Channach Channach komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Petra Stehlíková zvolila mladší hrdinku, aby se mohla věnovat sklenařskému světu. Já si ho ohromně užívám, až nacházím sklenitový prach všude po domě. Ale možná je to jen prach, protože prostě čtu a čtu a mohla bych příběhy Ilan a pětadvacítky číst věky. Více v mé recenzi v záložkách - blog Channach.

01.01.2018 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Siri měla příběh od začátku skvěle promyšlený. Nikdo a nic není černobílý. Hirka během svého putování po světech Ætlingů, Menskrů a Umpiri zažila neskutečně mnoho a to ji posílilo a přetvořilo. Ušla obrovský kus cesty. A já jsem si čtení moc užila. Recenze v záložkách na serveru Chrudimka.cz

22.12.2017 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Dlouho se nic nedělo a hledalo se řešení předchozího problému. Pak se umetala cestička k problémům novým v závěru trilogie a konec byl… dech beroucí. Už aby tu byl třetí díl. Recenze v záložkách na portálu Chrudimka.cz

22.12.2017 4 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Peklo o ničem. Autorka pohřbila příběh, jen aby měla trilogii a dostala víc peněz. Umíte si představit, že by Pýcha a předsudek měla 3 díly a my byli nuceni číst, jak pan Darcy holí Elizabeth nohy? První dva díly ovšem super a naprosto by stačily. Mohla k nim přihodit pár stránek děje tohoto dílu a měla by hotovo... ten žhavý sex mezi tunami prázdného tlachání to nezachránil.

22.12.2017 2 z 5

Lord John a důvěrná záležitost Lord John a důvěrná záležitost Diana Gabaldon

Diana Gabaldon je má oblíbená grafomanka. :) A miluju hraběnku Meltonovou.

05.12.2017 4 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Sklenicí s medem to začalo, vlastně to začalo mnohem dřív, a Mafiosa sérii Krev za krev velkolepě ukončila. A zase jsem čumákovala do tmy! Perfektní! Recenze v záložkách.

04.12.2017 5 z 5

Dovolím si propůjčit přirovnání ze Shreka a řeknu, že postavy v této knize jsou jako cibule - mají vrstvy. A to je dobře, protože i ve druhém díle je co číst. Sice se mi první díl líbil víc... takové to vzájemné oťukávání a první doteky... ale čtení jsem si skvěle užila, a kdyby se mi to nelíbilo, rozhodně nedám 480 stránek za necelých 20 hodin (i s recenzí, která je v záložkách - portál Chrudimka.cz).

26.11.2017 4 z 5

Skvěle jsem si odpočinula. Autorka by mohla přednášet UST na vysoké škole. Krásný příběh, výborné zpracování, žhavý platonický vztah. Ihned se vrhám na druhý díl a doufám, že ubereme platoniky a přidáme praktiky. :-) Recenze je v záložkách - na portále Chrudimka.cz

16.11.2017 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Prostě neodložíte. Líbila se mi už Vendeta, ale druhý díl je lepší. Mnohem lepší než Royalové, musím přiznat a taky byla dřív. :) Více v mé recenzi v záložkách.

27.10.2017 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Erotický román s lehkou Master/slave tematikou. A super příběhem. Jednu hvězdu strhávám za kostrbaté věty a výrazy typu "každý jeden". Více v mé recenzi v záložkách.

17.10.2017 4 z 5

Řád zlomených křídel Řád zlomených křídel Aliette de Bodard

Často se to nestává, ale nedočetla jsem. Ploché, nudné, zmatené. Promrhaný potenciál.

02.10.2017 2 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Bylo osvěžující fandit záporačce. Nechápu, proč má kniha tak nízké hodnocení. Pro mě velice čtivá. Více v mé recenzi v záložkách.

01.10.2017 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Není to špatné, ale ne všechny knihy musí mít tři díly... Více v mé recenzi v záložkách.

29.09.2017 3 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Dlouho jsem se neuměla zorientovat v postavách. Ale, co jsem čekala u čínských jmen... Nakonec se mi příběh velmi líbil a těším se na druhý díl. Více v mé recenzi v záložkách na portálu Chrudimka.cz

28.09.2017 4 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Proč jsem se pustila do TETRALOGIE, která ještě není celá na světě? Protože je úžasná. Tečka. Odkaz na mou recenzi je v záložkách, blog Channach.

25.09.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Všichni milují Royaly, ale já miluji Vendetu (i Royaly). Nenechte se zmást, originál Vendetta je o rok starší než Papírová princezna. Více v mé recenzi v záložkách.

23.09.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tohle se mi líbilo moc. Jdu okamžitě astřelbitě na třetí díl v angličtině. Na české vydání nemám šanci vydržet. Během čtení mě napadaly otázky jako: Proč by to král dělal? Proč najednou v řádu měsíců, když čekal stovky let? A proč tak okatě? Těšila jsem se, že to v recenzi pěkně rozmáznu, ale Sarah J. Maasová má za ušima a na všechno mi v průběhu čtení vysvětlila. Více v mé recenzi v záložkách na blogu Channach.

05.09.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Co je lepší než dobrá young adult fantasy? Skvělá new adult fantasy. Boží. Více v odkazu na mou recenzi v záložkách na blogu Channach.

31.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Po prvním díle trochu zklamání, ale k mému údivu jsem to zhltla a moc se těším na další díl. Holky opravdu umějí psát krásně živě. Více v mé recenzi v záložkách.

11.08.2017 4 z 5

Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Prolog je bravurní, a ačkoli mívám často problém se do knih začíst, tento příběh mě ihned dostal a já jsem jej začala hltat, dokud jsem ho nedorazila. Nápad se mi moc líbil. Pro teenagery ideální. Já, třicítka, co má načteno, jsem prokoukla jistá klišé a sem tam převrátila oči. Více v mé recenzi v záložkách - Chrudimka.cz

22.07.2017 4 z 5