Cometka Cometka komentáře u knih

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Další celkem překvapivá knížka autorky. Nezdá se to, ale za milostným příběhem se v tomto případě schovává mnohem víc. Jsem vážně ráda, že nakladatelství na Monu Kasten narazilo, protože je fakt skvělá, čtivá, humorná a nutí k zamyšlení. Těším se na další díl a rozhodně doporučuji přečíst tento.

18.09.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Takový zlatý střed, nenadchne a neurazí. Ani nemůžu říct, že by se mi to rychle četlo, protože jsem se v některých pasážích dost nudila, ale jak jednohubka na dvě odpoledne, proč ne.

15.09.2019 3 z 5

Krásná knížka, jak vizuálně, tak obsahově. Určitě doporučuji přečíst!

13.09.2019 5 z 5

Není to špatná kniha a strachy jsou vynikající nápad na zpracování. Ale knížka se nečte vůbec dobře, styl psaní je "divný", několikrát jsem četla odstavec víckrát, protože jsem nedokázala vstřebat jeho obsah. Hlavní hrdiny nelze nemilovat a lze se s nimi i ztotožnit, což je super, ale tak hrozně tomu škodí ta plynulost děje, že ubírám hvězdy. Dala bych i 4, protože nápad je vážně skvělý, ale četla jsem lepší knížky k zamyšlení a tato se jim bohužel nevyrovná. Autorku rozhodně doporučuji, protože třeba je chyba v překladu, co já vím.

09.09.2019 3 z 5

Iko Iko Marissa Meyer

Super komiks! I když nejsem zrovna fanda komiksů, tenhle se mi líbil.

09.09.2019 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Jak mě první díl bavil, tak tento ho naprosto překonal. Vtipné hlášky a sarkasmus nejen hlavních hrdinů, super! Knížka přesně splnila to, co jsem od ní očekávala a je to skvělá oddychovka, rozhodně doporučuji!

07.09.2019 5 z 5

Ve znamení sovy Ve znamení sovy Tamara Tainová

Má druhá knížka autorky a.. nemám slov. Krásná a vtipná knížka, která řeší ne tak docela známou nemoc a proto ve vás prostě musí zanechat spoustu pocitů a věcí k zamyšlení. Autorka nezklamala, naopak - nadchla a já určitě doporučuji k přečtení!

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Za mě úplně nejlepší knížka s touto tématikou. Borise nelze nemilovat a jeho příběh dává takovou hloubku, že člověk nejenže má pocit, že je součástí příběhu, ale po dočtení má spoustu věcí k přemýšlení. Knížku doporučuji přečíst každému a doufám v další díly příběhu Borise v češtině.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knížku jsem četla před několika měsíci, ale chtěla jsem dát komentář, až po přečtení druhé strany příběhu. Sky se mi jako hlavní hrdinka moc líbila, nebyla to žádná "plochá nána" a její příběh mě donutil hodně přemýšlet o věcech, s kterými se člověk běžně nesetká. Takže děkuji autorce, že toto téma nadnesla a perfektně (aspoň z mého laického pohledu) zpracovala. Určitě doporučuji přečíst!

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Před několika měsíci jsem četla Bez naděje a musím přiznat, že příběh z pohledu Deana mi přijde trochu lepší. Líbily se mi jeho dopisy, měl takovej suchej humor (přesně můj šálej čaje) a jeho postava pěkně "rostla". Prostě skvělej příběh, opět Colleen nezklamala, ba naopak.

29 vteřin 29 vteřin T. M. Logan

Skvělá knížka! Po dlouhé době jsem narazila na autora, u kterého čtu tři hodiny v kuse, abych rychle věděla jak to dopadne. I když je padouch znám od začátku, tak to nijak neubírá na napětí a atraktivitě. Do posledních stránek člověk neví, jak to dopadne. Rozhodně doporučuji!!

30.08.2019 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Není to špatný příběh, dobře se čte, místy je i vtipný, ale sakriš.. úplně jsem jim to nevěřila a už vůbec ne příběhu sestry hlavního hrdiny. Nějak mi přijde, že v těhle dalších dílech série už autorce dochází dech a je to škoda, protože prvními třemi díly nasadila laťku vysoko. To napětí tam prostě není, ale splní to účel oddychového čtení, takže určitě doporučuji!

30.08.2019 4 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Pecka! Druhý díl opravdu lepší než první a nemůžu se dočkat třetího. Za den přečteno a je mi líto, že tak rychle, ale děj prostě ubíhal svým tempem. Rozhodně doporučuji!

28.08.2019 5 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Jedna hvězda za jedno slovo... celou knížku čtu "Džejdý" místo J. D. a neskutečně mě to vytáčí. Příště budeme číst příběh nějakýho Pýdžeje nebo jak?? Ztraceno v překladu, nebo jak si to mám vyložit? Děj sám o sobě je skvělý, jede na plný pecky a je vtipný, milý a rozhodně čtivý. Hlavní protagonisti baví a jsou sympaťáci a všechno tohle pozitivní kazí fonetický překlad jména, achjo.

28.08.2019 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

První knížka od autorky, která mě nebavila. Rychle se četla, to ano, ale... hlavní postavy mi podle popisu postav vůbec nepřišly jako vyzrálí téměř čtyřicátníci, což by měla být moje věková skupina, ale jako puberťáci. Prostě ne, takhle knížka se autorce moc nepovedla.

27.08.2019 3 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Na přebalu knihy je poznámka o autorovi, jak píše "erotické novely, v nichž vystupují moderní alfa samci a silné, nezávislé ženy" - to mě vede k tomu, kdo to na ten přebal vymyslel? Knížka určitě není o moderním alfa samci, i když tento je potetovaný a pracuje "ach jeeee" v tetovacím salóně, jehož je zároveň vlastníkem. A není ani o silné a nezávislé ženě - z mého pohledu je hlavní ženská postava totální trubka, co si nechá všechno líbit. Příběh jako takový už jsem někde dřív četla, ale asi to bude podobná kvalita, jako tento, protože si nedokážu vybavit název knihy. I pokud toužíte vypnout mozkové buňky , není to úplně příběh pro vás, celou dobu totiž přemýšlíte, jestli se některá z postav aspoň trochu pohne ve vývoji. Některé odstavce mi ani nedávaly smysl, nebo už nevím. Obálka hrůza, hlavní postava by měla být potetovaná od krku dolů, pokud se dá věřit popisu v ději. Další šanci už ode mě autor nedostane, už Hvězdný šéf stál za starou bačkoru.

26.08.2019

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tentokrát mě kniha mírně zklamala. Chyběla mi tam akce - detektivní zápletka a mluvení o investičních fondech bych úplně vyhodila. Nebylo tam ani tolik vtipných hlášek, jak jsem si u autorky navykla a nemélo to takový drive. Ale určitě doporučuji, čtivé to je rozhodně.

25.08.2019 4 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Pecka! Zatím nejlepší díl série. Skvěle vypracované a představené i vedlejší postavy, které nepostrádají humor. Bavila jsem se od začátku do konce! Určitě doporučuji.

24.08.2019 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Knížka je skvělá. Bavila mě a její přečtení netrvalo nijak dlouho, asi proto, že nešla tak úplně odložit. Těším se na pokračování!

23.08.2019 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Skvělá jízda v podobě knížek Julie Jamesové pokračuje! Jsem docela nadšená, že jsem autorku objevila. V jejích knížkách je snad všechno - vtip, sarkamus, akce, láska, nějaký ten žhavý románek atd. Nečekaně mě to baví a autorka je velkým překvapením. Určitě doporučuji!

23.08.2019 5 z 5