Záhada Harcovských kolejí

od:


KoupitKoupit eknihu

Zcela nový žánr na českých knižních pultech: Pornthrillerkomedie o začínající pouti tria kamarádů vysokoškolským-kolejním životem.Patetický intelektuál, cynický svalovec a infantilní filosof - chlapci, kteří řeší tu největší záhadu, která se kdy udála na studentských kolejích. Kniha psaná originálním jazykem s prvky studentského slangu, kde se autor snaží probudit kouzlo šokujícího humoru bez cenzury! Humoru takovému, jaký doopravdy je - svěží, hravý, lascivní, drsný a někdy černý!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237736/zahada-harcovskych-koleji-237736.jpg 4.56
Žánr:
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Michal Ježek
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (5)

- britský dobrodruh a spisovatel Bear Grylls, který je známý seriálem Nutné k přežití, se po přečtení knihy Záhada Harcovských kolejí rozhodl věnovat jeden díl životu a přežití na vysokoškolských kolejích. Po dvou dnech na kolejích v Liberci svůj pokus vzdal, se strachem, že by přišel o játra, mozek a důstojnost a radši se rozhodl dál věnovat pojídání červů a pití vlastní moči v divočině. - fakta: při psaní knihy bylo spotřebováno 146 litrů inkoustu, 15 husích, 3 prasečí a 1 kachní brko, 48 km čtverečních papirusu, 3 knihtisky značky Guttenberg a jeden pár čínských antistresových koulí - Asociace evropských univerzit (European University Association, EUA) schválila knihu jako studijní materiál k předmětům: Psychologické zvláštnosti dospívání, Didaktika vzdělávání vysokoškoláků na českých univerzitách a moderní dějiny prohibice - jako podpora prodeje, byl původní záměr marketingového oddělení ke každému prodanému kusu knihy přidělit jeden třívrstvý toaletní papír. Nakonec bylo od tohoto záměru upuštěno se strachem, že by došlo k záměně a lidé by si po večerech pročítali plátky z toaletního papíru. Zážitek z četby, by byl prý,...podobný - kniha nebyla testována na zvířatech, jen na lidech (Mikelo)


- nový zápis v Guinessově knize rekordů - Záhada Harcovských kolejí je první a jediná kniha na světě, která při intenzivní četbě může zároveň způsobit zvláštní trojkombinaci: úsměv, nevolnost a erotické napětí - kniha Záhada Harcovských kolejí, je jedna z mála knih, kterou když čtete a zavřete na chvíli oči, tak vidíte tmu (Mikelo)


9 z 10 doktorů a 7 ze 8 psychologů o knize napsali, aniž by knihu četli, někteří, toto: pokud jsou antibiotika užitečná v boji proti angíně, balón užitečný pro fotbalisty, hoboj pro hobojisty a červená pro komunisty... tak Záhada Harcovských kolejí je super lékem pro všechny negativisty, aby se změnili na pozitivisty a samozřejmě, že extroverti budou ještě víc extrovertní... něco jako když LSD zapiješ red bullem, což je blbost, ale asi by to nakoplo:) (LSD = italské těstovinové jídlo LaSagDne, čti Lazaně) - kniha obsahuje 284 stránek na volumen papíru, kdyby jich bylo o sto víc, je jích 384 - pokud se ztratíš v lese a budeš mít jen tuto knihu a rambo nůž - jistě přežiješ!...Ptáš se proč? Vysvětlení: kniha je vyrobena z nejjemnějších nanovláken jedlého papíru - jedna stránka ti vydrží na dva dny/ z malého kousku rozděláš oheň co hoří 4 hodiny (pokud máš sirky teda..) / kniha je napuštěna speciálním repelentem proti komárům..a medvědům / kniha je nepromokavá - přikrej se jí a nezmokneš / pokud ti bude vedro, použij ji jako vějíř / kdybys spad do řeky,pevně se ji drž, slouží jako destička z polystyrénu na plavání /a když je to akutka a jdeš na záchod a nemáš rád jehličí jak ve filmu S tebou mě baví svět...tak trhni a ...však ty víš:) - největší zvláštností knihy je čirý fakt, že vznikala opačně: nejdřív se vytiskla a pak byla teprve napsána! - pokud si koupíš 3 kusy knihy najednou, je šance, že se dostaneš do slosování o novou masochisticko-kulinářskou stolní deskovou hru: "Přivaž a uvař"... která vychází příští měsíc. Doporučeno hrát ve více lidech, abys neubyl. (Mikelo)


Zajímavosti č.1 o knize: - jediná kniha svého druhu v ČR z prostředí Harcovských kolejí (to není přehnané tvrzení, to je prostě akceptovatelný fakt:) - kniha je naprosto bez cenzury - obsahuje vtipné hlášky, moderní slangy, absurdní vtipy, černý humor a lascivní pasáže...prostě věci ze života...tak jak je znáš - v knize se mohou objevit překlepy a nebo chyby...ty jsou tam záměrně narafičeny! - kniha by mohla vyhrát Státní cenu za literaturu, ale asi nebude nominována, může ale překvapit! - pokud se v knize najdeš...tak to nikomu neříkej, přeci jen...né vše je fikce - doporučené vstupní znalosti k čtení: slabikář, r.v. 1987 (Mikelo)


Adresa knihy: https://www.facebook.com/1545838192299604 (Mikelo)