AbigailM.M. AbigailM.M. komentáře u knih

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Šepotání mě bavilo. Už dlouho jsem nenarazila na nic , co by mě tak vtáhlo do děje. Souhlasíms tím, že autorka má bujnou představivost a pěkně ztvárnila říši divů. Na další díly se těším =)

23.07.2018 4 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Film jsem neviděla, takže nemůžu porovnávat. Aleje to úžasná kniha a stojí za přečtení, ačkoliv to může být složitější. Záleží na čtenáři. Mě osobně se kniha líbila. Měla jakési kouzlo, které mě nutilo číst dál a dál. Byla jsem zvědavá na konec.

19.04.2018 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Kniha má krásný námět, což se mi hodně líbilo. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Je napsaná jednoduše a dobře se čte.

18.04.2018 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Je pravda, že je kniha přeložená kostrbatě, bylo to znát, ale příběh je originální a má něco do sebe a hlavní postavy byli charakterově dobře vymyšlené. Nevím, co jiného bych dodala, ale mě se kniha líbila.

08.03.2018 4 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Námět není špatný, opravdu ne. Možná by to chtělo o něco lepší zpracování příběhu, ale jinak se mi kniha líbila. Ovšem znova bych si ji nepřečetla.

25.01.2018 3 z 5

Obejmi noc Obejmi noc Karen Chance

Vážně je to plné akce, naopak tam neni skoro žádné zpomalení, chvílemi je to únavné. Ale je to super kniha a pěkný námět.

28.04.2017 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Po dlouhé době jsem knížku přečetla opět za tři dny. Pokud tam byli nedostatky, přehlížela jsem je. Je to fajn kniha.

13.04.2017 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Bylo fajn se ponořit do příběhu, kde lidé neslyší. Líbilo se mi zpracováni hluchoty a komunikace, chvíli mi trvalo než jsem si zvykla. Kniha je užasná. Takže ji doporučuji =)

28.02.2017 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Úžasná kniha s krásným námětem. Doporučuju k přečtení =)

05.02.2017 5 z 5

Kouř a popel Kouř a popel Sue Tanya Huff

Pěkný závěr serie =) Jsem ráda, že jsem tuto serii přečetla =)

19.01.2017 4 z 5

Kouř a zrcadla Kouř a zrcadla Sue Tanya Huff

Ačkoliv se mi to zdálo morbidní a chtěla jsem to brát úplně vážně, zasmála jsem se celkem dost. Tony to měl těžké. Ale dobře se mi to četlo.

14.01.2017 5 z 5

Kouř a stíny Kouř a stíny Sue Tanya Huff

Kniha se mi dobře četla a zasmála jsem se. A Tonyho jsem si oblíbila =)

14.01.2017 4 z 5

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Tato knížka měla zajímavý příběh a námět a byla i čtivě napsaná . Přečetla jsem ji jedním dechem.

10.01.2017 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Čtivá, úžasná kniha. A dobrý nápad. Jsem ráda, že jsem ji přečetla =)

05.01.2017 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha je skvělá, čtivá. A taková nostalgická. Byla to má druhá serie a je úžasná =) Doporučuju ji.

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Už jsme četla od této autorky Zavrženého, ale i tento styl psaní se mi od ní líbil.

04.01.2017 4 z 5

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

Bylo to úžasné a kresby byly nádherné

V pasti V pasti Michael Northrop

Podle anotace to vypadalo dobře, ale nakonec to byla taková oddechovka.

04.01.2017 3 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Je to úžasná kniha a hodně jsem se zasmála jako už dlouho ne =)

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

No, než jsem se začetla, chvíli mi to trvalo, ale jinak to bylo užasné =)

28.12.2016 5 z 5