Kočky útočí

Kočky útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/bmid_kocky-utoci-Z14-379165.png 4 341 87

Dospělost je mýtus série

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Herding Cats , 2018

Shardlake
27.03.2024 3 z 5

Čekala jsem spoustu vtipných či méně vtipných situací a obrázků POUZE ve vztahu ke kočkám. Místo toho polovina komiksů byla o rozpolcené duši umělce. Bylo to mnohem slabší než komiks Dospělost je mýtus.

Satyrka
03.08.2023 2 z 5

Upřímně - tohle mě nebavilo. Vtipné mi přišly možná dva komiksy, trefné asi taky dva, přišlo mi, že hodně z toho už je dost ohrané, koček moc nebylo, rady a pohledy na svět mi nic nedaly... Ale zase je pravda, že mladším to může třeba něco dát...

Booky84
09.07.2023 3 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože jsem velká milovnice koček, bohužel moc koček v knize není a celkově mi ani nepřišla příliš vtipná, škoda.

iceVS
16.05.2023 4 z 5

Ale jo :-)
Koček není zas tak moc, spíš je to o duševním stavu hlavní hrdinky, ale dost často ji chápu :-D

martina.culik
05.02.2023 3 z 5

Musím přiznat, že tato kniha nedosahuje kvalit předchozích dvou (a především té první). Myslím, že si ji ani nebudu nechávat v knihovně. Mám ráda komiksy od Sarah, ale nebaví mě delší texty, které se v jejích knížkách občas objevují, protože nemají takový vtip a pointu.

niki-chan
29.12.2022 3 z 5

Některé byly vtipné, jiné slabší. Ale vzhledem k názvu jsem čekala více koček.

Bettybook
22.07.2022 3 z 5

Tato sbírka mi přijde slabší, než předchozí dvě, ale možná to je tím, že nemám kočičku ani pejska, tak se nemůžu tolik ztotožnit :D

Starmoon
06.05.2022 3 z 5

Sarah a jej svet by mi bol možno bližší, keby som bola slobodná, liberálne zmýšľajúca ateistka žijúca s mačkami. Takto som sa nad niektorými skečmi pousmiala, ale väčšina bola úplne mimo mojej bubliny a ich prínos pre mňa môžem vidieť jedine v tom, že mi priblížila trochu iný pohľad na svet. Ten pohľad sa mi však nezdal vtipný, čo som od knihy, ktorá sa tak prezentuje, čakala. Nič proti autorke, nič proti jej svetu. A úprimný záver o tom, ako ju vie zložiť internetová kritika, ten sa mi páčil asi najviac, aj s povzbudením pre iných, čo tvoria.

Štěpinambura
07.02.2022 5 z 5

Sarah je můj velký vzor. Její ilustrace mají vtip, ale rozhodně se nezapřou ani komiksové bubliny a scény s mozkem!

barbrapril
27.01.2022 2 z 5

Jako jo, občas se nad některými kresbami usmějete. Ale už jsem to četla s vědomím, že se vaří z vody a 'rejžuje' z toho, co bylo vtipné před pár lety. Neurazí ani nenadchne :)

czeliza
27.12.2021 3 z 5

Připadá mi, že to trochu ztrácí dech. Pořád jsou tu kresby, ve kterých se člověk vidí, nad kterými se pousměje, ale neoslovilo mě to tolik jako předchozí díly. Snad i kvůli poslední "kapitole" - příručka pro umělce je hezký nápad, ale nejspíš byla míněna pro mladší ročníky.
A navíc - navzdory názvu bylo v komiksu trestuhodně málo koček.

TeriLin1111
07.09.2021 4 z 5

Zakončení této "série" se mi líbilo. Nebyl to nejlepší díl, za mě pořád vede ten první, ale tenhle byl lepší než druhý. Poznámky nahoře stránek byly až ke konci, a líbilo se mi, jak autorka povídala o své cestě za svým vysněným povoláním, a jaké všechny skvělé ale i špatné věci jí potkaly.

Kočičáci
11.08.2021 2 z 5

Mám ráda komiksy a mám ráda také kočky, tak jsem sáhla po této útlé knížečce, bez nějakých velkých očekávání. Bohužel na můj vkus to bylo hodně slabé, pár skečů mi vyvolalo úsměv na rtech, ale většina byla celkem nuda, bez nějakého smysluplného významu. A o kočkách toho tam bylo jako vážně dost málo. A ještě mi celkem vadilo, že autorka se ohlíží za svým životem, jako by byla důchodkyně a ne třicátnice... jó když já jsem byla mladá... V závěru knihy dodává odvahu mladým "kresličům" a udílí další rady.
No pro mě to byl přehmat.

Fortuna7
08.08.2021 3 z 5

Za mě zatím nejslabší kniha od autorky. Nepobavila jsem se u toho tak, jak jsem očekávala...

Gabux
27.07.2021 4 z 5

Třetí díl mi přišel slabší než první, ale rozhodně lepší jak díl druhý. Jsem v menšině, já vím!

Sarah se musí uznat, že u spousty věcí se v tom člověk vidí ať je jakýkoliv a to ji přidává plusové body. Osobně mi tento díl prostě sedl víc jak předchozí právě proto, že jsem se viděla ve více věcech. A moc se mi líbil závěr knihy, kde se Sarah dělí o své myšlenky a podporuje začínající umělce. Za to vlastně získala tu půlhvězdičku, která u dvojky chyběla do 4*.

madlenka3189
14.06.2021 3 z 5

Tento díl mě, oproti ostatním, bavil nejméně. Navíc mi tam nějak chyběly ty kočky?! :D Ale i tak to bylo pohodové čtení, které neurazí. Výborná oddechovka (:

stelloušek
26.03.2021 2 z 5

Byla to pěkná, odpočinková kniha.

OsolenéKnihy
23.02.2021 4 z 5

A kde byly ty kočky? :D

Stephaniee
16.02.2021 3 z 5

Kniha pobavila, přivodila jiné myšlenky. Sarah mám ráda a její komiksy jsou až nadmíru trefné. Přesto musím ubrat dvě hvězdičky, jelikož ze série je to nejslabší kousek. To ovšem neznamená, že si ho nemáte jít ihned přečíst. :)

drakamena
23.01.2021 4 z 5

Třebaže nevlastním kočku a některé politické vtipy v knize mi jednoduše nesedly, převážná většina se mi líbila. Hlavně ty o introvertech byly skvělé a musím je kvitovat.

kočky humor komiksy každodenní život

Sarah Andersen
americká, 1992