Anička.pa Anička.pa komentáře u knih

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Úžasná kniha, Charlie mi ihned přirostl k srdci. Vše jsem prožívala s ním, když byl nešťastný, já byla s ním a i naopak :-) I díky formě knize,tedy psaná v dopisech se mi kniha četla ještě lépe :-) Vážně doporučuji :-)

25.06.2018 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Některé pasáže byly velmi zajímavé a bavily mě, některé naopak vůbec. Každopádně jsem ráda, že jsem si zas o trochu rozšířila obzory o světě Harryho Pottera :-)

23.06.2018 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělý!! Kim jsem si hned oblíbila, za to Alex pěkná mrcha. Moc se mi líbilo zabudování psychologie v příběhu :-) Doporučuji, velmi čtivé a napínavé!

18.04.2018 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Za mě krásný příběh, kterého jsem se nemohla nabažit. Hned od první stránky jsem příběh hltala naplno. Oba hrdinové mi bylo opravdu sympatičtí a na začátku velmi vtipní :-) Jen škoda konce, mohl by být klidně delší a rozvinutější.

02.04.2018 5 z 5

Úžasný! Četla jsem a v hlavě se mi promítal film :-) Miluji kouzelný svět paní Rowlingové a ani fantastická zvířata nezklamala! Jen škoda, že je příběh psán pouze jako scénář.

23.03.2018 5 z 5

Deník špatné matky Deník špatné matky Stephanie Calman

Nenáročná kniha, kde se vyskytovaly i zábavné příhody :-) Knihu jsem však četla na doporučení a za mně to asi nebyla úplně nejlepší volba. Věřím, že kdybych měla děti, četlo by se mi zase o něco lépe. Ostatní díly si určitě zanechám na později :-)

14.03.2018 2 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Za mě naprostá bomba!!! Při prvním otevření knihy jsem se bála té formy, ale už od první stránky jsem knihu hltala a moc se mi právě tato forma líbila. Stále se něco dělo, žádné zbytečné okolní vyprávění. Jsem zvědavá na další díl a také na pana neznámého, zda se i o něm dozvíme něco víc.

10.02.2018 5 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Za mě tedy skvělá kniha! A konec mě tedy úplně dostal, stále jsem doufala v jiný konec, v lepší konec.. Kniha ve mě určitě něco zanechala. Žijeme jen jednou, a měli by jsme si všeho vážit, protože bohužel nedostáváme další šanci jako hrdinka..

06.02.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Když jsem povídku začala číst, říkala jsem si u prvních řádků, co to je? Ale pak už se to opět rozjelo a nelitovala jsem. Povídka mě zcela pohltila a doufala jsem, že tak rychle neskončí. Bohužel konec nastal rychle a byl pro mě až příliš nedokončený...
Gillian Flynn mě opět nezklamala! Chvílema mi běhal mráz po zádech, stejně jako u všech předešlých knihách.

30.01.2018 4 z 5

Zakázané Věže Zakázané Věže Carol Gaskin

Velmi zajímavé provedení knihy, byla vlastně má první v tomto stylu. Ale samotný příběh mě už tolik neoslovil, nijak zvlášť propracovaný. Skoro každý příběh a zvolená věž byl pro mě rychlým koncem.

29.01.2018 2 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Jednoduché čtení, plné lásky. Mnoho zajímavých myšlenek :-) Určitě doporučuji

16.12.2017 5 z 5

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

Ke knize jsem se dostala díky čtenářské výzvě, nemohu říct, že jsem se do knihy úplně ponořila, ale určitě ve mě něco zanechala. Četla se velmi dobře a rychle, jen některé pasáže mi přišly zdlouhavé.
Nejspíš se ke knize vrátím i o pár let později a film si také nenechám ujít :-)

01.12.2017 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Nemůžu uvěřit, že jsem již na konci celé této ságy. Nejraději bych pokračovala dál ve čtení kouzelnického světa. Bála jsem se, že když jsem jako první viděla filmy, knihy mě nebudou bavit a právě naopak. Autorka má vše dokonale promyšlené a díky přečtení celé série mi bylo vše úžasně dovysvětleno a doplňeno :-)

A co jiného dodat k poslednímu dílu:
,,Radujme se, veselme se, Potřík jim dal nářez! Starouš Voldy už má utrum, tuhej jako pařez.”
:-D

27.11.2017 5 z 5

Neskutečný! Nemohla jsem se od tohoto dílu odtrhnout a konec jsem úplně zhltala, bohužel opět nechyběl kapesník :(

03.11.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Co dodat, Harryho prostě zbožňuji :-) Další skvělý díl!

17.10.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Co dodat Harry Potter je srdcovka a nikdy mě nepřestane překvapovat :-)

14.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Co dodat, další úžasný díl Harryho :-)

27.08.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Vždy jsem byla Harryho fanoušek, ale až teď jsem se dokopala začít číst knihy a nelituji :-) Bála jsem se, že když jsme filmy viděla první nebudu si knihy tolik užívat. A právě naopak, je zajímavý Harryho poznat v literární podobě :-)

26.08.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Úžasné pokračování a dokončení psího poslaní. Ten styl psího vyprávění je kouzelný, jak přemýšlí a vidí nás lidi :-) Určitě doporučuji těm kteří přečetli první díl a rozhodují se, zda nezkazí dvojka dojem celého příběhu. Po přečtení pokračování mi přijde příběh úplný a psí poslání splněné :-)

21.08.2017 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Kniha se četla velmi dobře a svižně. Téma bylo skvělé, především mě bavila část, kdy cestovali mezi různými světy :-) Také by mě zajímalo jak skončila Amanda. Jen ten konec byl na mě trochu moc přetažený. Jinak knihu vřele doporučuji :-)

16.08.2017 5 z 5