Síréna a mezi ní oceán

recenze

Siréna (2017) 5 z 5 / rosa12
Siréna

Obsah knihy:
Kahlen žila se svoji rodinou poklidný život, kde ji vůbec nic nechybělo, ale při plavbě na lodi uslyší půvabný zpěv Sirén, které je lákají skočit do moře. Kahlen oceán zachrání, ale na oplátku mu musí sloužit 100 let jako siréna. Může žít život jako ostatní lidé, ale má 2 podmínky:
1.Podmínka-
Nesmí na nikoho promluvit dokuď ji oceán nezavolá ke zpěvu, protože její hlas je smrtící
2. Podmínka-
Nesmí mít žádné vazby např. se nesmí do nikoho zamilovat
protože patří jen oceánu

Kahlen si oceán oblíbí.
Po osmdesáti letech sloužení oceánu a žití se sestrami, Kahlen potká kluka jménem Ankli, který je jiný než ostatní kluci nezajímá ho jen její krása( kterou je jako Siréna obdarována), ale také se snaží si s ní povídat i když zjistí, že je němá. Postupně se do sebe zamilují, ale Kahlen vím, že to není správné a proto se snaží rychle odjet se svými sestram

Recenze:

Kiera Cass jako obvykle knihu napsala velice překrásnou, napínavou. Kniha se mi moc líbila, akorát tak 70 stránek to bylo trochu slabší, ale zase zbytek knihy se četl velice rychle a byl hodně poutavý. Celková kniha byla velice dobře napsaná a líbil se mi nápad o službě Sirén. Začátek knihy byl velice zajímavý a vtáhl vás do děje poté. Všechny postavy v knize mě zaujmuli a další Sirény byli velice sympatické. Líbilo se mi jak autorka do knížky do kázala vložit lásku a city. Celkově mě tato kniha nadchla je to odpočinkové čtení, při čtení knihy se mi střídali všechny pocity jak smutné, veselé, romantické. Tuto knihu doporučuji a myslím si, že vás nadchne jako mě a proto ji hodnotím jak jinak než
90%