Pokrevní příbuzní 2

od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo řekl, že chodit s upírem je snadné? Ravenin noční vztah s její nesmrtelnou láskou Alexandrem je rozhodně riskantní, ale ještě nebezpečnější začne být, když se ve městě objeví Alexandrův poloupíří bratranec. Claude a jeho banda pátrají po úkrytu lahviček s krví, které je mohou změnit v čistokrevné upíry. Na jejich pátrání vrhá stín prastará rodinná pře a oni udělají cokoliv, aby fióly dostali do rukou. Raven a Alexandr musí rychle vymyslet plán, jak je přechytračit. Nebude však samotné lákadlo fiól pro Raven představovat větší nebezpečí, než si dokáže představit? A neprohloubí to její dilema ohledně možnosti stát se upírkou? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/7529/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-7529.jpg 4.194
Série:

Pokrevní příbuzní (2.)

Orig. název:

Blood relatives 2 (2008)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Zoner Press
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky. (Luccy78)


Ilustrátorkou této adaptace románu je Rem aka Priscilla Hamby, která také spolupracovala se spisovatelem Bikkuri na vzniku Kage no Matsuri. Jejich příběh lidského chlapce a démonské dívky zvítězil v mezinárodní manga soutěži Kodansha´s Morning a objevil se v prestižním časopisu Morning 2 Magazine. (Luccy78)


Upíří polibky patří mezi vybrané tituly pro neochotné dospívající čtenáře Americké knihovnické asociace, vybrané knihy pro dospívající Veřejné knihovny v New Yorku a mezi vybrané tituly pro dospívající IRA/CBC. (Luccy78)