Mě nedostaneš

Mě nedostaneš https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375504/bmid_me-nedostanes-2lH-375504.jpeg 4 264 58

FBI / US Advokát série

ONA UMÍ I LEPŠÍ VĚCI NEŽ VŽDYCKY ŘÍKAT JEN „ANO“ Poté, co potupně skončilo její zasnoubení, se investiční bankéřka Sidney Sinclairová rozhodla skoncovat s muži, kteří vyžadují bezpodmínečnou oddanost. Když se však její sestra po krátké a divoké známosti zasnoubí, Sidney se najednou ocitne v těsném kontaktu právě s takovým sexy playboyem, jakému se chce vyhnout – s úžasným ženichovým svědkem. Ať se jí to líbí, nebo ne, musí setrvat v jeho přítomnosti, dokud její sestra neprojde uličkou. To však neznamená, že by podlehla jeho uhlazeným a vytrvalým návrhům, ať jsou jakkoli lákavé. JEMU JE VŠAK VELICE TĚŽKÉ ŘÍCT „NE“ Zvláštní agent Vaughn Roberts vždy přiměje svého muže k práci a svou ženu jít s ním do postele. A tak, když Sidney odmítne podlehnout jeho šarmu, tím víc je rozhodnutý tuhle skvělou sebevědomou rudovlásku získat. Jenže to, co začalo jako souboj pevných vůlí, končí jako vážná hra o její srdce. Protože jediná žena, která se nechce nechat lapit, může být právě ta, bez níž Vaughn nemůže žít.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

It Happened One Wedding , 2014

Senza Jenka
26.10.2023 4 z 5

Předvídatelný děj, roztomilé. Ale bavily mě kousavé dialogy i to, že Vaughn nepotřeboval postřelit, nebo unést, aby si uvědomil, co chce.
Naivní představy o agentech FBI nechám raději bez komentáře.

MarŽak
09.05.2023 5 z 5

Tahle mi z té sérije přišla nejlepší, od začátku do konce napínavé

jarkaska
19.02.2023 5 z 5

Další pěkná kniha této série. Líbilo se mi popichování mezi Sidney a Vaughnem. Už se těším na další knihu série.

MAU256
26.12.2022 4 z 5

"No, doufám, že sis to užila. Protože to byl poslední první polibek, který jsi kdy dostala." Sklonil hlavu, hlas měl hluboký a majetnický. "Všechny ostatní už jsou moje."

Romantická jednohubečka, trošku mě tam chybělo nějaké napětí, kde by musela být Sidney zachráněna. Byl to zvláštní styl psaní, ale i tak se to četlo dobře.

janina66
21.11.2022 4 z 5

Romantická oddychovka s dalším agentem FBI. Bohužel mi tam scházela nějaká napínavá akce, třeba ohrožení Sidney. Ale i tak fajn čtení.

ardeas
24.07.2022 1 z 5

(SPOILER) Ach jaj, toto proste bolelo,ci už samotný štýl alebo obsah. Pred časom som čítala knihy od autorky a tie ma bavili, no táto bola "próza"... už to tu odznelo ale neda sa mi neopakovat - nemôže byť TAJNÝ agent, keď to roztrubuje všade, ze je tajný! Celkovo až neuveriteľné, že to niekto žerie autorke a že jej samej to nedocvaklo...

be_pa
15.01.2022 3 z 5

Také se mi líbilo špičkování hlavních postav. Moc jsem se bavila. Ale už tak moc mě nebavil její ani jeho pracovní svět. Přišlo mi to nějaké nepropojené.
SPOILER: A agent pracující v utajení, který každému člověku, se kterým se seznámí, vypráví, že je agent pracující v utajení, .....

johana3160
01.12.2021 3 z 5

Libilo se mi spickovani hlavnich hrdinu, ale to bylo tak nejlepsi na cele knize. Jinak to bylo dost suche a nevyrazne. Nic co by me pritahovalo ji otevrit znovu, na druhou stranu je to slusna jednorazovka.

evik2710
03.07.2021 4 z 5

Pěkná červená knihovna

cukrovka
29.06.2021 5 z 5

Čtivé, vtipné, romantické - zkrátka skvělé oddechové čtení při letním odpočinku.

Luciska13
23.06.2021 4 z 5

Příjemné letní čtení plné romantiky. Sidney je poněkud plná předsudků ohledně mužů po neúspěšném vztahů a potom přijde Vaughn, který jí ukáže, že každý se může změnit. Kniha je plná popichování, humoru, ale především romantiky.

petulkapeta
23.05.2021 4 z 5

„O něčem jsem přemýšlel,“ řekl Vaughn s šibalským výrazem v očích.
„To se vsadím.“
„Ne o tom. No ano, ale ještě o něčem jiném.“ Upřeně se na ni zahleděl.
„O té tvé reakci v kostelní zahradě, když jsem si klekl na koleno… Až to
přijde, to bude tvoje odpověď? Panický výkřik ,Panebože, co to provádíš?"
jo jejich škadleni a rypani melo neco do sebe,ale konec se mi moc libil...

Dana7746
02.03.2021

Tentokrát trochu bez napětí, ale dá se. Popis prostředí je docela autentický a zachraňuje to.

pollyn
05.02.2021

Tady mi přišlo pozadí investičních bankéřů (zaměstnání Sidney) tak nějak zbytečné pouze na doplnění standardních stran. Docela škoda.

Raislin
03.02.2021 4 z 5

Romantický příběh nad kterým nemusíte vůbec přemýšlet. Děj nic převratného. Prostě nenadchne ani neurazí.

liletka_a
27.07.2020 4 z 5

Sice jsem tuto sérii začala nějakým 5.dílem, ale vůbec mi to nevadí! Tuto knihu jsem přečetla během pár letních dnů u bazénu, myslím si, že je na to přímo dělaná. Zábavná, romantická, lehce proložená erotikou...;) Dva bratři se zamilují do dvou sester.."klasika" ;D

Zomy
13.06.2020 4 z 5

Naprosto perfektní - stejně jako všechny předešlé knihy od Julie James.

V tomto díle je sice méně akce, pokud jde o vyšetřování FBI, neobjevuje se zde ani právnické prostředí, které je vlastně taková Juliina základna, přesto je to to, na co už jsme u ní zvyklí.

Lehká konverzační zábava, Sidney se nenechá jen tak zastrašit nějakým frajírkem a zdárně mu se svým typickým sarkasmem sekunduje. Vaughn si myslí, že mu jeho styl života vyhovuje. Ale pak ji potká a z "Toho pravého na teď" se stává prostě jen "Ten pravý".

Úžasně je tu znázorněna ženská komplikovanost (34 pravidel pro vztah) versus mužská jednoduchost (úplně stačí 1 pravidlo). Ale když se zamilujete, stejně žádná pravidla neplatí :-)

Myška43
25.05.2020 4 z 5

Další příjemná oddychovka od mé oblíbené autorky. Sice jsem čekala nějakou větší kriminální akci, více napětí, ale i tak jsem se bavila.

Knihomolka97
26.04.2020 4 z 5

Ani Vaughn a Sidney nezklamali. Autorka píše opravdu čtivě, žádné zbytečné natahování a popisy, příběh mě chytil od úplného začátku. Tím, že oba hlavní hrdinové byli tvrdohlaví, chvilku trvalo než se začali sbližovat. Pak to ale stálo za to. :) Těším se na další! 4,5 *

Lofda
11.04.2020 4 z 5

Autorku mám ráda, k sérii jsem se vrátila po nějaké době a přiznávám, že jsem si už nic moc z těch předchozích dílů nepamatovala.. Další z řady knížek pro relax, pobavíte se, užijete si čtení a pravděpodobně za chvíli příběh zapadne mezi další podobné. Nevadí, svůj účel knížka splnila ;-) Další díly čekají..

sex láska pro ženy FBI tajní agenti romance

Julie James
americká, 1974