Mimoňka

Mimoňka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480256/bmid_mimonka-bie-480256.png 4 137 137

Dospělost je mýtus série

< 4. díl

Čtvrtý díl komiksové sbírky Sarah's Scribbles! Další várka populárních internetových stripů tentokrát odhaluje ďábelskou podlost prokrastinace, úskalí kreativního procesu a roztomilost koťátek. A tu úlevu, když už se o svůj vzhled nestaráte tolik, jako když jste byli mladší. Sarah Andersenová zkrátka opět přichází s pořádnou dávkou vtipných ilustrací o podivnostech i krásách mileniálského života.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Oddball , 2021

knihomolmoravy
25.12.2021 5 z 5

Když jsem na Vánoce dostal tuto sbírku stripů, myslel jsem si, že bych se k tomu nikdy nedostal. Po první stránce se nemohu od ní odtrhnout! Veškeré stripy jsou tak pravdivé, že to ani víc nejde. Je to moje první kniha od této autorky. Doporučuji všem introvertům, kteří milují jak vtipy, tak kočky.

Ditules
23.12.2021 3 z 5

Mám kočku a všechny stripy naprosto pravdivé... :)

Sabča92
14.12.2021 2 z 5

Předchozí oblíbené knihy od autorky jsem nečetla, takže nemohu srovnat. Ale právě velká doporučení ostatních mě nalákalo na čtení, ze kterého jsem ve výsledku spíše zklamaná. Našla jsem si asi tak do pěti úsměvných momentů, jinak jsem jen otáčela strany a hledala skrytou dávku humoru. Po dalších knihách autorky nejspíše nesáhnu..

Berulidemknihy
12.12.2021

Knihu asi nebudu hodnotit počtem hvězd, jelikož by to dle mého názoru nebylo úplně oproti beletrii fér.
Sarah Andersen je pro mě taková citová záležitost. Nikdy ji asi nebudu moct hodnotit negativně. Věřím, že minimálně v jednom komiksu se najde každý:). Za mě ideální dárek, který určitě nadchne každého prokrastinujícího, nestabilního a introvertního kočkomila:)

Maybee
10.12.2021 4 z 5

Super, jako vždy. :) Nálepky jsou příjemný bonus.

mabell
10.12.2021 5 z 5

Jednohubka k obědu, ale není dobré u toho jíst, protože riskujete, že vám zaskočí smíchy :) Nejlepší jsou ty pravdy o kočkách!

Ellinek
05.12.2021 3 z 5

Pěkné, vtipné, takové ze života. Jako jo, našla jsem se tam. :D
Světýýýlka!

luckomar
04.12.2021

Předchozí byly lepší, ale i tak super.. Chci další a další

Pitbullka
03.12.2021 3 z 5

Takovej relax na pár minut, ale tenhle díl mě dost zklamal, předchozí byly o dost lepší a vtipnější.

knihomolka239
02.12.2021

Trochu mě mrzí komentáře o tom, že předchozí díly byly lepší a v knize už toho není tolik k zasmání. Z mého pohledu to tak vůbec není a já si knížku užila stejně jako všechny ostatní komiksy této autorky. Stejně jako u předchozích tří dílů jsem knížku zhltla naráz a nalepila do ní hromadu lepíků. Viděla jsem se skoro na každé straně a uklidňuje mě, že v některých situacích nejsem sama a zažíváme je všichni. (Nebo jen já a autorka? :D)

Jestli hledáte něco roztomilého, výstižného a vtipného, tohle je ta pravá volba. Zároveň by kniha mohla být skvělým dárkem k Vánocům pro jakéhokoliv knihomola, u kterého váháte, co mu pořídit, protože všechno už četl minimálně dvakrát.

Ke knize navíc dostanete parádní samolepky. A to se zkrátka vyplatí!

Akléda_
02.12.2021 3 z 5

Přečteno za pár minut, na oddech jako dělané. Autorku mám dost ráda, knížku mám olepíkovanou a jsem vlastně spokojená, jen mě trochu mrzí, že mě knížka nevzala tolik jako její předchozí. Možná kdybych byla starší? Nevím čím to bylo. I když jsem se ale nesmála nahlas, knížka mě bavila a svůj účel splnila.

Andynka
26.11.2021 2 z 5

Byla jsem celkem překvapená , že jsem vlastně docela zklamaná.
Předchozí autorčina tvorba mě docela dost bavila, ale tohle....to byla celkem nuda.
Jen výjimečně jsem se něčemu zasmála. Jinak jsem jen přejížděla stránku po stránce a nudila.
Tohle bylo za mě zbytečná koupě, ale zase kdybych si ji nekoupila, tak by mi to stejnak nedalo a časem bych si ji koupila. :D
Teď jsem mohla být první v mém okolí, kdo ostatní upozorní, že tohle není potřeba.

rarášek
25.11.2021 5 z 5

Opět jsem se opravdu pobavila. Sice jsem většinu obsahu znala už z internetu, ale pořád mě to dokázalo skvěle zabavit. :D

Bara94
23.11.2021 3 z 5

Sarah je skvělá. Sleduju její tvorbu už dlouho. Předposlední Kočky byly za mě trochu slabší, jenže přeskočte si laťku ubulené hromádky, není to lehký. Takže jsem Mimoňku vyhlížela s velkým očekáváním a co možná nejmenším sledováním nových příspěvků na Goodreads. A když pak spatřila světlo světa v češtině, přišlo.. no lehké zklamání. Opět jsem si našla pár favoritů, kterým se prostě musíte smát nahlas, ale celek bohužel nijak víc neoslovil. Nevadí. I tak budu čekat na další díl s nadšením. :)

Sarah Andersen
americká, 1992