Címa Címa komentáře u knih

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Za mě 100%, třikrát podtrženo ! Excelentně napsaná kniha, pořad něco se děje, žádné zbytečné pasáže, napětí až do konce. Autor mě stále překvapuje každým dílem, co je schopny vymyslet. Každému čtení doporučuji. Nejradši bych měla doma další dva tři díly, které na to navazují, abych mohla začít číst.

21.08.2023 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Dobrý pribeh a zápletka, jen jsem se chvíli ztrácela v tom množství jmen. Některé předchozí díly byly lepší, ale i tak se těším na dalsi dil.

20.08.2023 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Hezky napsaný nenáročný pribeh, pohodové čtení. Při čtení se dozvíte víc o Švýcarsku, místní gastronomii, vinu, čokoládě, sýrech. Kniha mi byla také velmi blízká popisem míst, kde jsem sama v kantonu Valis byla Montreaux, Gruyere,

10.07.2023 4 z 5

EXOToulky světem : 30 let zážitků ze 100 zemí EXOToulky světem : 30 let zážitků ze 100 zemí Julius Lukeš

Kniha mě velmi bavila, žádné sáhodlouhé nudné popisováni jednotlivých zemi, ale intenzivni zazitky z rozdílných destinaci po celém světě. Neskutečný, kam všude se autor i díky svým rodičům podíval.

27.06.2023 5 z 5

Myši Myši Gordon Reece

Zajímavý příběh, zpracováno téma šikany, jak se oběť muže cítit a co vše muže zažívat chvílemi mi to prislo takové ploché, zbytečně se nic nedělo, zdlouhavý popis něčeho, přiznám se, ze jsem chvílemi preskakovala stránky.

22.06.2023 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět hodně dobra kniha, chytlavy dej a i zajímavý motiv, nad kterým by se měl každý zamyslet Jen mi už po těch x knihách přijde, ze je velmi barvite vylíčeno vše kolem vražd tak na 99% knihy a vraha chytnou snad náhodou během par stran a hned konec knihy Tak nějak urychleně

18.05.2023 5 z 5

Lovci štěstěny Lovci štěstěny Jan-Erik Fjell

Knížka mě hodně bavila, část děje se odehrává v Las Vegas, část v Norsku. Část děje v sedmdesatych letech, část v současnosti. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem se zorientovala ve jménech a ději, ale za mě super pribeh. A Anton je proste borec.

15.05.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Musím říct, že u teto knihy mě bylo těch par vražd až nepříjemných, když jsem je četla, jak jednoduché a uvěřitelné to bylo. Opět super, autor nezklamal.

15.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět skvěle napsané, pro me docela překvapeni, jak se to cele vyvine a kdo je vrah. Každá kniha od autorky je hodně podobně psaná, ale vlastně úplně jiná. Někoho by to uz mohlo přestat bavit, ale já se těším na další knihu. Všichni z týmu jsou mi sympatičtí, mix různých povah, baví mě to jejich skadleni i osobní život.

08.05.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Opět pecka, skvělý díl jako všechny předchozí. Teď jen čekat na další, abych věděla, jak to všechno dopadne dal. Ale jako! Tolik dílů čekám, až se ti dva daji dohromady a pak takový závěr to je o nervy.

08.05.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Za mě absolutně nejlepší dil z dosavadní série. Jako každý dil stal za to, ale tenhle předčil veškerá moje očekávání. Proste mazec. Ráda jsem se dozvěděla o spoustě věcech z Hunterovy minulosti, dobra byla i spolupráce s FBI, novou kolegyni, doporučuji kazdemu přečtení, autor to dotáhl k dokonalosti.

26.04.2023 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Hodně dobrý příběh a zápletka. Nervy až do konce. Zatím co dil, tak fakt mazec.

23.04.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Za mě 5/5, vše co má spravna detektivka mít. Dobří hlavní hrdinové, dobry pribeh, napinave až do konce. Už se těším na další díly.

30.03.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Moc jsem se těšila na další dil o Tilly a Washingtonovi, ale za mě asi zatím nejslabší díl z cele řady. Jako pribeh, dej, konec celkem dobrý, ale první polovina knihy pro mě byla příšerně zmatená, který Bond byl teda kdo, kdo teda co dělal, vystupovalo tam příliš mnoho lidi, další lidi měli změněné jméno, úplně jsem se v tom ztrácela. Za mě zbytečně prekombinovany.

24.03.2023 3 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět skvělý děj, který čtenáře vtáhne a nepustí až do poslední stránky. Washington a Tilly jsou dobre sehraní a moc mě baví jejich patrani po vrahovi a jak co bylo. Hned se jdu pustit do dalšího dilu.

22.03.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Skvělá kniha! Jako ten děj, to je něco! Byla jsem napnuta jak ksandy až do poslední stránky. Vůbec se nedalo odhadnout, co se jak stane, kdo na co přijde, jestli to vyjde. Doporučuji přečtení. Navíc hlavní postavy jsou mi čím dal víc sympatictejsi. Těším se na další dil.

20.03.2023 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Za mě dobrý! Dosti neuvěřitelný pribeh ještě s prekvapivejsim koncem, ale kniha mě bavila.

15.03.2023 4 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Přes počáteční se neorientaci jsem rada, ze jsem se prokousala dal a mohla tak nahlédnout jak do života v Hongkongu, tak do velké technologické firmy. Kniha mě bavila, po delší době příjemná změna tématu, vnímána jsem to spis jako trochu sci-fi roman z roku 2050, ale jo dobrý za mě.

12.03.2023 4 z 5

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Na začátek nutno podotknout, že se kniha jmenuje 10 000 kilometru pěšky, ale v knize je zachycena jen polovina :-) za mě dobrý, čtivý cestopis několika státy, odsejpa to, má to spad, dozvíte se něco jak o místních obyvatelích, pataliich autora i historii. Objednala jsem si další dil o Kolumbii v době covidu, tak jsem zvědavá

06.03.2023 4 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Zatím nejlepší autorův dil, kniha má spád, pořad se něco děje, je to čtivé, takhle si představuji tu správnou knihu. Už se těším na další díly. Maarten je borec.

26.02.2023 5 z 5