně tenhle žánr asi nebude nic pro mě.

07.01.2020 1 z 5

Tajemství ze záhrobí Tajemství ze záhrobí Charlaine Harris

Zajímavý a neobvyklý příběh. Ocenila bych více napětí.

03.01.2020 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dívka v ledu mě bavila, dobře se četla. Rozuzlení bylo zajímavé, jen jsem čekala, že to bude trochu drsnější, že se budu třeba víc bát.

30.12.2019 4 z 5

Krásná Anna: Nečekaná láska Karla IV. Krásná Anna: Nečekaná láska Karla IV. Hana Whitton (p)

Knížka se mi líbila, jako všechny od Hany Whitton, které jsem doposud četla. Je fajn, že se člověk trošku poučí o české historii a skvělé je na konci to vysvětlení co byla pravda a co bylo poupraveno a změněno kvůli návaznosti příběhu. Za mě super oddechová a lehce naučná knížka.

21.12.2019 3 z 5

Alchymistova dcera Alchymistova dcera Katharine McMahon

Knížka byla zajímavá ale čekala jsem od ní trošku víc. Ten konec mi přišel trochu divně useknutý.

19.12.2019 2 z 5