Akléda_ Akléda_ komentáře u knih

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Škola dobra a zla je dobrá série. Bohužel třetí díl už je zbytečně moc natahovaný, mohl být klidně o polovinu kratší. Líbilo se mi polemizování nad tím co je dobro a co zlo, se závěrem jsem spokojená. Jen by to nemuselo být tolik natahované.

09.09.2019 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Čekala jsem bohužel trochu víc. První polovina byla hodně táhlá a nic se tam nedělo, druhá už byla o něco lepší. Postavy mi nijak extra nepřirostly k srdci a příběh mi byl občas jedno. Na posledních šedesáti stranách se to ale rozjelo, bylo tam důležité téma, spoustu zvratů a byla jsem nadšená. Epilog se mi líbil a další díly si přečtu. Přirovnala bych to k vanilkové zmrzlině. Její chuť není nijak výrazná a tahle knížka je taky taková bez chuti, jako by jí něco chybělo. Na léto když nechcete přemýšlet dobrý, ale nic víc.

24.08.2019 3 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Druhý díl se mi líbil víc než první, námět mi přišel originální, bylo to vtipné a nebylo to zbytečně moc natahované. Trošku mě zklamal konec, ale pokud je vám třináct let, tohle si přečtěte. Budete to milovat.

08.08.2019 4 z 5

Říkala si o to Říkala si o to Louise O'Neill

Knížku jsem poslouchala jako audioknihu, byla skvěle namluvená. Bohužel první dvě hodiny, se mi zdálo že se nic nedělo a pletla jsem si postavy. Potom se to ale rozjelo a bylo zajímavé sledovat co se děje v hlavě znásilněné a jak se k ní chovají ostatní lidé. Pokud budou načtené její další knihy, tak si je poslechnu.

16.07.2019 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Ne, ne, ne. John Green mi prostě nesedne. Připomínalo mi to Papírová města, který taky nemám ráda. Bylo to o ničem, děj byl nezáživný, zápletka se někam ztratila, čte se to pomalu a navíc je to plný matematiky a zbytečných poznámek pod čarou. Posledních třicet stran celkem ušlo, ale prostě ne.

08.07.2019 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tyhle povídky jsem si naprosto zamilovala. Podle mě je škoda že autorka nenapsala jeden díl z pohledu Maxona, protože by to bylo zajímavé a bavilo by mě to číst. Dokáže hezky popisovat děj i z klučičího pohledu. Povídka strážce byla trochu nudnější a zbytečně natahovaná, ale jinak mě všechny moc bavily a bylo zajímavé příběh sledovat z jiných pohledů. Tahle série mi bude chybět.

25.06.2019 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tušila jsem že tahle dulogie která volně navazuje na První nebude tak dobrá a nemýlila jsem se. Eadlyn jsem v lásce moc neměla, byla strašně namyšlená, stále myslela jen na sebe. Navíc je kniha o trochu tlustší než předchozí, což není něco co by pomohlo na kvalitě knihy. Stejně pořád Selekci miluju.

21.06.2019 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Boží pokračování Selekce, miluju hlavní hrdiny a navíc se to čte fakt neskutečně rychle. Neskutečně rychle!

21.06.2019 4 z 5

Má chudinka Jane Má chudinka Jane Cynthia Hand

Konečně mám asi po měsíci dočteno. Na první díl to nemá, první polovina byla trošku utahaná a pomalejší, druhá polovina knihy byla ale akční a minimálně stejně dobrá jako první díl. Postavy jsem měla ráda a nechtěla jsem se s nimi loučit. Bylo to vtipné a originální a byla tam zmíněná Lady Jane z prvního dílu. Za mě vám to mohu doporučit, ale prvnímu dílu se to nevyrovná.

03.06.2019 4 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Za mě opět dobrá oddechovka která neurazí a na odpočinek je ideální. Pořád je za mě ale nejlepší díl Dvanáct.

30.04.2019 3 z 5

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Kdybych tohle četla v deseti až třinácti letech, byla by to moje oblíbená série. Teď je to za mě dobrá oddechovka, která je čtivá.

30.04.2019 4 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Dokonalá knížka ve které jsou nádherně popsané pocity a vztah adoptované autistické holčičky s její adoptivní rodinou. Navíc je tam náznak detektivní zápletky a vše vidíme z pohledu Ginny, o to lepší to také je. Moc doporučuji!

22.04.2019 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Mám romantické knížky ráda, ale tohle byl bohužel průměr. Kdyby byla o 200 stran tenčí, byla bych nadšená, ale takhle se pořád jen skákalo z minulosti do přítomnosti a vždycky když se schylovalo k odkrytí nějakého tajemství tak to bylo rychle pryč. Bohužel, čekala jsem víc.

14.04.2019 3 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Nejlepší díl z téhle komiksové série, viděla jsem se na každé druhé straně a smála se fakt nahlas.

26.03.2019 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Pokud jdete vyloženě po informacích, tahle knížka je super, ale pokud po informacích nejdete, nic moc vám nepřinese.

26.03.2019 5 z 5

Superstar Superstar Mandy Davis

Za mě trochu lepší průměr. Čekala jsem že tam bude více autismu který tam skoro nebyl. Kdyby tam nebyl vůbec, bude to naprosto průměrná knížka, bohužel.

08.02.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bylo to to co jsem od toho čekala. Jen se mi nelíbil konec, ale do dalších dílů se někdy pustím.

30.01.2019 3 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Příjemná oddechovka která mě tak trochu vytáhla že čtecí krize. Má velká písmenka, je vtipná ale není to nic obohacujícího.

09.11.2018 4 z 5