Channach Channach komentáře u knih

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Autorky mají smysl pro humor, jsou realistické a praktické a umí navodit správnou sexy atmosféru. Bohužel příběh působí jako nadstavovaná kaše a přitom mají autorky úžasný potenciál. Zda se mi líbí víc Vášnivý lhář nebo Vášnivý hříšník se dozvíte v mé recenzi v záložkách.

09.03.2017 3 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Z aktuálně profláknutých autorek, které se hodně věnují sexu, se mi drsné psaní J. R. (Freakin') Ward líbí asi nejvíc. Takže sexu tam bylo mnoho. :-) Navíc - už dlouho jsem nečetla knihu o pracháčích. A tím myslím neskutečné boháče, kteří na výletě utratí stovky tisíc dolarů, a mají rezidenci, služebnictvo a majordoma a zahradníky. Celou recenzi najdete v záložkách - portál Chrudimka.cz

08.03.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neskutečné, co dokáže udělat člověk člověku. Během čtení jsem si musela pustit úryvek z TV show z roku 1988 - sira Nicholase Wintona a děti, které zachránil - abych věřila, že existovali dobří lidé. Na našem portálu Chrudimka.cz vyšla má nezvykle filozofická recenze plná obav z budoucnosti - najdete ji v záložkách.

Nicméně, jak se snažila nacpat tam několik životních příběhů, je to lehce překombinované.

02.03.2017 4 z 5

Ostrov strachu Ostrov strachu Robert Lawrence Stine

Nostalgie, nostalgie a zase nostalgie. Nezapomeňte, že se jedná o knihu pro mládež a milovníky Stop hrůzy. Mě nezklamala. Více v mé recenzi v záložkách.

26.02.2017 4 z 5

Jeremy Poldark - Nový začátek Jeremy Poldark - Nový začátek Winston Graham

Za mě asi nejslabší díl zatím. Ale po těch předchozích peckách si musel dát trošku oddych a stále je to hodně dobré čtení. Více v mé recenzi v záložkách - chrudimka.cz

20.02.2017 4 z 5

Zasluhuje zemřít Zasluhuje zemřít Lisa Jackson

Stále mě výborný styl a studie lidských povah Lisy Jackson baví. Co mě ale bohužel nebavilo, byla překombinovaná, nevěrohodná a za vlasy přitažená zápletka. Více v mé recenzi v záložkách.

19.02.2017 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Odložte, co čtete, a pojďte si to rozdat s temnotou. Nebo s Temnyjem. Úvodní díl ságy Griša mě nadchnul. Je to skvělé. A lehce erotické (spíš intenzivní) na YA žánr. Více v mé recenzi v záložkách (portál Chrudimka.cz)

16.02.2017 5 z 5

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

Odpočinkové čtení, které neurazí, ani nenadchne, ale četlo se mi moc dobře. Taková letní, nenáročná četba vhodná i pod peřinu s nachlazením. Více v mé recenzi v záložkách.

14.02.2017 3 z 5

Demelza - Dáma z chatrče Demelza - Dáma z chatrče Winston Graham

Existuje důvod proč, se podle knihy natočily dva seriály a film. A já jsem netušila, že autor měl v plánu vyrvat mi srdce z těla, rozdrobit ho na malé kousíčky a ty pak ještě přejet parním válcem – pro jistotu tam i zpátky. Mě druhý díl naprosto rozsekal. Nechápu, že jsem o knize, která vyšla 1946, slyšela poprvé až letos. Více v mé recenzi na portálu Chrudimka - v záložkách.

12.02.2017 5 z 5

Diamantová holubice Diamantová holubice Adrian Hyland

Nádherná obálka, ale autor je trošku uspávač hadů. Obrovský potenciál, jen kdyby ho v australském nakladatelství trošku lépe nasměrovali. Na té knize přece jen něco je... Více v mé recenzi v záložkách.

06.02.2017 3 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Taková Battlestar Galactica v knižní podobě. Grafická pecka. Přečteno takřka na jeden zátah. Více v mé recenzi.

02.02.2017 5 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Byla jsem velice mile překvapena a tak trochu vzdělána. Toto dílo ze 40.let minulého století je syrové, skvělé a předběhlo svou dobu. Není divu, že už podle něj byly natočeny 2 seriály a film. Vřele doporučuju. + ta seriálová obálka je prostě...wow. Více v mé recenzi v záložkách (Chrudimka.cz).

27.01.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Opravdový PSYCHOthriller. Fikce postavená na faktech a novodobých vědeckých poznatcích - to miluju! Více v mé recenzi v záložkách.

25.01.2017 5 z 5

Úsvit Úsvit Jayne Ann Krentz

První díl se mi sice líbil víc, ale i tak jsem nadšená. Amanda Quick prostě umí a její hrdinové jsou skvěle jin-jang. Recenze je v záložkách na Chrudimce.

24.01.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Přečteno jedním dechem. Bála jsem se "zdlouhavého začátku", jak někteří psali, ale u mě se nic takového nekonalo. Úžasný příběh, ještě pořád rozdýchávám fakt, že existuje "české fantasy" a jak skvělé je. Za mě pět hvězd a obrovské překvapení. Více v recenzi v záložkách.

15.01.2017 5 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Hodně dobrá dystopie. V aktuálních -20 stupních docela aktuální. Některé věci se mi líbily moc, jiné méně. Dala bych 4,5*, ale jaksi nemůžu. Link na recenzi na Chrudimce je v záložkách.

11.01.2017 4 z 5

Temná tání Temná tání Kate A. Boorman

Za mě moc dobré. Ale předchozí díl se mi líbil víc. Na třetí díl jsem ovšem naladěná. Více v mé recenzi na Chrudimka.cz - odkaz v záložkách.

11.01.2017 4 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Dala bych 4,5* , tak jsem tady dala 5 a na goodreads 4. Tím se to vyrovnalo. Moc se mi líbila. Autorčin styl mi sedí. Milovník detektivního thrilleru by asi skočil oknem, ale já jsem naprosto spokojená. Dostala jsem, co jsem očekávala. Více v recenzi v záložkách-chrudimka.cz.

06.01.2017 5 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Tak toto bylo hodně drsné. Z filmu mám husinu a nikdy nikdy nikdy ho nechci vidět. Možná je to tím, že číst o něm je horší než jej vidět. Každopádně odkaz na recenzi na Chrudimka.cz je v záložkách.

29.12.2016 4 z 5

Moudré z nebe Moudré z nebe Richard Skolek

Nostalgie, legrace a špekáčky. Děcká upřímnost a mimozemšťani. To vše najdete v knize Moudré z nebe. Jak jsem napsala autorovi - pobavila jsem se víc, než jsem čekala. Navíc jsem chytila nemoc zvanou nostalgie. Více v recenzi v záložkách.

29.12.2016 4 z 5