Dominika_a Dominika_a komentáře u knih

Zápisky "umělce" Zápisky "umělce" Honza Doležal

Každý , kdo někdy četl nějakou poezii se v nějaké části určitě našel. Kniha mi přišla včera , a musím říct, že nemám zrovna pozitivní období. V knize jsem se našla tolikrát .. až to není k uvěření. Některé části byli tak výstižné , že mě to dohnalo až k slzám.. Knihu jsem si zamilovala.

05.01.2019 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Je to první kniha od této autorky, kterou jsem četla. V knihovně jsem ji měla už dlouho, ale stále se mi do knihy nechtělo. Až teď , kdy jsem ji mohla zahrnout do Čtenářské výzvy! Kniha je naprosto úžasná, děj Vás pohltí a nemůžete se od knihy odtrhnout. Žádné odbíhání od příběhu, hlavní postavy byli víc než sympatické. No. Nemám co vytknout! :) Určitě sáhnu po dalších knihách od této autorky. Mohu jen doporučit!

03.01.2019 5 z 5

Náročnější knihu na přečtení jsem v rukou ještě neměla. U pár částí jsem se přemlouvala k tomu, abych pokračovala ve čtení. Lidé dokáží být přímo odporní. Nikdy nepochopím jak člověk může být něčeho takového schopný. Nikdy. Nemyslím si, že knihu ještě někdy budu chtít číst, protože na ni jen tak nezapomenu.

27.12.2018 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Taková milá kniha. Četla se sama, a kolikrát jsem se nahlas zasmála. Přemýšlení obou hrdinů bylo občas k pousmání. :)

28.11.2018 5 z 5

Narkothing Narkothing Tomáš Šimek

Knihu bych dala přečíst každému, koho jedinkrát napadlo, zkusit nějakou drogu. Otevřený příběh , kde je na začátku všechno ohromně fajn, čtenář se dozvídá o životě plném drog, kamarádů, sexu. Život bez starostí, hlavně si užít každý den podle svého. Zajímavý pohled drogově závislého člověka.

14.11.2018 5 z 5

Dívka na sněhu Dívka na sněhu Danya Kukafka

Obálka skvělá, avšak i přesto jsem z knihy zklamaná. Kniha mě začala vážně bavit bohužel až ke konci. Do poloviny knihy samé fantazie, které bohužel ani nesouvisely s příběhem. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Knihu odkládám s tím, že se k ní nejspíše už nevrátím.

08.11.2018 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Četla jsem knihu teď po druhé, ze začátku jsem se musela hoodně přemlouvat, abych četla dál. Nějak jsem se nemohla začíst, ale od půlky knihy už to šlo, zápletka skvělá, akorát přemýšlení hlavního hrdiny bylo občas na pohlavek.

17.10.2018 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

I když jsem vraha tušila, tak jsem se nemohla odtrhnout, a četla jsem kdykoliv to bylo možné. Naprosto skvěle napsaná kniha. Napětí do posledních stránek. :)

03.10.2018 5 z 5

Čistá duša Čistá duša Čistá Duša

Na tuhle knihu snad ani nejde napsat nic negativního. V knize listuji pořád dokola, a pokaždé najdu něco, v čem se vidím. Je až neuvěřitelné, že takhle malá knížka, udělá takovou radost.

25.09.2018 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Naprosto úžasná kniha! Ilustrace byli dokonalé.

17.09.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha která má skutečně silný příběh. Polovinu knihy jsem probrečela .. Po nějaké pauze si knihu určitě ještě přečtu.

15.09.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Miluji jak film tak knihu. Zvláštně napsaná kniha, ale bavila mě. Určitě si ji vezmu ještě někdy do ruky.

28.08.2018 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Strašně silná kniha. Občas jsem měla opravdu problém číst dále. Neuvěřitelné, co všechno si museli přetrpět.

28.08.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

První kniha od této autorky, a jsem ohromená. Ten styl psaní .. knihu jsem prostě nemohla odložit. Nádherný příběh, ty emoce, ta láska .. Ridge jsem si oblíbila hned, a to samé Sydney. Určitě si knihu přečtu znova, a už se těším na další knihu od této autorky. :)

20.07.2018 5 z 5

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Začátek byl super, nemohla jsem se odtrhnout, ale pak přišla část, která mě vyloženě nebavila, knihu jsem odložila s tím, že se k ní vrátím později. Dočetla jsem, ale trošku jsem se musela nutit.

03.06.2018 3 z 5

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Kniha se četla sama, miluji knihy s LGBT tématikou, do které sama patřím. A tato byla přesně to, co jsem hledala. Velice silná kniha, kterou by jsi určitě měl přečíst každý, určitě mu otevře oči.

18.04.2018 5 z 5

Tajný život hollywoodských hvězd - Portréty idolů Tajný život hollywoodských hvězd - Portréty idolů Frederic Martinez

Oddechové čtení, kde se dozvíte, jak náročný život měla každá z nich. Co vše obětovali na cestě za slávou, jak se museli změnit, co je potkalo a další a další .. Kniha sama o sobě se mi líbila, dozvěděla jsem se informace, které jsem doposud nevěděla. A fotografie jsou příjemné zpestření celé knihy. :)

07.04.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Za dva dny přečteno, od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Naprosto skvělá kniha, děj plynulý, žádné odbočování od tématu. Hltala jsem každé slovo, jen konec mě trošku zamrzel. Mám tolik nezodpovězených otázek ..

31.03.2018 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Kniha je naprosto dokonalá. Mé obavy z toho, že to bude úplně něco jiného než je seriál, zmizely po pár kapitolách. Knihu jsem musela číst trochu " aktivněji " abych nezapomněla, co jsem doposud přečetla. Mnoho postav ale nedělalo mi žádný problém se orientovat. Z knihy jsem jednoduše nadšená! :)

29.03.2018 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Knihu jsem si zamilovala. Mám ji doma v originále i v češtině. Je to takové pohlazení ženské duše, a myslím, že každá z nás si tam najde to své.

14.03.2018 5 z 5