Alenka v říši divů (komiks)

od:


KoupitKoupit eknihu

Světoznámý a oblíbený příběh Lewise Carrolla přinášíme v komiksovém zpracování nejen dětským čtenářům od 7 let. Vydejte se v Alenčiných stopách na fantastickou cestu, na niž nikdy nezapomenete. Alenka je obyčejná zvídavá holčička s velkou představivostí, která touží po dobrodružství. Vlastně - byla obyčejnou holčičkou, dokud se neocitla na místě, jež má do obyčejnosti opravdu daleko. Poté, co následuje Bílého Králíka a pustí se za ním králičí norou, vstoupí malá Alenka do kouzelného světa ovládáného zlou Královnou. Je to svět, v němž se může stát skutečně cokoliv, svět plný mluvících Houseňáků, štěňat velkých jako dům, kde rovněž naleznete Kočku Šklíbu, která se umí zjevovat i mizet v okamžení. Jsou tyto úžasné postavy skutečné? A pokud ano, jak se dostane Alenka zpátky domů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/55930/alenka-v-risi-divu-55930.jpg 2.815
Žánr:
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Biologové pomocí knihy definovaly tzv. efekt červené královny. Jedná se o evoluční souboj mezi parazitem a jeho hostitelem. Oba se musí rozvíjet, aby nezůstaly pozadu za tím druhým. (chaera)


V roce 1931 byla kniha zakázána v některých částech Číny, kvůli mluvícím zvířatům. Úřady se báli, že by se děti mohli začít chovat ke zvířatům stejně jako k lidem. (chaera)