Zakázané Věže

Zakázané Věže https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8683/zakazane-veze-8683.jpg 4 43 5

Nekonečné příběhy série

< 4. díl

V této knize si píšeš osud sám. Jsi elf a vydáváš se zachránit svoji vesnici, musíš se dostat do zakázaných věží, kterou cestu si vybereš je jen na tobě.

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Forbidden Towers , 1985

Luigi1
27.05.2020 5 z 5

Která cesta je ta správná se dozvíte v této knize jinak super pocit

Anička.pa
29.01.2018 2 z 5

Velmi zajímavé provedení knihy, byla vlastně má první v tomto stylu. Ale samotný příběh mě už tolik neoslovil, nijak zvlášť propracovaný. Skoro každý příběh a zvolená věž byl pro mě rychlým koncem.

Elen telemna
27.08.2015 4 z 5

Moc zajímavé a dobrodružné. Líbí se mi, že si můžu sama určit, co v té knížce udělám.
P.S. Konečně hrdina neudělá žádnou blbost :D

kuceju
12.06.2014 2 z 5

Asi nejhorší gamebook, co jsem kdy četla (hrála). Provedení hrozné, propracovanost nulová. Mnohokrát lepší (ani se to nedá srovnávat) je série Lone Wolf - doporučuju!

smetyl
22.03.2011 2 z 5

Trochu odlišný typ čtení. Zajímavé provedení mne zpočátku nadchlo. Ale postupem času jsem zjistil, že čtu už po stopětadvacáté tu samou stránku, protože mne k ní dovedl děj. Kniha je tak na dvě tři čtyři přečtení a poté jí můžete odložit do temných koutů knihovničky. Jelikož je děj přerušovaný a může se vždy odvíjet jinak, není divu, že se v celkové podobě knihy příběh ukazuje jako nesouměrný a mnohdy nesměrodatný. Zajímavá myšlenka, avšak poněkud pokulhávající provedení...

gamebooky

Carol Gaskin