Zrozena z popela

Kdyby Susan Smithová neriskovala a nesledovala osudné noci svou spolužačku na útesy, nebyla by zabita. Kdyby nebyla zabita, neprobudila by se v těle Valerie Evansové, svého vraha. A kdyby se neprobudila v jejím těle, nikdy by se nedozvěděla o existenci někoho, kdo je pokládán jen za mýtus. Ale všechna tato kdyby dala Susan nový život a ukázala svět, který je ostatním skryt. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/13_/131979/zrozena-z-popela-131979.jpg 4.624

Susan Smithová (1.)

Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, Repronis
Více informací...

Dadula118

paráda,paráda,paráda.Od začátku až do konce jsem byla napnutá jak kšandy..
Výborně napsané,zajímavý příběh.děkuji autorce za to,že jsem mohla na chvilku do jiného světa..

Atira

Kniha je velmi originální, napínavá a emočně uvěřitelná, četla se skoro sama, i když některá fakta byla předvídatelná, přesto mě závěr dovedl překvapit. Za mě tedy velmi příjemné čtení, které se nedá lehce odložit.

AbigailM.M.

Tato knížka měla zajímavý příběh a námět a byla i čtivě napsaná . Přečetla jsem ji jedním dechem.

oskli
30.08.2016

Asi jako většina lidí, kteří knihu četli, mám smíšené pocity - kniha se prostě dobře čte, ale to nestačí. Nebo aspoň mně, jako dospělákovi, který Young Adult literaturu cíleně nevyhledává, to nestačilo. První třetina (nebo necelá polovina) je bez pochyby skvělá - člověk je fakt napnutý, aby zjistil, co se v rodině děje a odhalil všechna ta tajemství. Pro mě je ale nepochopitelné, že to autorka čtenářům tak brzy všechno naservírovala a pak už to je až do konce jenom slaďák bez nějakého reálného napětí. Dočetla jsem to spíš ze setrvačnosti, protože jsem chtěla vědět, jak to všechno skončí, kdybych v knihovně narazila na druhý díl :-) Vzpomínky na Eriel se mi líbily určitě víc a Naslouchač už je úplně jiná liga.

Lenna75
26.12.2013

První polovina knihy byla úchvatná a já se těšila, jak rozluštím záhadu. Jenomže jakmile jsem se dozvěděla, čím se stala, skoro jsem o knihu ztratila zájem. Jenže to by mohla být škoda! Tak jsem četla dál a znovu si kniha získala mou pozornost díky Colinovi a jeho lásce k Valerii. A když se dozvěděl pravdu o tom, že v těle Valerie je ve skutečnosti Susan Smithová, bála jsem se, že Colin její lásku neopětuje...
Celkově si myslím, že je to skvělá kniha s velkou nápaditostí a láskyplnou náplní.

Novali27
26.11.2013

Naprosto úžasné knihu jsem měla dlouho rozečtenou nebyl moc čas ale jak jsem se dostala do poloviny už to nešlo odkládat a konec knihy jsem dočítala pozdě v noci hltala jsem stránku za stránkou a ani jedna nebyla nudná opravdu se povedla :-)

johisa
04.06.2013

Musím přiznat že nemám ráda české autorky, ale tahle knížka byla opravdu úžasná. Výborně vyprávěná a zaujala mě od začátku až dokonce. Takhle napnutá u knížky už jsem dlouho nebyla. Těším se na další díl :)

kleria
07.01.2013

Tato kniha byla úžasná od začátku do konce. Určitě doporučuji :)).

felisa
28.10.2012

Již dlouho jsem nečetla knížku, která by mě zaujala od samotného začátku až do konce, ale této knize se to povedlo. Obsah i styl psaní je z mého pohledu velice zajímavý, poutavý a srozumitelný. Vzhledem k velice zajímavému ději s otevřeným koncem mi nezbývá, než se těšit na případné pokračování knihy.

Virwen
19.09.2012

Tahle kniha mne naprosto uchvátila! Originální zápletka, nikdy jsem nic podobného nečetla. Kniha je napínavá už od první stránky. Jakmile jsem se do ní začetla, tak jsem nemohla přestat. Vážně! Tohle se mi stalo u málo knížek, a ještě méně u českých autorů/autorek. Budu určitě sledovat tuhle velmi nadějnou autorku... :)

Petra Stehlíková

Petra Stehlíková