Bella1 Bella1 komentáře u knih

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

No čekala jsem od toho víc, začátek nuda, ale nakonec se to rozjelo. Velmi se mi ale líbí nápaditá obálka, díky ní jsem si vlastně knihu koupila.

12.11.2018 3 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Ztráta času.

12.11.2018 1 z 5

Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít Jen Sincero

Nejen, že jsem si prima početla, nad mnoha věcmi se zamyslela, ale současně jsem se i ohromně pobavila . Je jasné, že cílovou skupinou téhle knihy nebudou žádní zaprdění morousové, kteří berou sebe i svět okolo příliš vážně, ze všeho se hroutí a nedovedou si udržet nadhled, ale pokud ve vás je aspoň trochu smyslu pro humor a hravosti, tak kniha je pro vás ideální. Dovolme si mít v životě některé věci (je jasné, že to nejde u všeho) u pr...ele. Náramně nám to usnadní a ulehčí život.

12.11.2018 5 z 5

Křižáci Křižáci Henryk Sienkiewicz

Styl je sice trochu archaický, ale kniha mě chytla za srdce. Přečetla jsem ji s chutí a rozhodně to neberu jako ztracený čas. Téma rytířské cti, opravdové lásky, přátelství nikdy nezastará, vždycky bude mít své vděčné čtenáře. Určitě se k téhle knize časem vrátím protože v mých očích plně ospravedlnila povinnou četbu.

17.03.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Dobrý!

17.03.2018 5 z 5

Petrolejové lampy Petrolejové lampy Jaroslav Havlíček

Další povinná četba, ale tentokrát jde o příjemné překvapení. I když jde o poměrně ponurou knihu četlo se to dobře. Docela bych ráda skoukla i film až k tomu bude příležitost. Asi si přečtu od autora i něco dalšího. Jeho styl mi sedí.

17.03.2018 4 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Povinná četba, bohužel. Stálo mě to spoustu přemáhání, abych to dočetla. Vracet se k tomu rozhodně nikdy nebudu. Myslím že si z té knihy zapamatuji jenom ten název.

17.03.2018 1 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Nějak mi tahle kniha nesedla, nevím proč. Dost mi vadilo, že chybí konec a všechno mi to připadalo děsně povrchní. Možná mi taky hlavní hrdinka příliš lezla na nervy. Možná, je to i proto že jsem před ní znovu četla Aristokratku od Bočka a to je jinší levl. Sorry. Hvězdičku dávám za skutečně krásnou a nápaditou obálku.

17.03.2018 1 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Fakt skvělá.

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

Další krásná knížka, na které jsem vyrůstala. Jedna z nejkrásnějších.

Báchorky Báchorky Božena Němcová

Tahle knížka mě provázela celým dětstvím, byla jednou z mých nejoblíbenějších. Ani už nevím, kolikrát sem ji vlastně četla. je opravdu krásná.

01.02.2018 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Perfektní knížka, vtipná a zábavná ! Moc jsem se nad ní nasmála.

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Ranhojiče jsem četla opakovaně. Je to opravdu strhující román, který čtenáře nejen pobaví, ale v mnoha směrech i poučí, nejen o historii, ale i o středověkém lékařství. Nejdůležitější je ale motiv lidskosti, lásky k lidem i sebeobětování.

31.12.2017 5 z 5

Návrat do budoucnosti II Návrat do budoucnosti II Craig Shaw Gardner

Tento díl jsem četla už asi počtvrté, je naprosto perfektní! Asi lepší než jednička a trojka. Mám ráda i film.

15.11.2017 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Vtipná knížka! Četla jsem ji asi už počtvrtý. Doporučuji!

Proměna Proměna Franz Kafka

Nejdřív jsem se této knížky trochu bála, ale naštěstí jsme ji museli povinně číst, tudíž jsem se přinutila si ji půjčit. Pak už jsem jenom zírala, kolik fantazie Kafka měl a už se na něj dívám úplně jinak než dřív. Trochu mi vadil zastaralý způsob mluvy, ale nakonec dobře korespondoval s dobou, ve které děj probíhal. jsem ráda, že jsem se k přečtení dokopala.

15.11.2017 5 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Veverka mě hodně bavila. Je to pohodové čtení, které dovede člověka rychle vcucnout do děje a vytáhnout z pochmurných nálad, když třeba zrovna ležíte s virózou jako já, a rozesmát ho. Líbí se mi autorčin smysl pro humor, který je možná pro některé suchary a mrzouty trochu moc "kách", ale pro lidi s fantazií přesně to pravé ořechové. Za mě super!

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krásná love story! Stojí za to přečíst.

05.08.2017 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde