Za plotem

recenze

Můj život u sousedů (2014) / kristyn03
Můj život u sousedů

Oficiální anotace: Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich…… až jednoho letního večera za ní vyšplhá Jase Garrett. Jak dopadne jejich první láska? Vše je téměř dokonalé až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý Samanthin svět. Musí se náhle rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání.

Abych vám ten děj ještě trošku objasnila, tak vám povím, že Samantha žije se svou maminkou, senátorkou Reedovou, a starší sestrou Tracy v přepychovém domě. Otec je opustil, když byly obě holky ještě malé. Před několika lety se do domu vedle nich nastěhovala Garrettovic rodinka, což se paní Reedové dvakrát nezamlouvalo. Garrettovi sice nežijí v přepychu, nejsou bohatí, nemají doma uklizeno a je jich jak malých myší, ale Samanthu to k nim táhne.

Autorka i překladatelka by si zasloužily metál za to, jak je tato kniha neuvěřitelně čtivá! I u mých oblíbených knih nějaké popisy atd. občas přeskočím, ale tady jsem nepřeskočila ani jedno písmeno!
Garrettovy miluji z celého srdce! Tohle jsou postavy, kterým budete fandit, přemýšlet s nimi a nepřestanete s nimi ani na vteřinu dýchat.
Huntley Fitzpatrick je mistryně nečekaného zvratu, věřte mi, že přesně poznáte, co myslím. U jejích dalších knih jsem si v hlavě dávala dohromady všelijaké scénáře toho, co se stane, ale zase mě dokázala mistrně překvapit...
Zkrátka a dobře, nemůžu dát míň než plný počet!