Alenka v říši divů (komiks)

Světoznámý a oblíbený příběh Lewise Carrolla přinášíme v komiksovém zpracování nejen dětským čtenářům od 7 let. Vydejte se v Alenčiných stopách na fantastickou cestu, na niž nikdy nezapomenete. Alenka je obyčejná zvídavá holčička s velkou představivostí, která touží po dobrodružství. Vlastně - byla obyčejnou holčičkou, dokud se neocitla na místě, jež má do obyčejnosti opravdu daleko. Poté, co následuje Bílého Králíka a pustí se za ním králičí norou, vstoupí malá Alenka do kouzelného světa ovládáného zlou Královnou. Je to svět, v němž se může stát skutečně cokoliv, svět plný mluvících Houseňáků, štěňat velkých jako dům, kde rovněž naleznete Kočku Šklíbu, která se umí zjevovat i mizet v okamžení. Jsou tyto úžasné postavy skutečné? A pokud ano, jak se dostane Alenka zpátky domů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/55_/55930/alenka-v-risi-divu-55930.jpg 2.816
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:

Kniha Alenka v říši divů (komiks)

fvalek
12.04.2017

Velmi, velmi osekaná chudá verze, hodně jednoduchá, nicméně funkční dějový korpus je zachován a i kresba je hezká. Nemám s komiksem žádný problém, ale beru ho jen jako podpůrný prostředek... Takže knihu ano, komiks možná, nikoliv naopak :)
Celkově jsou komiksy z edice KomiX na jedno brdo, jsou hezké, fajn, ale nedostačující. Pro zábavu si je klidně přečtu, ale v životě bych si po nich neřekl "Tak už vím o čem ta kniha byla" :D

kirsten6214
11.01.2017odpad!

Omylem jsem si v knihovně zarezervovala tento komiks místo opravdové knihy a dala jsem tomu šanci. Komiksy mám velmi ráda, ale tohle mě nezaujalo ani ilustračně ani dějově. Jak si pak děti mohou zamilovat knihy, když je jim předkládána taková odbytá jednoduchost?

Lenna75
06.10.2016

Takto nízké hodnocení dávám především díky kresbě, která mne docela odrazovala, přestože s příběhem jsem byla spokojena.

danulika10
23.08.2016odpad!

Jsem ráda, že nejsem jediná komu se komiks nelíbil. Naprosto nudné, plné zbytečností a nelogické.
Vím, že se na konci ukázalo, že to je SPOILER sen a vím, že sny občas jsou nelogické. KONEC SPOILERU. Ale proč mrhat papírem na nelogické věci? Jestli takhle vypadá i knížka, tak ji fakt číst nebudu. Za mně prostě ne. Už nikdy víc.

radus
17.06.2016

Komiks jsem předčítala dcerce a myslím, že nebavil ani mě ani jí. Tahle pohádka nikdy nebyla mojí oblíbenou a nestane se tak ani po přečtení tohoto komiksu.

komiksy pro děti

Lewis Carroll