Skvelé

recenze

Candy (2022) 5 z 5 / slavka0685
Candy

Ach Baja Dolce ty ma asi nikdy nesklameš. Budem sa tu znovu opakovať, ale ty si proste topka. Tie tvoje opisy sú proste skvelé. Myslím si, že aj nejaky obyčajny návod by si dokázala napísať pútavo.

Na knihu Candy som sa veľmi tešila nakoľko Habibi sa mi veľmi páčilo (vlastne ako všetky knihy od Baji) a samozrejme som aj bola zvedava ako to celé bude pokračovať. Priznám sa že, aj keď Habibi sa mi veľmi páčilo, tak Candy sa mi páčilo ešte viac. Kniha Candy bola pre mňa “jemnejšia” ako Habibi a aj samotný Candy sa mi viac páčil. Číže áno som tím Candy. Známy Local X je skvele opisaný a perfektne vynovený. Autorka sa viacej povenovala aj vedľajším postavám a to sa mi v knihe páčilo.

Samotný Candy bol skvelý a páčili sa mi aj pasaže z minulosti. Priznám sa, že som toho chudáka ľutovala.

Možno niektorých ľudí odradí, že ide o žáber dark romance. Ale pokiaľ mate 18 rokov nemáte sa čoho bať. A aj keď nemám rada v živote vulgarizmy v knihe mi vôbec nevadili a myslím si, že ich ani nebolo veľa. Je skvelé, že Baja Dolce v knihe poukazuje aj na témy o ktorých sa často nehovorí ešte v dnešnej dobe. A aj vďaka tomu je kniha jedinečná a odlišuje sa od klasiky s ktorou sa bežne stretávame.

No a ešte aby som nezabudla, vizuálna stránka knihy je spracovaná skvelé. Knihe je krásna ako z vonku, tak aj z vnútra.

Candy Candy Baja Dolce

Vitajte vo vynovenom klube LocalX a ponorte sa do jeho hriešnych hlbín. Pozor! Vstup je možný iba na vlastné riziko. Do podniku nerestí zaveje čerstvý, sladký vánok ‒ nový majiteľ Dorian, ktorého prezývajú Candy. Nepočítal však... více