Mimoňka

Mimoňka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480256/bmid_mimonka-bie-480256.png 4 136 34

Dospělost je mýtus série

< 4. díl

Čtvrtý díl komiksové sbírky Sarah's Scribbles! Další várka populárních internetových stripů tentokrát odhaluje ďábelskou podlost prokrastinace, úskalí kreativního procesu a roztomilost koťátek. A tu úlevu, když už se o svůj vzhled nestaráte tolik, jako když jste byli mladší. Sarah Andersenová zkrátka opět přichází s pořádnou dávkou vtipných ilustrací o podivnostech i krásách mileniálského života.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Oddball , 2021

milovnice_knih_
22.10.2023 1 z 5

Bohužel mě komiks zklamal, oproti předešlým dílům mi nepřišel vůbec vtipný, u některých vtipů nebo scén jsem nepochopila pointu. Pořádně se mi líbily tak 2, v těch jsem se zároveň i viděla. Takže z tohoto hlediska za mě knížka ne.
Ale co se mi na knížce opravdu líbilo, byly krásné ilustrace, které určitě pochválit musím a které určitě knížce vylepšily hodnocení.
Takže za mě tuto knížku bohužel opravdu doporučit nemůžu.

Allena24
27.09.2023 5 z 5

Bavila jsem se. V některých příbězích jsem našla nejen sebe ale i mého kočičáka.

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Opět nášup vtipných a trefných komiksů. Já se dobře bavila.

Kate18
21.03.2023 4 z 5

Další díl skvělých komiksů, stejně jako v předchozích jsem se v mnoha z nich našla.

martina.culik
06.02.2023 2 z 5

Bohužel musím konstatovat, že jsem zklamaná. Za mě byl nejlepší první díl. Vtip a pointa následujících má bohužel sestupující tendenci.
Určitě doporučuji první dva díly, které zůstanou součástí mé knihovny, ale další dva za to podle mě nestojí.

Gooverka
14.01.2023 3 z 5

Sarah a její komiks zbožňuju, ale laťka je nastavena tak vysoko, že tohle je za mě naprostý průměr.

Knihotyna
01.01.2023 1 z 5

Bohužel, mně tento díl vtipný nepřišel a pověstný humor jsem hledala marně. Ale každý máme jiný vkus :).

Osobně doporučuji spíše 1. a 2. díl :).

Pythonissam
15.10.2022 5 z 5

Další svělý comix od této autorky. Vždy když si chci na chvíli odpočinout, sáhnu po starších a nedávno jsem sehnala i toto její momentálně poslední dílo. Jako vždy skvělé kresby, v krátkých příbězích se dokonale vidím, je to zábavné a úsměvné, potěší na duši a nijak Vás nezatíží na mysli.

zbožňuju_knihy
17.09.2022

Když vidím další díl komiksu od této ženské, nemůžu jinak a hned beru.
Musím souhlasit, že samozřejmě s každým dílem klesá míra mých úsměvů a některé ty stripy jsem nepochopila a dokonce jsem si byla jistá, že jde o špatnou interpretaci-překlad do češtiny.
Hodnotit nebudu, ale nechám si ji v knihovničce a někdy se k tomuto spíše sešitku než knize určitě vrátím.
Dospělost je mýtus nebo Ubulená hromádka štěstí se do mne každopádně trefily mnohem více a pobavily úplně extrémně. Tohle bylo takové..

Becca_books
20.07.2022

Mimoňka se ke mě dostala náhodou, proletěla jsem ji za chvíli a tak nějak jak přišla tak odešla aniž by zanechala nějaký dojem. Možná protože je to již čtvrtá kniha, ztratila své kouzlo. Nenadchne ani neurazí. Uvidím, zda se dostanu k prvnímu dílu.

Štěpinambura
01.06.2022 5 z 5

Naprosto (HA! HA! HA) super (CHI! CHI! CHI!) humor!

Alethea_k
22.05.2022 3 z 5

Kouzlo těchto komiksů pomalu ale jistě vyprchává s přibývajícími "díly". Přestává mi komiks připadat vtipný čím dál víc.

Listy
20.03.2022 5 z 5

4. díl nezklamal, nová témata a nová dávka humoru, který stojí za to.
Na 1. díl to sice nemá, ale to je jako ve většině sérií čehokoliv. Mě tento svazek ohromně potěšil + jsem obrovsky nadšená z přiložených samolepek. Mimoňka rozhodně nezklamala, budu doufat v další díl.

AlčaH
09.03.2022 5 z 5

První komiks z této řady, který jsem přečetla, a opravdu jsem se u něj pobavila. V některých situacích jsem viděla samu sebe (hlavně v těch, co si dělají srandu z introvertů), takže jsem se s nimi bez problému ztotožnila. U knihy jsem si příjemně odpočinula a přišla na jiné myšlenky, byla to taková milá jednohubka na jedno odpoledne. Proto myslím, že se k ní i v budoucnu budu sem tam vracet, když budu hledat něco oddechového. :)

ElizPetrova
03.03.2022 2 z 5

Pár úsměvných momentů, roztomilé komiksové kresby, ale bohužel nic víc. Asi jsem nebyla cílovka, i když jsem od autorky už jeden komiks četla a ten mě bavil mnohem více.

Romča11
18.02.2022 3 z 5

omiksy od Sarah Andersenové jsou již celkem klasika. Opět taková krátká jednohubka, kterou máte přečtenou za hodinu. Opět byly milé a vtipné. Bohužel musím říct, že s každým dílem vtipnost těmhle komiksovým sériím ubývá. Ano, nad některými stripy jsem se zasmála, nad jinými usmála, ale dost z nich mě nechalo chladnými nebo jsem je vůbec nepochopila.
Co se mi ale velmi líbilo, byly stripy o kočkách. Ty mi připadaly naprosto vtipné a výstižné.
Jako vždy Sarah Andersen krásně a výstižně kreslí.
Pokud máte rádi tuto komiksovou sérii od Sarah Andersen, tak si ji rozhodně přečtěte. Musím ale prostě ještě jednou říct, že předchozí sbírky stripů od této autorky byly lepší.

Lenka.Vílka
10.02.2022 4 z 5

Milá, rychle přečetená kniha :)

U něčeho jsem se vyloženě řechtala (teď dočteno, moji oblíbení vidí čas vložení komentáře, jo, možná jsem smíchem někoho vzbudila), něco bylo na pousmátí, ale pár věcí jsem nepochopila. Asi nejsem tedy totální mimoňka.

Ale super kniha. Dostala jsem jí k Vánocům a název si neberu nijak osobně :D

Dík za dárek :)

Fortuna7
08.02.2022 5 z 5

Milé a celkem i vtipné. Hodně se mi líbily stripy ze života s kočkou, ty opravdu pobavily :-D.

Knihomolka97
28.12.2021 3 z 5

Mně se předchozí díly moc líbily, a proto jsem si nemohla ujít ani tento. Bohužel mi ale moc nesedl. Postrádala jsem humor, který mě tak bavil v předchozích knížkách. Jen párkrát jsem se zasmála a spíš jsem obracela stránky s pocitem nudy. Škoda, ilustrace jsou fakt povedené..

eliska2126
27.12.2021 4 z 5

Komiksové stripy jsou přesně to, u čeho si odpočinu já. Neznám snad méně náročnou literaturu. Jedná se o jednostránkové kresby znázorňující nějakou výstižnou nebo vtipnou situaci. A tahle knížka jich je opravdu plná. Nemůžu se ale ubránit pocitu, že předchozí dílka byla nějakým způsobem lepší.

Sarah Andersen
americká, 1992