Cometka Cometka komentáře u knih

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Příjemná oddychovka.

18.06.2019 4 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Knížka je skvělá! Četla jsem jí déle než ostatní, ale přičítám to víc nedostatku času než čemukoliv jinému. Hvězdu ubírám ze chybějící "wow efekt", který jsem měla po přečtení Dopisů ztraceným. Ale rozhodně doporučuji přečíst je to zase jiný náhled na svět fantasy.

16.06.2019 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Super úžasná knížka. Vlastně neznám dost superlativ, které bych mohla použít na hodnocení. Těším se na druhou knížku autora a jsem zvědavá, zda překoná tuto. Jediná, kterou jsem na toto téma četla a které se Muffin a čaj vyrovná, je - Je to jinak, mami, protože obě fakt pecka. Tato psaná z pohledu mládeže, druhá z pohledu dospělých mužů, ale obě skvělé!

13.06.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Knížka se četla dobře a rychle. Dost mi připomínala knihy ze série Vášnivý od Christiny Lauren, protože zde také figuruje parta lidí, co řeší běžné věci. Žádné překvapivé zvraty, prostě klasická oddechovka.

13.06.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka se čte rychle, to je jediné pozitivní. Celou dobu jsem měla pocit, že už jsem podobný příběh zpěváka a jeho chůvy četla. Autorka mě nenadchla, ale ani neurazila, i když některé postelové scény byly nedomyšlené, protože i při té nejlepší představivosti se mi zdály neproveditelné.

08.06.2019 3 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Druhý díl mě až tak nenadchnul, ale nebyl vyloženě špatný. Jen jednou jsem měla pocit, že čtu StarWars, ale to asi napadne kazdého, kdo tu jednu "památnou" větu přečte, byť v určité obměně :-) doporučuji a třetí díl bych prosila víc napětí a méně předvídatelnosti.

07.06.2019 4 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Ani nevím jak to popsat. Naivní trdlo a rádoby dominant :-) nic proti, ale krom sexu se v knížce prakticky nic neřeší a neděje. Knížka mě nebavila, ale dočetla jsem, protože jsem pořád čekala na něco víc.

01.06.2019 1 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Super, jsem spokojená. Obálka knihy mě moc neuchvátila a ani anotace nic moc, takže jsem dlouho váhala nad přečtením. Ale po dočtení si říkám, jak jsem to mohla tak dlouho vydržet:-) Děj pěkně plyne a trochu mi připomínal jiné knížky, ale ničemu to neškodilo. Za přečtení rozhodně stojí.

31.05.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Dle anotace jsem čekala asi něco napínavějšího. Pohled ze strany unesené byl super, i když někdy jsem si říkala, že je hlavní hrdinka skoro jak žena, co snese všechno. Pohled za strany pátrajicích složek mi přišel takový nedomyšlení, vlastně ani nevím, jak přišli na to, kde ji hledat. A konec mě zklamal, taková banální zápletka - čekala jsem něco, co mi vyrazí dech a já si řeknu "Páni, to byl/a on/ona?", a ono nic..

30.05.2019 3 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Stačí jen chtít - hm, marně premyslim, co napsat. Knizka je super, tema je super a konec byl taky super. Vytvorit socialni sit NEED je dobrej napad na pruzkum trhu toho, jak zbytecne nekdy nase prani byvaji a co jsme ochotni pro ne udelat.. ci neudelat.. za me 5*/5*

30.05.2019 5 z 5

Válečná smršť Válečná smršť Victoria Aveyard

Knížka a vůbec celá série je skvělá. Vlastně nejsem vůbec ráda, že jsem ji dočetla, protože... protože sakriš, co budu číst teď? :-D miluju tlusté knížky a občas se stane, že mě zklamou, ale Válečná smršť to není - krásný přebal, krásné čtení (usínání v 4 ráno, protože ještě tuhle kapitolu..), zajímavý děj a kupodivu se pořád něco dělo, i když má přes 600stran. Hlavní hrdiny a že jich není málo, nelze nemilovat. Takže DOPORUČUJI!

25.05.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásná čtivá knížka. Pocity z ní mám takové různorodé a knížka rozhodně po přectení nutí k zamyšlení. A tak to má podle mého být. Rozhodně doporučuji!

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Pokračování Kronik naprosto super! Děj se má spád a rychle vše ubíhá, těším se na pokračování!

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Na autorku jsem narazila "omylem" a příjmně mě překvapila. Krásná knížka - jak přebalem, tak dějem. Vtáhne a nepustí, všechny tři díly přečteny za tři dny, protože.. nedá se jinak. Rozhodně doporučuju přečíst a sama se těším na 4.knihu autorky.

Hate List Hate List Jennifer Brown

Krásná knížka, která překvapí. Na první dobrou mě zaujal obal a anotace. Prvních cca 100 stran mi dalo docela zabrat, ale celek je krásná čtivá knížka. Problém, který autorka načala v knize a reakci na něj z pohledu "hlavní" hrdinky mi přijde dobře zpracovaný a mělo by se o něm mluvit. Za mě - doporučuji.

Princezna v nesnázích Princezna v nesnázích Connie Glynn

Super pokračování. Skvěle se čte, děj ubíhá a podle mně docela povedená "detektivka" pro mládež :-) Přečteno za den.. ale sakriš, kdy bude další díl??!!

Princezna v utajení Princezna v utajení Connie Glynn

Kniha mě překvapila. Čekala jsem sladkou YA a.. skvělá zápletka, hlavní postavy nejsou jen dvě, ale vše se "točí" okolo více lidí. Trochu mě štvala Lottie tou svojí naivitou, až jsem si říkala, jestli je to vůbec reálné, ale nakonec.. je jí jen 14.,tj.na naivitu má ještě nárok. Doporučuji a těším se na další díl.

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Horší knížku jsem od autorky nečetla. Přijde mi, že tam chybí celé odstavce a že děj postrádá smysl. A prostředí? Radši nemluvit. Ani vtipné dialogy už to nezachrání.

22.10.2018 1 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Knížka mě zklamala. Hlavní hrdinka mi přijde jak slepice z posilovny. Už úvod knihy mi přišel -popis toho, jak tatínkova holčička ke štěstí přišla - strašně únavný. Autorce přijde důležité zdůraznit, že má čerstvou manikúru a že si mohla zlomit pár nehtů, kdyby se poprala. Celé mi to přijde nereálné a dočtení knihy mi dalo zabrat. Znám od autorky mnohem lepší knihy s detektivní tématikou.

14.10.2017 odpad!