001Terka456 001Terka456 komentáře u knih

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Ze začátku bylo pro mě těžké začíst se, Piper mi byla vyloženě nesympatická. Ale potom mě to bavilo, správná trochu lechtivá romantická pohádka.

23.12.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Taková milá, místy hodně vtipná variace na Popelku. Od začátku člověk ví, o čem příběh bude a jak skončí, ale to mu neubírá na čtivosti. Hezky jsem se bavila.

23.12.2023 4 z 5

Ta z katovny Ta z katovny Diana Štelová

Zajímavé čtení. Dějová linka z minulosti se mi líbila víc, úplně jsem s Celestýnou trpěla a bylo mi jí líto. Linka ze současnosti mě tak úplně nevzala, v některých chvílích jsem nechápala chování Lucky. A ten Petr mě opravdu štval.

14.08.2023 4 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Bylo to fajne, ale trochu mě zklamal konec. A neuměla jsem si úplně oblíbit postavu Karolíny. Jinak se mi to líbilo, taková pohodovka. Bude pokračování?

01.06.2023 4 z 5

Styky s Emou Styky s Emou Ema Krásová

Tyhle příběhy si pamatuju ještě jako blog, tentkrát se mi moc líbily a ani teď mě nezklamaly. Je to vtipné, místy se člověk směje nahlas. Moc milé počteníčko!

01.06.2023 4 z 5

Jsme nevyhnutelní Jsme nevyhnutelní Nofreeusernames (p)

Byla jsem zvědavá na Travisův příběh a asi se mi to líbilo zatím nejvíc z celé série. Milé holčičí čtení, tyhle ya zápletky mě prostě baví!

31.05.2023 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

S.Mass je moje oblíbená spisovatelka, ale k téhle knížce jsem se dostala teprve teď. Ani nevím proč. A jsem ráda, že jsem to udělala! Je to sice docela bichle a začátek mi přišlo, že se trochu vleče, ale ten příběh je pecka! Líbí se mi, jak se vztahy mezi hrdiny odhalují postupně s dalšími kapitolami.

31.05.2023 5 z 5

Písnička pro Klaudii Písnička pro Klaudii Petra Langová

Tohle bylo taak milé pohlazení po dušičce. Krásně popsané prostředí jezdeckého tábora, kam jsem taky jezdívala. Kytara, koníky, letní pohoda... A Vítek je top!

31.05.2023 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Tohle se opravdu povedlo! Líbí se mi styl, jakým je knížka psaná, líbí se mi příběh jako takový - originální!, a líbí se mi Stella a Will. Některé pasáže mě skoro donutily brečet. Krásné a srdceryvné.

30.05.2023 5 z 5

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Ale jo, bylo to moc milé čtení. Opravdu nenáročné, oddechové, člověk u toho může hezky vypnout a jenom si to užívat :-)

30.05.2023 4 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Ani tentokrát jsem nebyla zklamaná. Krásný a procítěný příběh matky a dcery, který čtenáře chytí a už nepustí.

04.03.2023 5 z 5

Krabička vzpomínek Krabička vzpomínek Kathryn Hughes

Moje první knížka od této autorky, a rozhodně ne poslední. Krásný, silný příběh, který jsem přečetla doslova jedním dechem. Těším se na další počiny paní Hughes.

17.01.2023 5 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Na druhý díl své oblíbené Kroniky prachu jsem se už hodně těšila, ale je pravda, že už se mi nelíbí tolik. Přišlo mi to místy dost zmatené, ale pořád ještě si to drží laťku poměrně vysoko.

25.11.2022 4 z 5

Byt nad Seinou Byt nad Seinou Kelly Bowen

Na tuhle knížku jsem byla hodně zvědavá, slyšela jsem na ni samou chválu a musím souhlasit. Mám moc ráda Paříž a příběhy z válečného prostředí, které se v ní odehrávají, mají své kouzlo. Tenhle je jedním z nejkrásnějších, které jsem zatím přečetla.

15.11.2022 5 z 5

S duší lvice S duší lvice Petra Langová

Překrásné. Místy trochu předvídatelné, místy šokující, neskonale dojemné a laskavé čtení. Čekala jsem romantiku, na jakou jsem od téhle autorky zvyklá z její předešlé knížky, a dostala jsem jí v plné míře.

15.11.2022 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Takové celkem předvídatelné, nenáročně, ale moc milé čtení. Jenom těch vulgarismů tam na můj vkus bylo možná trochu moc. Ale jinak hezký příběh. Braden mi ze začátku nebyl moc sympatický, ale nakonec jsem si ho oblíbila.

05.11.2022 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Další hezký thriller z pera T. Weavera, ale místy toho tady na mě bylo už trochu moc. Některé scény se mi zdály zbytečně překombinované, proto dávám jednu hvězdičku dolů. Jinak mám autora ráda.

05.11.2022 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Konečně nový Joona, už jsem se na něj opravdu těšila. Myslela jsem si, že mě už tihle dva autoři nemůžou ničím překvapit, ale tohle byl teda nářez! Ten konec byl úplně strhující, nešlo se od knížky odtrhnout.

05.11.2022 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

Od tohohle příběhu jsem čekala něco trochu jiného, myslela jsem, že půjde o pohodovou a nenáročnou letní romantiku. A ano, romantika tam byla, ale těch vážných věcí se objevilo mnohem víc než jsem čekala. Asi bych zvolila jinou obálku... Nakonec jsem byla z příběhu častěji smutná než romanticky naladěná, i když se mi moc líbil.

02.10.2022 4 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Příběh Poppy a Alexe mě bavil, bylo to takové milé, odpočinkové čtení. Mám ráda, když se v knížkách střídají dvě dějové linky, tak jsem tady byla spokojená.

20.08.2022 4 z 5