Záhada Harcovských kolejí

Záhada Harcovských kolejí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237736/bmid_zahada-harcovskych-koleji-237736.jpg 4 13 3

Zcela nový žánr na českých knižních pultech: Pornthrillerkomedie o začínající pouti tria kamarádů vysokoškolským-kolejním životem.Patetický intelektuál, cynický svalovec a infantilní filosof - chlapci, kteří řeší tu největší záhadu, která se kdy udála na studentských kolejích. Kniha psaná originálním jazykem s prvky studentského slangu, kde se autor snaží probudit kouzlo šokujícího humoru bez cenzury! Humoru takovému, jaký doopravdy je - svěží, hravý, lascivní, drsný a někdy černý!... celý text

Žabža22
25.04.2021 4 z 5

Totální ptákovina! Ale celkem čtivá. Nejvíc ze všeho mě na tom bavila přirovnání, ta opravdu stála za to! =D

dawson321
02.02.2019 2 z 5

Pocházím z Liberce, takže mám k místům v knize docela citový vztah, bohužel mě nechytil autorův styl psaní - přemíra vulgárních slov atd. Knihu jsem dočetl do půlky a za originalitu dávám dvě hvězdičky.

tuommo
11.02.2015 5 z 5

Zhusta nahláškovaná chujovina největšího kalibru. Na současném knižním trhu totální vyjímka a chybějící článek. Autor tímto dílem definuje nový subžánr crylaugh porn thriller, tj. thriller, s prvky porna u kterého brečíte smíchy. Za mě za pět hvězd a jen tak dál.

Michal Ježek
česká, 1985