Bella1 Bella1 komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Nějak jsem se ztrácela v těch slepencích vět. Proto mě to celkem rychle přestalo bavit.

04.08.2017 1 z 5

Moc mě bavila!

04.08.2017 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Krásný romantický příběh.

14.05.2017 5 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Verunko, opravdu silná kniha! Přeju hodně štěstí!

14.05.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

fakt pecka!

11.04.2017 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Postava zaklínače je úžasná! Skvěle jsem si početla.

23.02.2017 5 z 5

Tenhle díl mám asi nejradši.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Krásné romantické čtení, napínavý děj, sympatická hlavní hrdinka. Za mě pět hvězdiček.

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Moc pěkné povídky z prostředí, kde funguje ještě něco takového jako rytířská čest. Mě osobně rozhodně nezklamaly.

21.02.2017 5 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Skvělý fantasy příběh, na kterém je zajímavé, že se odehrává v současné Praze. Musím přiznat, že mě kniha do sebe úplně vcucla, zhltla jsem jí za dva dny. Její děj se nepředvídatelný, dobře napsaný, má rychlý spád. Chvíli se smějete, chvíli brečíte - za mě bez váhání pět hvězdiček! :-)

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

To se čte jedním dechem! Fakt pecka!

Asylum Asylum Madeleine Roux

Už ta obálka je moc hezká a slibuje pěkné počtení. Kniha nezklamala, můžu jí doporučit.

19.02.2017 5 z 5

Tohle je fakt pecka! Musím se ale přiznat že jsem to četla před spaním a to nebyl zrovna dobrý nápad. Člověk pak poslouchá každé šustnutí. Fotky taky působí dost strašidelně, ale dobře se k tomu hodí.

Strašidla z Nerudovky Strašidla z Nerudovky Ivana Vostřáková

Krásná fantasy ze staré Prahy. Šest napínavých strašidelných příběhů které spojuje rodina Šimáčkových. Mě osobně se nejvíc líbili Bezhlaví rytíři bojující s gangem motorkářů. To se čte jedním dechem a ukápne i slza. Fakt povedené. Doporučuji!

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Perfektní! Moc se mi líbila!

18.02.2017 5 z 5

Zklamání. Možná že byl člověk jenom moc namlsanej předchozími knížkami, tak od toho čekal trochu víc. Na rozdíl od ostatních knížek se k téhle fakt nebudu vracet. Asi je to hlavně proto že tady už bylo autorů víc a je to na tom znát.

17.02.2017 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Prostě bomba!

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Moc pěkná knížka a člověk si díky ní uvědomí jaké má štěstí, že na tom zdravotně není jako hlavní hrdinka. Knížku jsem přečetla za víkend a myslím že se k ní ještě vrátím.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Krásný příběh! Pořád se k němu vracím. Mám ho na stolečku vedle postele.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Docela dobrý, ale mohla být kratší a nevadilo by to.

17.02.2017 4 z 5