Dominika_a Dominika_a komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Po přečtení pár komentářů se mi do knihy vůbec nechtělo, ale přesto jsem ji zkusila.
A za mě tedy super. Kniha je napínavá od začátku až dokonce, čtivá. Vraha jsem neuhodla. Vlastně to pro mě bylo vážně překvapení.
Knihu určitě doporučím dál.

04.02.2018 5 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Nemůžu přijít na jediný důvod, proč jsem knihu tak dlouho odkládala. Je naprosto úžasná! Taková romantická oddychovka , u které jsem se nejednou od srdce zasmála. :)

31.01.2018 5 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Krásné dopisy. Knihu jsem koupila díky kamarádce, která mi přečetla jeden dopis, a rozhodně to stálo za to. Je to takové oddychové čtení pro romantickou duši. :)

27.01.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Asi jsem čekala něco jiného. Nemohla jsem se začíst .. kniha mě začala vážně bavit až ke konci. Čekala jsem napínavý příběh , ale bohužel to přišlo až v posledních stránkách. Ke knize se nejspíše už nevrátím.

27.01.2018 1 z 5

Harry Potter: Magická místa z filmů Harry Potter: Magická místa z filmů Jody Revenson

Krásná kniha, určitě si ji přečtu znova. :)

12.01.2018 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Krásná kniha plná emocí. Strašně se mi líbilo , ze kniha byla psaná formou dopisů.
Urcite knihu rada doporučím. :)

25.09.2017 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Já jsem z knihy úplně nadšená! Netušila jsem co od knihy čekat , když jsem tu četla komentáře , ale nezklamala. U knihy jsem se od srdce zasmála, splnila moje očekávání, a John Green mě snad nikdy nezklame. :)

13.08.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Krásné zakončení celé série. Musím říct, že v první chvíli jsem se lekla , když jsem zjistila koho si vybrala, a začala jsem si říkat, že se mi kniha vůbec nelíbí, nakonec si vybrala dle svého srdce a lépe si vybrat nemohla. S radostí , se k celé sérii později vrátím.

10.08.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tato kniha byla slabší. Asi se nic nevyrovná selekci, ale přesto jsem knihu docetla, a byla jsem mile překvapena koncem knihy , kde Eadlyn uplne otočila ač me občas stvalo to jak je rozmazlena ale s radosti se chystám na poslední díl. :)

09.08.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Sice je to snadno předvídatelné, už podle názvu knih Selkece , Elita a První, ale, tyto 3 knihy jsou moje nejoblíbenější. Včera jsem dočetla poslední dva díly, a dnes na tu knihu nemůžu přestat myslet. Ač mě trochu štvalo chování Ameriky, která když se pohádala s Maxonem tak běžela za Aspenem a naopak, ale nějakou chybičku ona mít musela. Její chování bylo jiné a tím jsem si ji zamilovala. Sledovat jak se postupně do Maxona zamilovala více než do Aspena bylo překvapivé. A konec ten byl srdcervoucí, dopisy od Maxona by si zamilovala snad každá. Chtělo se mi málem brečet když to vypadalo, že se princeznou stane Kriss. :D

07.08.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl byl podle mého o neco lepsi. Ale ani tohle me nezklamalo. Obzvlášť ke konci , jsem napětím skoro ani nedýchala, a říkala jsem si hlavně at to neskončí spatne. Byla jsem mile překvapena! :) A knihu mile rada doporučím.

15.07.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak srdcervouci příběh .. bohuzel poslední stránky doprovázely slzy.
Kniha je velmi čtivá, a svým způsobem jsem si knihu zamilovala. Urcite si ji rada přečtu znova.

08.07.2017 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Na knihu jsem narazila náhodou, a díky obalu mě zaujala. Po přečtení pár stránek , jsem se bála , že knihu nedoctu, ale opak byl pravdou. Dej je plynuly , žádné odbočování ani zbytecne nepodstatné vyprávění. Chvilkami jsem byla napjatá co a jak se stane , az se mi tajil dech. Z knihy jsem nadsena a urcite ji doporučim dale. :)

02.07.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

První kniha, kterou jsem od této autorky četla. Zaujala mě hlavně tím jak vypadala. Už když jsem si přečetla prvních pár vět, kniha mě okamžitě chytla, a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Za mě dech beroucí příběh , kniha se četla velmi dobře, a určitě doporučuji dále. A Oceán vykreslený jako postava , která dokáže milovat , i když trochu jiným způsobem, je k zamilování!

28.06.2017 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Obrovské zklamání. Valná většina knih jsou lepsi nez film/serial. Bohuzel tady je to výjimka, vubec nic se nepodobalo ani zdaleka.
Dle mého je přečtení této knihy jen ztráta casu. :(

25.06.2017 odpad!

Harry Potter: Panoptikum postav Harry Potter: Panoptikum postav Jody Revenson

Knihu jsem přečetla během chvilky. Chytla me tak ze jsem od ni proste nemohla odejít. Fotografie byli jedním slovem nádherné. Jen u některých osob chyběli informace , a všimla jsem si i par chyb. Ale knihu si klidne přečtu znova a znova. :)

25.06.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

První román, který jsem kdy četla. Běhěm čtení jsem se nejednou zamyslela nad tím, že mám vlastně obrovské štěstí, že jsem zdravá. Krásná , ale zároveň smutná kniha, která mi vehnala slzy do očí, takže poslední stránky jsem dočítala s kapesníkem v ruce.

15.06.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla tzv. " Jedním dechem ", a musím říct, že za mě je úžasná. :)
Ráda si ji přečtu znova a znova. :)

14.06.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Bohužel jsem čekala více, knihu jsem nedočetla. :(

13.06.2017 2 z 5

Miluji Harryho Pottera, i Bajky Barda Beedleho, ale tahle kniha mě nebavila.

13.06.2017 2 z 5