Cometka Cometka komentáře u knih

Omyl Omyl Elle Kennedy

Trochu slabší než první díl série, ale četla se dobře a vlastně obsahovala vše, co jsem od knížky očekávala. Určitě doporučuji.

15.10.2019 4 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Cca 8 hodin - to je moje doba čtení této knihy a marně po jejím dočtení přemýšlím, jestli předchozí komentáře (až na jeden) četly ten stejný příběh a tu samou knihu. Z knihy jsem vůbec necítila zlobu, ale bezmoc a beznaděj. Nepřišla mi nudná, ale naopak plná akce. Není ani nijak přehnaně feministická, je fantastická v tom, jak si autorka pohrála s příběhem a jakou mu dala dynamiku. Za mě skvělá knížka, která určitě stojí za přečtení.

12.10.2019 5 z 5

Příběhy z devíti světů Příběhy z devíti světů Rick Riordan

Moje první knížka autora a přiznám se, že nelituji, že jsem po ní v knihovně sáhla. Bavila mě a představivost jela na plné obrátky. Těším se na další knihy. Doporučuji!

09.10.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá oddychovka na jedno odpoledne. Vtipná, milá a nenáročná. Určitě doporučuji.

09.10.2019 5 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Nebylo to špatné, ale není to úplně hit sezóny, aspoň podle dle mého názoru. Ani si nemyslím, že by byla Maddy nějak špatná nebo se nějak změnila její povaha po tom, co vyhrála loterii. Prostě se neuměla vyrovnat s takovou sumou, kdo z nás by to zvládl líp, ruku na srdce. Maddyino okolí (i reakci ostatních na výhru) naopak autorka vykreslila vážně dokonale. Knížku určitě doporučuji, zase je to trochu jiný pohled na svět.

07.10.2019 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Ani druhý díl nezklamal, ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že by se celý příběh vešel do jedné knihy. Mám ráda knížky o třístech a více stránkách a jedna 500 stránková by mně udělala radost :-) Knížka je krásná a má vše, co člověk hledá - vtip, lásku, napětí, slzy.. emocionální pračka na jeden večer a brzké ráno. Rozhodně doporučuji!

07.10.2019 5 z 5

Iko sama sebou Iko sama sebou Marissa Meyer

I druhý díl mě nadchl, i když byl lehce předvídatelný. Určitě doporučuji!

04.10.2019 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Nějak nevím, co k té knížce úplně napsat. Není vůbec špatná, ale není to něco, co bych chtěla mít doma v knihovně. Hlavní hrdinové na mě působí strašně nevyzrále na to, kolik jim je let. Doufám, že se v dalším díle dozvím proč.

04.10.2019 3 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Je to divný, ale druhý díl této série mi přišel o 100% lepší než první. Smála jsem se o začátku téměř do konce a kniha se díky tomu výborně četla. Doporučuji přečíst, je to příjemná oddychovka.

02.10.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Rychlé čtení, žádná překvapení, ale účel splnila. Škoda, že knížka vyšla v ČR dřív než série Him, protože některé postavy této série zde "vystupují". Jako oddychovku doporučuji.

02.10.2019 4 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Chtěla bych říct "no, páni, to byla jízda"! A byla, tři hodiny intenzivního čtení, protože to je tak napínavé, že knihu nelze odložit. A já děkuji kolegyni z práce, že mi ji zapůjčila, koupím si teď svojí :-) je to krásná knížka, přemýšlivá a pokud vyjde "konečně" druhý díl, tak se máme na co těšit! Rozhodně doporučuji přečíst, kniha si zaslouží víc jak 5 hvězd.

30.09.2019 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Zase trošku slabší díl, ale nijak mi to nevadilo. Bavila jsem se a četlo se to samo, určitě doporučuji!

29.09.2019 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

No hurá, konečně se autorka rozhodla do svých příběhů vnést napětí a jiskření mezi svými hrdiny. Zatím nejlepší díl celé série! Doporučuji.

29.09.2019 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Druhý díl slabší než první. Nevím, čím to je, že hlavní hrdinka vyznívá jak totální blbka bez mozku. Chová se naprosto iracionálně a fakt nemůžu uvěřit, že by takhle normální žena jednala. Jinak se knížka čte vcelku dobře, nemá moc stran a tak 3/4 knihy je popis sexu, nu což - přečtu si ješte díl z pohledu Remyho a uvidím, jestli si autorka vylepší reputaci.

27.09.2019 2 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Knížka se rychle čte, ale těžko uvěřit, jak se na první pohled hned oba chtěli. Jako oddychovka ano, ale nějaké hlubší poselství v tom vážně nehledejte. Četla jsem mnohem lepší knížky, které jsou nazvané erotickou literaturou, tohle bylo tak přitažené za vlasy, že doufám v logičtejší druhý díl.

27.09.2019 3 z 5

On On Elle Kennedy

Skvělá knížka, pěkný příběh. Jen jsem měla častokrát pocit, že není o 22 letých klucích, ale o mnohem starších mužích. Přesto to na atraktivnosti neubralo a knížka se mi líbila, je to milá oddychovka na jedno odpoledne. Rozhodně doporučuji :-)

24.09.2019 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nechtěla bych o této knížce psát, že je to opět ta Colleen, protože je i není. Opět je to skvělé čtení a opět se četla rychle, ale přijde mi, že poslední její knížky jdou víc do hloubky a jsou lepší než předchozí. Líbí se mi, že v každé své knize nenásilně upozorňuje na nějaký společenský nebo zdravotní (a nechci moc to slovo použít) problém. Je prostě skvělá!

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Krásná knížka, čtivá, místy i vtipná a smutná. Doporučuji!

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Druhá knížka tohoto roku, kde bych dala víc jak 5 hvězd. Nemám slov, příběh mi doslova vyrazil dech. Tuhle knížku by si měl přečíst každý, aby si uvědomil, jak malicherné jsou někdy naše nářky na svět. Rozhodně doporučuji!

Legenda Legenda Katy Evans

Moje první knížka od autorky. Jako odpočinkové čtení ideální. Trochu mi vadil styl psaní, protože mi nedokázal vtáhnout úplně do děje, ale účel kniha splnila. Pravděpodobně si přečtu i další knihy autorky.

23.09.2019 4 z 5