Acquenta Acquenta komentáře u knih

Únik z Osvětimi: Opravdový příběh Rudolfa Vrby Únik z Osvětimi: Opravdový příběh Rudolfa Vrby Jonathan Freedland

Film jsem viděla, knihu přečetla. Co dodat více ? :-( Bylo to kruté , to nejhorší, co se kdy stát mohlo :-(

19.04.2024 4 z 5

Tenkrát v noci Tenkrát v noci Karin Slaughter

Tohle nebyl úplně můj žánr. Knihy od Karin miluji, ale tohle bylo těžce přetažené , příběh mě nebavil a připadal mi jako science fiction :-D

09.04.2024 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Miluji Adama, miluji Lauru. Tohle byla jízda. Ač jsem se snažila dělat cokoli jiného, nešlo se od knížky odtrhnout. Četla jsem v práci, ve vaně, u vaření . Příběh zdrcující, děsivý, ale tak napínavý... do toho všeho napětí mezi kriminalisty... opravdu jsem to,, žrala" od první až do poslední stránky.

03.04.2024 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Naprosto skvělé, přečteno za dva dny . Jinak to u Cartera ani nejde :-)

03.04.2024 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Čtivé, napínavé, děsivé. Určitě doporučuji přečíst :-)

23.03.2024 5 z 5

Země snů Země snů Nicholas Sparks

Sparks prostě umí. Umí psát hlavně pro nás ženy . Kniha moc hezká. Propojení dvou osob, Colbyho a Beverly bylo dobře promyšleno, ten konec by mě opravdu nenapadl Co se týče Morgan, čekala jsem od ní víc než jen vztah na dálku

13.03.2024 3 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Kniha o tom, jak snadné je pro mnohé člověka odsoudit, aniž by vědět pravdu... příběh je silný, propojení starší ženy a mladé dívky přitáhne čtenáře a po přečtení si každý z nás doufám něco uvědomí.. :)

27.02.2024 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Jak jinak od Miniera než čtivé, poutavé, napínavé... co se týče kruhu, takovou zápletku jsem nečekala, závěr byl překvapující a zároveň otevřený.. To, co děti a jejich rodiče museli zažít, musela být opravdu hrůza pomstu v tomto případě i chápu...

22.02.2024 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Lucia je tvrdá vyšetřovatelka, jde si za svým, je smutné, že svůj rodinný život odkládá .. Nicméně vraha jsem odhalila tak v polovině knihy, to už bylo příliš okate. Kniha skvělá, nešlo se odtrhnout.

12.02.2024 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Člověk by ani v nejmenším netušil, co vše musí taková žena veterinářka zvládnout. Vím, že to není lehké povolání, ale takhle drsné chvíle bych opravdu nečekala Kniha byla tak dobrá, že jsem se mnohdy vracela ke kapitolám a četla je znovu :)

03.02.2024 5 z 5

Hádka Hádka Victoria Jenkins

Je to asi tak, jak píší ostatní. Začátek nic moc, pak náhlé rozuzlení. Do poslední chvíle jsem netušila, jak to opravdu je a obdivuji autorku, že klame čtenáře tak dokonale, že nemáte šanci uhodnout, kdo se chová špatně. Dobrá kniha.

27.01.2024 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Na mě trochu chaotické, příliš mnoho postav, míst... Od této spisovatelky jsem četla uz lepší

22.01.2024 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha čtivá, sice trochu přetažená za vlasy, ale dobrá. O Sally a Willovi to musí být jasné všem od začátku, co jsou zač. Ty jsem prohlédla hned. Co se týče samotné Neve, tak překvapení bylo. To jsem nečekala.

01.11.2023 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Když matka ztratí dítě, je to to nejhorší, co ji může potkat..zvlášť za takových okolností...kniha byla napsána tak, aby chytla za srdce každého z nás. Doporučuji přečíst.

23.10.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Klobouk dolů. Konečně po dlouhé chvíli kniha, od které nešlo se odtrhnout. Trochu mi příběh připomínal,, Poslední paní Parrishová", pokud znáte a líbila se vám, doporučuji přečíst pomocnici :) Konec mě dostal, jak s matkou od Andyho, tak i s Millie. Někdy si říkám, že taková ,, Millie" by mohla být skutečná a opravdu ženám pomoct :)

13.10.2023 5 z 5

Sběratelka příběhů Sběratelka příběhů Sally Page

Čtení bylo takové něžné, Jandice jsem měla od první chvíle ráda, hodná, skromná žena, která neměla lehké dětství. Hezký příběh :)

07.10.2023 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Vůbec nevím, kde začít. Tak jsem se na knihu těšila a ona mě zklamala. Téma průběhu by bylo fajn, ale v některých situacích mi připadalo, že je autor zfetovaný anebo blázen. Konec mě dostal, to jsem opravdu nečekala.

02.10.2023 1 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Hezký, dojemný příběh o životě jedné ženy

21.09.2023 3 z 5

Tanec s motýly Tanec s motýly Ružena Scherhauferová

Moc hezké čtení z pohledu mladého kluka Věk je opravdu jen číslo

06.09.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak napínavý příběh jsem dlouho nečetla. Na jeho strany mi stačil jeden den. Strašně kruté bylo to všechno číst.. tohle by neměla zažít žádná z nás co se týče pravdy o,, lese ", na začátku bych to vůbec nečekala . Stojí za přečtení.

29.08.2023 5 z 5