Cometka Cometka komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

Druhá kniha autorky má pro mě bohužel sestupnou tendenci :-( Do fanklubu autorky se určitě nepřidám a to ze dvou důvodů: - ad a) knížka je přeložena jak pomocí google translatoru, některé věty vůbec nejsou česky, někde chybí písmenka či vypadla celá slova - ad b) nudnější příběh jsem snad nečetla, těžko se tomu dalo uvěřit a jak píše někdo pode mnou - Jet byl na metalistu fakt "měkkej", až mě to místy bolelo. Sice super, že má zase tetování a x piercingů všade, ale... ALE. Spíš je to pohádka pro mladší ročníky a já se s tím vůbec nedokázala ztotožnit. Tři hvězdy dávám jen za hezkou obálku knihy, líbí se mi víc jak originál.

08.11.2019 3 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Rozhodně nejsem cílovka, vlastně jsem tak už dvakrát cílovku překročila, ale ta knížka je pecka! Všem doporučuju přečíst, tam se najde snad každý. A hlavně, je dobré si občas uvědomit, jak nás online svět ovlivňuje. Jednu chvíli jsem Wallace fakt nesnášela, tak málo empatie měl, ale budiž, chlapi jsou občas zabržděný :-) i tak ho miluju a Elizu, to je jasná věc. Krásná knížka a ješte dlouho předlouho o ní budu přemýšlet.

05.11.2019 5 z 5

Rozdělené království Rozdělené království Joelle Charbonneau

Ten konec! Vážně? Vážně bude každý díl končit napětím a očekáváním dílu dalšího? Začátek knížky perfektní, prostředek lehce průměrný, ale ke konci a konec.. skvělá knížka! Takže, kdy bude třetí díl?

05.11.2019 5 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

Začátek knihy byl pro mě oříšek, než se člověk prokouše všemi těmi vztahy, je půlka knížky fuč. Ale.. překvapivě mě kniha bavila, hlavní i vedlejší postavy mě vtáhly do děje a konec jsem teda rozhodně nečekala. Teď jdu na druhý díl, jsem zvědavá, jaké bude pokračování. Doporučuji.

04.11.2019 4 z 5

Kde zní zpěv krkavců Kde zní zpěv krkavců Klára Kubíčková

Krásná knížka, která mě velmi mile překvapila. Rychlý spád děje, napětí a magie, co víc si přát. Až mě mrzí, že jsem ji dočetla. Sice je psaná pro náctileté a některé myšlenky Elfryd mi občas přišly, jak kdyby je vymyslela dvacetiletá, i tak jsem se s dějem dokázala ztotožnit a užít si jej. Doufám, že se dočkám další knihy autorky a tuto určitě doporučuji!

04.11.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Super! Dočteno a je mi to skoro líto. Vedlejší postava ve formě Blakea Rileyho a jeho suchý humor nelze nemilovat. Určitě doporučuji, série hned dostala nový rozměr :-D

03.11.2019 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Příběh je moc dobře zpracovaný a trochu předvídatelný. Ničemu to ale nevadilo a knížka mě bavila. Konec byl teda cukrkandl na entou, ale proč ne :-) Hvězdu beru za hroznou obálku, nevím, proč si nakladatelé myslí, že u ženských románů musí být na obálce polonahej chlap. Doporučuji.

02.11.2019 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Lepší než Leo a horší než Archer. Sladká pohádka, kde se vše daří a jede jak po másle. Autorku chválím za nadnesení tématu obchodu s lidmi. Jako oddychovku doporučuji.

31.10.2019 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Upřímně, vůbec nevím, co napsat. Čtyři hvězdy dávám, jen protože autorku miluju. Knížka mě úplně nevtáhla a v příbězích z pohledu "tehdy" jsem se do čtení musela nutit, jak mě nebavily. Akci měly jen kapitoly "teď" a to takovou, že jsem se jich nemohla dočkat. Konec mi přišel takový uspěchaný. Za přečtení určitě stojí, protože problém, který autorka zpracovává, je dost aktuální, ale styl psaní mi tentokrát úplně nesedl.

30.10.2019 4 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

První díl série mě nadchl, o to větší zklamání bylo z tohoto dílu. Autorka mohla problém pěstounství a dětí bez rodičů zpracovat lépe a ne z knihy udělat plytký erotický román. V podstatě jde jen o sex, kdy se na sebe vrhnou div ne na první schůzce a svůj život oba hrdinové rozeberou na několika posledních stránkách. Evie byla bezvadná, na to z jakého prostředí vyšla, tak klobouk dolů. Tak snad příšté lépe.

30.10.2019 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherná knížka. Nic jsem od ní neočekávala a proto mě velmi mile překvapila krásnym a procítěným příběhem. Doporučuji.

28.10.2019 5 z 5

Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Homeless Guide: Jak přežít na ulici a užít si to Antonín Havlík

Za mě skvělá a emotivní kniha. V Praze jsem vyrostla a nějaké to lehké povědomí o lidech žijících na ulici vždy bylo, ale.. myslím, že autor touto knihou otevřel pro běžné lidi některá tabu, o kterých se nemluví a podle mého názoru by se o nich mluvit mělo. Pár špatných rozhodnutích a může být na ulici každý z nás. Hodně se mě dotkl příběh Vojtěcha a Ivany, ale i Karim a Hanuš vnesli do knihy povědomí o určitých věcech. Knížku určitě doporučuji a autorovi děkuji.

28.10.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Přišla mi trochu slabší než Náhradní kluk, který je podle mně top kniha autorky, ale přesto mě to bavilo a knížka se čte velmi rychle. Jako oddychovku doporučuji.

25.10.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Super čtení. Za mě zatím nejlepší kniha autorky. Párkrát mi bylo hlavní hrdinky i líto, jaké byla trdlo :-) ale je to milá knížka a určitě jí doporučuji.

25.10.2019 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Nějak k téhle autorce neumím "přilnout". Její příběhy mi přijdou strašně nereálné a přitažené za vlasy. Jednu sérii jsem dočetla jen ke druhé knize a tato série asi skončí už u první. Začínám mít alergii na spojení "všukat mozek do hlavy", kterým autorka rozhodně nešetří a i když se jedná o erotický román, s erotikou to má pramálo společného. Opět se hlavní hrdinové přitahují od prvního pohledu, opět dominantní nadsamec a k němu totální nána, co si nechá všechno líbit. Kdyby to všechno mělo aspoň hlavu a patu, ach jo.

24.10.2019 2 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Moje druhá knížka autorky, čte se skvěle. A téma je dost aktuální, v některých "zhovadilostech" vedlejších postav jsem poznávala spolužáky své dcery. Knížku můžu doporučit.

24.10.2019 4 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Už fakt nevím, co k téhle sérii napsat. 300stran sexu a souhlasím s uživatelkou pode mnou - někdy je méně více a tady to platí na 100%, scény mě vůbec nebavily a hledala jsem vždy první smysluplnou konverzaci. Škoda nevyužitého potenciálu k nějaké akci v knize. Hlavní hrdinka mi je čím dál víc nesympatická a Miller? Přijde mi, že neví, co chce. Přelouskám třetí díl, ale jen proto, abych se dozvěděla, jestli se dal příběh sepsat jen do jedné knihy a nevycpávat to zbytečným sexem - všichni přece víme už od prvního dílu, že se přitahují až neskutečně :-D

21.10.2019 3 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Dočteno a shrnuto, je to dobré, ale četla jsem i horší. Hlavní hrdinky mi bylo celkem líto a hlavní hrdina mi přišel celou dobu jako trouba. Některé věci, které udělal v zájmu (asi) spravedlnosti nebo cti, mi přijdou v dnešní době zbytečné a daly se vyřešit jinak. Jinak se čte příběh moc dobře a není nijak náročný na přemýšlení. Jako oddychovku doporučuji.

21.10.2019 4 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Hodnotím až po přečtení obou knih série, protože jsem myslela, že mi hodí ucelenejší pohled na všechny postavy. No nestalo se. Z knížky jsem měla dost rozporuplné pocity. Jak píše někdo pode mnou, občas jsem nechápala myšlenkové pochody hlavní hrdinky, buď někohi chci nebi nechci, všechna ta omáčka kolem to akorát kazila. Tři dávám proto, že mi první díl přijde horší než druhý a plný počet si nezaslouží ani jedna :-/ ale ke čtení rozhodně doporučuji, je to zase trochu jiné čtení, než klasické "slaďárny".

21.10.2019 3 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Moje druhá knížka autorky a nevím. Docela mě mrzí, že bylo vyústění (nebo jak jinak to napsat) až na posledních pár stránkách. Úplně jsem autorce ten příběh nevěřila, asi je to i tím, že jsem o dost starší. Ale knížka se čte rychle, mně trvala asi 3 hodiny a je to taková příjemná oddychovka.

17.10.2019 4 z 5