ZA TEBOU - RECENZE

recenze

Za tebou (2020) 4 z 5 / Bee240
Za tebou

Tato kniha mi dala přesně to co jsem očekávala... Podle anotace bylo hned jasné o co půjde a podle mého očekávání tam nebylo nic co by mě překvapilo. To ale neznamená že kniha nebyla dobrá - právě naopak. Četla se dobře a i když byl příběh jasný hned od začátku napsaný byl dobře. . Hlavní postavou je Chloe - která nemá zrovna ideální manželství a její manžel není zrovna ten typ kterého chcete mít doma. V anotaci se dozvíte že se Chloe probudí svázaná někde v hrobě ale povede se jí utéct.....jenže má to jeden háček její manžel a vlastně všichni okolo jí nevěří že se to stalo. Chvilkama jsem si také nebyla jistá zda si to opravdu nevymyslela, ale příběh je tak jasný že to byli opravdu jen záblesky nebo spíše doufání že to třeba nebude tak očividné. . I když je Chloe vykreslena jako oběť byla mi dost nesympatická, ale ne nějak hodně. Její přesvědčení že se vše událo a její touha a to jak se hnala za pravdou a zlomila svou amnézii byla docela obdivuhodná.... a co se týče jejího manžela Liama - tak toho bych shodila pod autobus v první vteřině.......... . Víc ke knize asi nemám jelikož je vše zmíněno v anotaci. Knihu bych doporučila všem kteří mají chuť na thriller u kterého nemusí moc přemýšlet, ale kde je jasné vše od začátku.