Kmotr Mrázek

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je faktografickým příběhem o bývalém vládci českého podsvětí Františku Mrázkovi, jehož zabil nájemný vrah v lednu 2006.Kniha přináší celou řadu dosud nepublikovaných informací, včetně tajných materiálů policie a odposlechů. V listopadu 2008 vyšlo volné pokračování pod názvem "Kmotr Mrázek II. - Krakatice", v listopadu 2009 pak závěrečný díl této trilogie "Kmotr Mrázek III. - Válka kmotrů"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63577/kmotr-mrazek-63577.jpg 4.3277
Série:

Kmotr Mrázek (1.)

Žánr:
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno:, JKM - Jaroslav Kmenta
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

František Mrázek byl zabit 25. ledna 2006. A 25. ledna má v dějinách organizovaného zločinu své výročí jeden z nejobávanějších mafiánů Spojených států – Al Capone, šéf chicagské mafie z třicátých let. Mrázek i Al Capone tak zemřeli ve stejný den: 25. ledna. A co víc ve stejném věku. Mrázek i Al Capone se dožili osmačtyřiceti let. (RobertRoberts)


V době smrti bylo F.M. osmačtyřicet let. Měl na sobě kabát, v podpaží držel noviny a pod nimi měl obálku s půl milionem korun. Právě se chystal nasednout do svého opancéřovaného džípu. Byla středa, 25. ledna 2006, krátce po osmé hodině večer. (milamarus)