Svět ledu a ohně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato nádherně ilustrovaná kniha – obsahující více jak 170 barevných maleb vytvořených speciálně pro ni – nabízí vyčerpávající vylíčení historie Sedmi království, včetně všech dějinných zvratů, vzrušujících bitev, hořkého soupeření a odvážných povstání, které předcházely událostem Písně ledu a ohně a televizního hitu HBO Hra o trůny. George R. R. Martin se o její psaní podělil s Eliem M. Garcíou, jr. a Lindou Antonssonovou, zakladateli vyhlášené fanouškovské stránky Westeros.org a pravděpodobně jedinými lidmi, kteří znají svět Západozemí stejně dobře jako jeho vizionářský stvořitel....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225492/pisen-ledu-a-ohne-svet-ledu-a-ohne-LSI-225492.jpg 4.7242
Série

Píseň ledu a ohně / Pieseň ľadu a ohňa

Žánr
Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Talpress
Orig. název

The World of Ice & Fire: The Untold History of Westeros and the Game of Thrones, 2014

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Staré město díky přítomnosti Citadely a Vysoké věže nápadně připomíná starověkou Alexandrii se svou proslulou Knihovnou (centrum vědění tehdejšího světa, stejně jako Citadela ve světě Písně ledu a ohně) a velkolepým Majákem (nejvyšší Věž starověkého světa). (Metal Messiah)


Proslulí píseční oři z Dorne mají také svůj reálný protějšek, Arabské plnokrevníky, krásné a vytrvalé koně malého vzrůstu. (Metal Messiah)


Tajemná zaniklá civilizace Tvůrců bludišť z ostrova Lorassyonu (na kterém se nalézá svobodné město Lorath) je evidentně inspirována Mínójskou civilizací z ostrova Kréta. (Metal Messiah)