Cometka Cometka komentáře u knih

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

I druhý díl série byl skvělej. Místy jsem se smála i nahlas, jak to bylo vtipné. Musím říct, že mě autorka zatím dost nadchla a to jí "znám" teprve druhý den. Určitě doporučuji.

22.08.2019 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Pěkná romanťárna s detektivní zápletkou. Za mě vtipná a čtivá knížka na jedno odpoledne. Určitě doporučuji, bavila jsem se.

21.08.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha je milým překvapením, i když mi celou dobu připomínala sérii Počkám na Tebe od J.Lynn. Za přečtení určitě stojí, je to taková jednohubka na jedno odpoledne. Takže ano, splnila, co jsem očekávala.

20.08.2019 4 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Dávám plný počet, za mě skvělá YA fantasy. Autor si skvěle "pohrál" s příběhem a líbí se mi, že zde není jen jedna hlavní postava, ale rozvíjí se jich víc - jak padouši, tak klaďasové. Jsem zvědavá, jak vše dopadne a jdu hned na další díl. Rozhodně doporučuji!

19.08.2019 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Krásná a překvapivá knížka. Nádherná obálka a skvělý příběh plný slov a děj, který člověk nečeká. I když některé postavy a jejich vývoj, překvapením nebyly, rozhodně to příběhu neuškodilo. Doporučuji, Yoli opět ve výběru autora nezklamalo!

16.08.2019 5 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Naprostá paráda, od příběhu jsem se nemohla odtrhnout a knížku jsem odkládala jen v případě napětí, které už se nedalo vydržet. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a myslím, že tímto příběhem autorka překonala i svoji Školu noci. Rozhodně doporučuji!!

13.08.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Vůbec nedokážu pochopit, kde tahle kniha nabrala takové hodnocení. Vulgarismy mi vůbec nevadily, ale ten příběh nemá hlavu ani patu, navíc je těžce nereálnej, takže ani při nejlepší vůli jsem se do postav nedokázala vcítit. Jestli je to překladem, nebo nevím na co to svést. S erotickou literaturou to nemá vůbec nic společnýho, až jsem se tomu označení musela pousmát. Co se týče prostředí, taková Martina Cole je tisíckrát lepší vypravěčka. Jediné pozitivum knížky vidím v počtu stránek. Tím, že to není kdovíjak obsáhlé dílo, je rychle konec, což je dobře.

13.08.2019 odpad!

Krutý princ Krutý princ Holly Black

"Nic není takové, jak se zdá", alespoň takový dojem ve mně kniha zanechala. Je to krásný vílí příběh a já se těším na druhý díl.

12.08.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Pro mě byla knížka dost psycho, asi taková i měla být, ale pak bych očekávala, že půjde víc do hloubky problému. Dlouho jsem jí nemohla dočíst, protože nemám ráda násilí a násilí na ženách, ať už v jakékoliv formě, už vůbec. Děj měl tak rychlý konec a rozuzlení, že by si zasloužil i víc jak posledních deset stran, aspoň dle mého názoru.

12.08.2019 3 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Jak začít, obálka je krásná, anotace mě málem odradila a s první stránkou mě příběh vtáhl tak, že jsem měla problém jít aspoň na pár hodin spát. Rozhodně doporučuji. Autorka vykreslila svět kmenů jako vždy bravurně a čtenář (já tedy rozhodně) má pocit, že je v centru dění. Těším se na další díl!

12.08.2019 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nebylo to úplně špatné, ale pár věcí by se našlo. Knížka se dobře četla, ale nejsem cílová skupina a některé věci mi tam přišly už dost přitažené za vlasy. Hlavní hrdinku jsem nepochopila asi vůbec.

08.08.2019 2 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Kniha dočtena a já ani nevím, jak začít s hodnocením. Nápad se začleněním OCD mi přišel celkem povedený, ale problém je, že není nijak rozvinutý a vysvětlený. To samé platí pro hlavní mužskou postavu, kde jsem fakt nepochopila jak jeho myšlenkové pochody probíhají. Knížka je čtivá, děj (jestli se tomu dá kvůli tomu všemu sexu říkat) plyne a člověk se vskutku nenudí. Jde o erotickou knihu, takže ano, člověk si umí dost představit s popisů, ale konverzace hlavnich postav jsou zmatené a často jsem se ztrácela. Jako odpočibkové čtení doporučuji.

06.08.2019 3 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Ještě lepší než první díl. Líbí se mi, že autor zapojil do příběhu víc než dvě hlavní postavy. Knížka se výborně četla a děj měl takový vývoj, že jsem se vždy nemohla dočkat další kapitoly. Škoda, že jsem ji tak rychle dočetla. Rozhodně se k ní zase vrátím, až mi bude chybět nějaký milý a vtipný příběh s nádechem melancholie. Určitě doporučuji přečíst, stojí za to!

04.08.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Na začátek - úplně strašná obálka knihy, po přečtení jsem přemýšlela, jestli někdo knihu čte předtím, než ji zkompletuje včetně fotky/obrázku na přebalu. Samotný obsah knihy není až tak zlý ( jako u Sexy farmáře je opět hlavní hrdina nabušeny sexy svalovec s obřím...), je místy vtipná a více místy málo uvěřitelná, ale jako jednohubka není špatná.

02.08.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Jako nebylo to úplně špatné, ale.. autorova prvotina Není úniku byla trochu překvapením, fakt mě navnadila na další knihu a tohle byl mazec. Hlavní hrdinové přežijí téměř vše, až se to zdá nemožné a opět tu máme lehce nemluvnou dvojku padoucha, co nemyslí a jen plní příkazy. Už mi to přišlo trochu na "jedno brdo". Čte se to dobře a není to úplně marné, ale to překvapení tu chybí. Knihu samozřejmě doporučuji!

01.08.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha splnila to, co jsem o ní očekávala a to překonání čtenářské krize. Četla se dobře, děj krásně ubíhal a i když to nebyl úplně můj šálek čaje, z krize mě vytáhla. Je to takové nenáročné čtení, kde není třeba moc zapojovat mozkové buňky a hluboce dumat nad tím, co tím či oním chtěla postava říct. Jako oddechovku určitě doporučuji.

31.07.2019 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Zatím nejlepší díl Měsíčních kronik. Skoro jsem chtěla přeskakovat odstavce, jen abych už byla na konci a věděla, jak to dopadne, ale nakonec jsem odolala. Určitě stojí za přečtení a nemůžu se dočkat Winter!

25.07.2019 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Super, z druhého dílu jsem nadšená. Víc mě bavil příběh z pohledu Scarlet, byl takový víc akční a všechny informace do sebe pěkně zapadaly. Určitě doporučuji přečíst.

24.07.2019 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Super knížka a ten konec! Rozhodně doporučuji a jdu se vrhnout na druhý díl Měsíčních kronik, snad bude stejně dobrý jako tento.

23.07.2019 5 z 5

Klub sebevrahů Klub sebevrahů Rachel Heng

První knížka, kterou jsem nedočetla. Příběh mě vůbec neoslovil. Nápad s dlouhověkostí dobrý, ale zpracování se podle mého moc nepovedlo. Fakt jsem se snažila a začátek knihy mě i navnadil, ale už v půlce knihy jsem měla tušení, že nedočtu. Hvězdu dávám za krásnou obálku.

22.07.2019 1 z 5