Temná hmota

„Temná hmota je jedna z nejlepších knih jakéhokoli roku… a jakékoli reality.“ Book Reporter „Jsi v životě šťastný?“ To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích. Než se na něj člověk, jehož nikdy neviděl, usmál a řekl: „Vítej zpátky.“ Ve světě, kde se probral, není Jasonův život ten, který zná. Jeho žena není jeho žena. Jeho syn se nikdy nenarodil. A Jason není průměrný profesor fyziky, ale proslulý génius, jenž dokázal něco pozoruhodného. Něco nemožného. Který svět je skutečný a o kterém se mu jen zdá? A pokud je skutečný ten z jeho vzpomínek, jak se do něj lze vrátit? Cesta zpět však bude úžasnější a zároveň děsivější, než si kdy dokázal představit… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/332128/temna-hmota-uTz-332128.jpg 4.819

Dark Matter (2016)

Literatura světová, Horory, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

teltri
dnes

Výborná kniha :-) Potešilo ma, že som sa vyskytla dobrá moderná sci-fi. Už som ani nedúfal. Je to veľmi dobra a pekná kombinácia mojich obľúbených filmov a seriálov. napr. Matrix, Axty X, Červený trpaslík a Butterfly Effect (Osudový dotek).

jyrka

Četl jsem do 2 do rána, super kniha. Opravdu jsem si knihu užil a doporučuji ji i nečtenářům fantastiky.

monika4848

Skvělá kniha... normálně tenhle žánr nečtu, ale naprosto mě to dostalo a běhá mi z toho mráz po zádech. Doporučuji!

jana3099

Zajímavá kniha, čtiva, navíc mi dost připomínala něco z filmu Osudový dotek,který mám moc ráda a tahle kniha mě také polapila........

Fajťák

Nevím jaká chorá mysl něco takového mohla vytvořit, ale naprosto to miluji. Jakožto fyzik velice oceňuji fyzikální základ celé knihy, který je podaný hezkou zjednodušenou formou a i přesto zachycuje základní myšlenku mnohovesmíru. Pouze musím podotknout, že od chvíle, kdy jsem si knihu přečetl, se mnohem častěji dívám oknem z našeho bytu na lavičku před ním, zda-li tam někdo nesedí a nepozoruje mě. Dokonalá kniha, která člověka přiměje vážit si svého života, svých vztahů a rozhodnutí, které v jeho průběhu učinil, a oprostit se od neustálých: "Co kdyby?". Velice doporučuji.

Babouš

Občas až psychedelické, ale od začátku do konce zatraceně zábavné. Před pár lety jsem tady na Databázi knih zhejtoval autorovu knihu Městečko Pines, takže jsem rád, že teď můžu napsat, že se Blake Crouch výrazně zlepšil a napsal knihu, kterou si moc rád přečtu znovu.

kneslova

Za mne geniálně napsaná kniha, jak jsem začala číst, tak jsem se prostě nemohla odtrhnout, opravdu ne. Právem v Bestsellerech. Pět hvězdiček

Blake Crouch

Blake Crouch