Sněhurka jablka nebaští

Sněhurka jablka nebaští https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344908/bmid_snehurka-jablka-nebasti-DbV-344908.jpg 4 154 50

Pro Charlie Ever Watkinsovou je život jedna velká zábava. Slova jako zodpovědnost, ambice nebo sport považuje za sprosté výrazy, které by se měly vyslovovat šeptem. Nebo vůbec. Nejdřív řeže a pak hledá metr. Občas. Volný čas tráví vysedáváním se svými stejně uvažujícími přáteli po barech a v opileckém stavu se sází o všechno možné. Dost často prohrává a tak není divu, že její život tvoří řada po sobě jdoucích průšvihů. Jednoho dne ovšem přijde sázka, která se jí vymkne z rukou…... celý text

PetraBery
28.08.2023 3 z 5

Vtipná, peprná a nepravděpodobná jednohubka, pro zabavení na pár hodin ideální. Po těžší četbě dobrá volba.

Ewiczka
18.02.2023 5 z 5

Obrovsky zábavná knížka :) První stránky pro mne byly trošku nejasné plus rodinné vztahy vč přezdívek jsem si četla asi třikrát :D , ale jak se člověk začte, tak už knihu neodloží a za pár hodin je hotovo. Je to zábavné, lehké a ve výsledku moc milé čtení, taková romance pro drsnější část dámského publika, za mne top :)

Souteska
10.09.2022 4 z 5

Děj knihy byl sice ujetý, dost neuvěřitelný, ale místy jsem se chechtala nahlas a vlastně je to jedna z mála knih, kterou jsem se prosmála od začátku do konce. Autorku miluji z Naslouchačské série, její styl, jazyk, pestrost a spád příběhů je pro mě lahůdka.
Doporučuji knihu všem, co chtějí pobavení a čtivý děj.

kuruteku
24.08.2022 3 z 5

Ta samá autorka Naslouchače? Opravdu? Jazyk velmi čtivý, ale příběh velmi zvláštní - jakoby na pozadí pohádky o Sněhurce hodně erotické se pokoušela napodobit Bena Aaronovitche. V každém případě je sága o sklenářích dál a výš.

babystar
10.08.2022 4 z 5

Příběh o tom, že "odříkaného chleba největší krajíc". Zpočátku jsem sice přemýšlela, co jsem si to vlastně koupila, ale pak jsem autorčinu stylu přišla na chuť a výborně jsem se pobavila. Hlavní hrdinka byla opravdu praštěná, ale její myšlenkové pochody neměly chybu. Byla by to výborná filmová crazy komedie.

Ticiana
01.08.2022 5 z 5

Tohle bylo tak ulitly a skvely. Moc jsem se pobavila. Za mne by klidne mohla byt kniha i delsi. :)

Werrys
31.10.2021 5 z 5

Knížka se dobře a rychle četla. Pobavila mě, má spád, není složitá, příjemná oddychova. Spíš pro mladší ročníky :-)

Fluencia
16.06.2021 4 z 5

Chytlavá četba, za 2-3 máte přečtené.

cafenoir
12.05.2021 4 z 5

Doporučuji jako vtipnou oddechovku, pokud už vám splývají všechny ty Sophie Kinselly a zároveň nejste příliš úzkocitní. Děj se dá sice predikovat od první strany, ale o to až tak moc nejde. Knihu drží hlavně dialogy, pro někoho možná až vulgární, ale o to blíž realitě. Já jsem se tedy bavila královsky a o to, myslím si, v tomto žánru jde.

Zdenas5
13.03.2021 2 z 5

Ulítlá kniha vhodnější asi pro jinou věkovou kategorii než jsem já, ale nakonec i mě docela pobavila.

orson
05.09.2020 3 z 5

Zkrátil jsem si čekání na třetí díl Naslouchače touto knihou a teda jsem trochu na rozpacích :) Je to klasický příběh Popelky, jen místo hlavní postavy je tam Nick Twisp v sukních z Mládí v hajzlu :))

Čtenářkaknih
18.08.2020 odpad!

Od autorky jsem nadšeně (několikrát) přečetla Naslouchače a Faju. Čekání na Nastereu jsem si chtěla zpestřit nějakým jiným kouskem. Velká chyba! Pořád jsem přemýšlela, jestli nejde o shodu jmen autorky... Přece není možné, aby příběh o Ilan psala ta stejná ruka jako tuhle slátaninu plnou trapnosti. Co autorku vedlo k tomu, že pod svým jménem vydala něco takového? Finanční důvody? Na další díl z fantasy série už se ani netěším. Kdoví, jaké to bude :(

Artinka
22.06.2020 3 z 5

Ženský román, komedie, erotika, romantika... S jakým záměrem vlastně ta kniha vznikla? Každopádně to byla bláznivina, kterou jsme četly s naší partou ujetých holek a vcelku si ji užily. Číst ale sama... No nevím, zda by nešla ještě jedna hvězda dolů.

janyska13
11.06.2020 3 z 5

Průměr, ale občas pobaví, zasmějete se a občas si řeknete, kdo tohle mohl napsat. Přezdívky hrůza. Hlášky občas ale moc dobré. Na moje momentální rozpoložení, ideální kniha.

nada3314
06.06.2020 3 z 5

Kniha se čte rychle, pokud čekáte hodně ujetý ženský román... směle do toho :-)

Marodaro05
28.01.2020 odpad!

Po knize jsem sáhla, protože mě zaujal název. Bohužel název je na celé knize právě to nejlepší. A obálka je hned na druhém místě. Třetí místo stupňů vítězů zůstává neobsazené, charaktery postav jsou totiž, stejně jako styl psaní a typografická úprava, naprosto otřesné.

IvetaHu
18.01.2020 5 z 5

Vtipná pohodová oddechovka!

Lara16
16.01.2020 4 z 5

Na začátku jsem si říkala proč to vlastně čtu? Pak jsem usoudila, že cílem je se asi zasmát. A smála jsem se hodně.

Werrys
09.01.2020 5 z 5

Kniha mě opravdu pobavila, měla spád, rychle se četla. Taková oddychovka, jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

85prcek
20.09.2019 3 z 5

Tak tohle není můj šálek čaje...

humor romantika

Petra Stehlíková
česká, 1976
2016  92%Naslouchač
2017  93%Faja
2021  83%Nasterea
2012  79%Zrozena z popela
2017  76%Sněhurka jablka nebaští

Kniha Sněhurka jablka nebaští je v